Kovové lavičky

Velkou část naší nabídky tvoří kovové lavičky. Máme nejširší sortiment kovových laviček na trhu. Své využití najdou v parcích moderních veřejných prostranstvích i administrativních prostorách, kde mohou doplnit exteriér a interiér. Výrobou laviček se zabýváme již řadu let. V naší nabídce naleznete kovové lavičky v klasickém provedení, elegantní i designově zajímavé modely. Všechny nabízené modely kovových laviček sami vyrábíme, díky čemuž vám můžeme nabídnout zajímavější ceny, než naše konkurence. Kovové lavičky jsou koncipovány tak, aby byly pohodlné, bytelné, s možností ukotvení. Veškeré kovové lavičky z naší nabídky jsou, díky výrobě z osvědčených materiálů a použití kvalitních barev a laků, odolné vůči počasí i útokům vandalů. Vyznačují se také výbornou stabilitou, pevností všech spojů a pečlivým zpracováním. To vše má obrovský vliv na životnost a vzhled laviček. Disponujeme množstvím technologií na zpracování kovu, díky tomu jsme schopni řešit i nároční konstrukční provedení. U většiny kovových laviček je možno také volit varianty s prodlouženými nohami pro zabetonování do země.
Kovové lavičky vám také dodáme s plastovými prkny jsou odolnou alternativou tradičního městského mobiliáře. Jsou k nerozeznání od dřevěných, ale předčí je svoji odolností. Parkové lavičky s plastovými prkny naproti tomu nevyžadují ani minimální údržbu a mají extrémně dlouhou životnost.

Celkem 63 produktů
2 320 Kč
2 807 Kč s DPH

Kromě retro stylu poskytuje lavička Zahradní i vynikající ergonomii tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

3 200 Kč
3 872 Kč s DPH

Klasické parkové lavičky v moderním pojetí, tak by se dala charakterizovat lavička Verona. Široké dřevěné latě zajišťují pohodlí a dostatečnou odolnost pro umístění do veřejných prostor. Bočnice z ocelových profilů dodají lavičce vzdušný vzhled.

3 600 Kč
4 356 Kč s DPH

Parková lavička Reila je vyrobena z kvalitních kovových profilů. Verze pro zabetonování či přichycení k zemi šrouby. 

2 800 Kč
3 388 Kč s DPH

Kovová část lavičky Inter je tvořena práškovou vypalovanou barvou nebo žárovým zinkem. Lavička je určena k zabetonování do země.

2 800 Kč
3 388 Kč s DPH

Moderní kovová lavička

3 490 Kč
4 223 Kč s DPH

Lavička s příjemným designem. Lavička patří mezi naše nejoblíbenější produkty.

3 990 Kč
4 828 Kč s DPH

Kromě moderního stylu poskytuje lavička Leona i vynikající ergonomii – tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

3 700 Kč
4 477 Kč s DPH

Parková lavička Woody - lehká jednoduchá lavička čistých tvarů splňuje základní ergonomické požadavky.Kromě stylu i vynikající ergonomie – tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

3 300 Kč
3 993 Kč s DPH

Parková lavička PORTA - moderní, strohá lavička přímých tvarů.  Pomocí jednoduchých spojek je možno lavičky sestavit do řad.  

5 700 Kč
6 897 Kč s DPH

Lavička Polar - estetická dvojlavička jednoduchého elegantního tvaru z netradiční masivní kostrou lavičky. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici. Model Polar je vhodný na zastávky a do parků.

3 450 Kč
4 175 Kč s DPH

Od pohledu lehký,vzdušný model lavičky logicky vystavěná konstrukce beze všech zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici.

3 090 Kč
3 739 Kč s DPH

Kovové lavičky Setra je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory. Jednoduchý, ale moderní design. Lavička je  vyrobena z vysoce kvalitních materiálů.

3 480 Kč
4 211 Kč s DPH

Lavička řady Bolzano. Venkovní lavička vhodná do parků či zahrad nebo pěších zón měst a obcí. Kvalitní provedení lavičky s vysokou životností je vhodným řešením pro vybavení zázemí měst a parků.

2 800 Kč
3 388 Kč s DPH

 Lavička Simpl v kombinaci  dřeva a kovu splňuje náročné požadavky na moderní a atraktivní vzhled, funkčnost a odolnost.

2 500 Kč
3 025 Kč s DPH

Stylová lavička vhodná nejen na zahradu.

2 600 Kč
3 146 Kč s DPH

Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

2 790 Kč
3 376 Kč s DPH

Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor. Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

2 950 Kč
3 570 Kč s DPH

Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Model lavičky s područkou a opěradlem . Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Model lavičky s područkou a opěradlem . Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

3 100 Kč
3 751 Kč s DPH

Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.

4 900 Kč
5 929 Kč s DPH

Lavička Centrum 2 dvoulavička pro lidi, kteří ocení několik důležitých věcí: cena, kvalita, design a praktičnost. Je z levnějších modelů, které jsou také velmi moderní.

3 136 Kč
3 795 Kč s DPH

 Jednoduchá lavička moderního vzhledu.

4 280 Kč
5 179 Kč s DPH

Lavičky jednoduchého vzhledu a konstrukčně odvážná lavička přináší eleganci do každého prostoru. Tělo lavičky je překvapivě tuhé a to díky správně zvoleným proporcím.    

3 990 Kč
4 828 Kč s DPH

Masivní kovová lavička odolná proti vandalismu.  Lavička vhodná nejen do parku ale na veškerá prostranství vč. náměstí.

2 990 Kč
3 618 Kč s DPH

Moderní masivní kovová lavička

3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Parková lavička Ypsilons - robustní lavička zajímavého designu přináší nevšední kouzlo do veřejných zahrad, městských a zámeckých parků. Odolnost a pevnost se snoubí s čistotou tvarů a poskytuje příjemné posezení. Lavička je vysoce odolná proti vandalismu

3 660 Kč
4 429 Kč s DPH

Masivní ocelová lavička, lavička je extrémně odolná proti vandalismu.

3 345 Kč
4 047 Kč s DPH

Lavičky řady Lomelo - pro všechny typy veřejných prostor zejména tam, kde hrozí zvýšené nebezpečí vandalismu. Odolnost a pevnost této lavičky zaručuje její ocelová konstrukce z masivního jaklu k pevnému zabudování.

3 790 Kč
4 586 Kč s DPH

Masivní trubková lavička vhodná na veřejná prostranství či do parků.

3 100 Kč
3 751 Kč s DPH

Univerzální model lavičky MONO jsou vhodná pro vnitřní i venkovní prostory,lavičky jsou s mírně futuristickým designem.jednoduchý ale moderní design.

3 100 Kč
3 751 Kč s DPH

Lavičky ARDO - nově přemodelovaná lavička pro všechny typy veřejných prostor ale zejména tam, kde hrozí zvýšené nebezpečí vandalismu. Odolnost a pevnost této lavičky zaručuje její ocelová konstrukce z masivního železa k pevnému zabudování. 

3 200 Kč
3 872 Kč s DPH

Venkovní lavička Vincent - robustní lavičky zajímavého moderního designu přináší nevšední kouzlo do veřejných zahrad, městských a zámeckých parků. Odolnost a pevnost se snoubí s čistotou tvarů a poskytuje příjemné posezení. Lavička je vysoce odolná proti vandalismu.

3 200 Kč
3 872 Kč s DPH

Velmi vzdušná lavička, která působí jemně a zranitelně. Ocelová konstrukce lavičky Horizont však nemusí nikomu svoji pevnost dokazovat. Doporučujeme pro umístění tam, kde lavičky mají být decentním a funkčním doplňkem společných prostor. 

Zobrazeno 1 – 33 z 63 položek