Velkou část naší nabídky tvoří kovové lavičky. Máme nejširší sortiment kovových laviček na trhu. Své využití najdou v parcích moderních veřejných prostranstvích i administrativních prostorách, kde mohou doplnit exteriér a interiér. Výrobou laviček se zabýváme již řadu let. V naší nabídce naleznete kovové lavičky v klasickém provedení, elegantní ...

Velkou část naší nabídky tvoří kovové lavičky. Máme nejširší sortiment kovových laviček na trhu. Své využití najdou v parcích moderních veřejných prostranstvích i administrativních prostorách, kde mohou doplnit exteriér a interiér. Výrobou laviček se zabýváme již řadu let. V naší nabídce naleznete kovové lavičky v klasickém provedení, elegantní i designově zajímavé modely. Všechny nabízené modely kovových laviček sami vyrábíme, díky čemuž vám můžeme nabídnout zajímavější ceny, než naše konkurence. Kovové lavičky jsou koncipovány tak, aby byly pohodlné, bytelné, s možností ukotvení. Veškeré kovové lavičky z naší nabídky jsou, díky výrobě z osvědčených materiálů a použití kvalitních barev a laků, odolné vůči počasí i útokům vandalů. Vyznačují se také výbornou stabilitou, pevností všech spojů a pečlivým zpracováním. To vše má obrovský vliv na životnost a vzhled laviček. Disponujeme množstvím technologií na zpracování kovu, díky tomu jsme schopni řešit i nároční konstrukční provedení. U většiny kovových laviček je možno také volit varianty s prodlouženými nohami pro zabetonování do země.
Kovové lavičky vám také dodáme s plastovými prkny jsou odolnou alternativou tradičního městského mobiliáře. Jsou k nerozeznání od dřevěných, ale předčí je svoji odolností. Parkové lavičky s plastovými prkny naproti tomu nevyžadují ani minimální údržbu a mají extrémně dlouhou životnost.

Více...

Filtr

  Celkem 73 produktů
  2 405 Kč
  2 910 Kč s DPH

  Ocelová konstrukce je práškově lakována nebo jenom žárově zinkována.

  2 575 Kč
  3 115 Kč s DPH

  Lavičky modelové řady Trend jsou jedním z nejoblíbenějších produktů v našem sortimentu. Lavičky jsou vhodné pro venkovní prostory tak i pro interiéry nákupních center a moderních budov. Charakteristickými rysy tohoto modelu jsou především ostré tvary a jednoduchý moderní design.

  3 117 Kč
  3 771 Kč s DPH

  Klasické parkové lavičky v moderním pojetí, tak by se dala charakterizovat lavička Verona. Široké dřevěné latě zajišťují pohodlí a dostatečnou odolnost pro umístění do veřejných prostor. Bočnice z ocelových profilů dodají lavičce vzdušný vzhled.

  3 680 Kč
  4 453 Kč s DPH

  Parková lavička Reila je vyrobena z kvalitních kovových profilů. Verze pro zabetonování či přichycení k zemi šrouby. 

  2 817 Kč
  3 409 Kč s DPH

  Kovová část lavičky Inter je tvořena práškovou vypalovanou barvou nebo žárovým zinkem. Lavička je určena k zabetonování do země.

  2 549 Kč
  3 084 Kč s DPH

  Moderní kovová lavička

  3 440 Kč
  4 162 Kč s DPH

  Lavička s příjemným designem. Lavička patří mezi naše nejoblíbenější produkty.

  3 858 Kč
  4 668 Kč s DPH

  Kromě moderního stylu poskytuje lavička Leona i vynikající ergonomii – tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

  3 440 Kč
  4 162 Kč s DPH

  Moderní stacionární model a to nejen do nákupních center.

  3 544 Kč
  4 288 Kč s DPH

  Parková lavička Woody - lehká jednoduchá lavička čistých tvarů splňuje základní ergonomické požadavky.Kromě stylu i vynikající ergonomie – tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

  3 345 Kč
  4 048 Kč s DPH

  Parková lavička PORTA - moderní, strohá lavička přímých tvarů.  Pomocí jednoduchých spojek je možno lavičky sestavit do řad.  

  5 436 Kč
  6 578 Kč s DPH

  Lavička Polar - estetická dvojlavička jednoduchého elegantního tvaru z netradiční masivní kostrou lavičky. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici. Model Polar je vhodný na zastávky a do parků.

  3 440 Kč
  4 162 Kč s DPH

  Od pohledu lehký,vzdušný model lavičky logicky vystavěná konstrukce beze všech zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici.

  3 021 Kč
  3 656 Kč s DPH

  Kovové lavičky Setra je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory. Jednoduchý, ale moderní design. Lavička je  vyrobena z vysoce kvalitních materiálů.

  3 450 Kč
  4 175 Kč s DPH

  Lavička řady Bolzano. Venkovní lavička vhodná do parků či zahrad nebo pěších zón měst a obcí. Kvalitní provedení lavičky s vysokou životností je vhodným řešením pro vybavení zázemí měst a parků.

  2 405 Kč
  2 910 Kč s DPH

   Lavička Simpl v kombinaci  dřeva a kovu splňuje náročné požadavky na moderní a atraktivní vzhled, funkčnost a odolnost.

  2 471 Kč
  2 990 Kč s DPH

  Stylová lavička vhodná nejen na zahradu.

  3 345 Kč
  4 048 Kč s DPH

  Jemná avšak pevná kostra ocelových prutů lavičky Cool opisuje tvarově vytříbený profil a vytváří lavičku s opěradlem. V parku, na historickém náměstí či v sousedství kteréhokoliv zástupce současné architektury vynikne moderní vhled této lavičky.                                                                                                               

  2 509 Kč
  3 036 Kč s DPH

  Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

  2 661 Kč
  3 220 Kč s DPH

  Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor. Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

  2 842 Kč
  3 439 Kč s DPH

  Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Model lavičky s područkou a opěradlem . Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

  Zobrazeno 1 – 21 z 73 položek