Kovové lavičky

Velkou část naší nabídky tvoří kovové lavičky. Máme nejširší sortiment kovových laviček na trhu. Své využití najdou v parcích moderních veřejných prostranstvích i administrativních prostorách, kde mohou doplnit exteriér a interiér. Výrobou laviček se zabýváme již řadu let. V naší nabídce naleznete kovové lavičky v klasickém provedení, elegantní i designově zajímavé modely. Všechny nabízené modely kovových laviček sami vyrábíme, díky čemuž vám můžeme nabídnout zajímavější ceny, než naše konkurence. Kovové lavičky jsou koncipovány tak, aby byly pohodlné, bytelné, s možností ukotvení. Veškeré kovové lavičky z naší nabídky jsou, díky výrobě z osvědčených materiálů a použití kvalitních barev a laků, odolné vůči počasí i útokům vandalů. Vyznačují se také výbornou stabilitou, pevností všech spojů a pečlivým zpracováním. To vše má obrovský vliv na životnost a vzhled laviček. Disponujeme množstvím technologií na zpracování kovu, díky tomu jsme schopni řešit i nároční konstrukční provedení. U většiny kovových laviček je možno také volit varianty s prodlouženými nohami pro zabetonování do země.
Kovové lavičky vám také dodáme s plastovými prkny jsou odolnou alternativou tradičního městského mobiliáře. Jsou k nerozeznání od dřevěných, ale předčí je svoji odolností. Parkové lavičky s plastovými prkny naproti tomu nevyžadují ani minimální údržbu a mají extrémně dlouhou životnost.

Celkem 63 produktů
2 436 Kč
2 948 Kč s DPH

Zahradní lavička v retro stylu je klasikou každé české zahrady a nabídne vám to největší pohodlí.

3 360 Kč
4 066 Kč s DPH

Klasické parková lavička v moderním pojetí. Široké dřevěné latě zajišťují pohodlí a dostatečnou odolnost pro umístění do veřejných prostor. Bočnice z ocelových profilů dodají lavičce vzdušný vzhled.

3 780 Kč
4 574 Kč s DPH

Parková lavička Reila je vyrobena z kvalitních kovových profilů.

2 940 Kč
3 557 Kč s DPH

Kovová část lavičky Inter je tvořena práškovou vypalovanou barvou nebo žárovým zinkem. Lavička je určena k zabetonování do země.

2 940 Kč
3 557 Kč s DPH

Moderní kovová lavička. 

3 665 Kč
4 434 Kč s DPH

Lavička s příjemným designem. Lavička patří mezi naše nejoblíbenější produkty.

4 190 Kč
5 069 Kč s DPH

Kromě moderního stylu poskytuje lavička Leona i vynikající ergonomii – tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

3 885 Kč
4 701 Kč s DPH

Lehká jednoduchá lavička čistých tvarů splňuje základní ergonomické požadavky.

3 465 Kč
4 193 Kč s DPH

Moderní a strohá lavička přímých tvarů.  Pomocí jednoduchých spojek je možno lavičky sestavit do řad.  

5 985 Kč
7 242 Kč s DPH

Lavička Polar estetická dvojlavička jednoduchého elegantního tvaru z netradiční masivní kostrou lavičky. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva.

3 623 Kč
4 383 Kč s DPH

Od pohledu lehký a vzdušný model lavičky logicky vystavěná konstrukce beze všech zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici.  

3 245 Kč
3 926 Kč s DPH

Kovová lavička, která je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory. Jednoduchý, ale moderní design. Lavička je  vyrobena z vysoce kvalitních materiálů.

3 654 Kč
4 421 Kč s DPH

Lavička řady Bolzano. Venkovní lavička vhodná do parků či zahrad nebo pěších zón měst a obcí. Kvalitní provedení lavičky s vysokou životností je vhodným řešením pro vybavení zázemí měst a parků.

2 940 Kč
3 557 Kč s DPH

Lavička Simpl v kombinaci  dřeva a kovu splňuje náročné požadavky na moderní a atraktivní vzhled, funkčnost a odolnost.

2 625 Kč
3 176 Kč s DPH

Stylová lavička vhodná nejen na zahradu.

Zobrazeno 1 – 15 z 63 položek