Venkovní fitness – řada SM

Venkovní fitness je dnes nadmíru populární. Zájem o něj vzrostl nejen u dětí, ale také u teenagerů, a dokonce u dospělých jedinců, kterým posilovnu zavírají dříve, než přijdou ze zaměstnání. Venkovní posilovna nacházející se dnes prakticky v každém druhém městě či obci má za úkol přispět ke zlepšení fyzického výkonu, má posílit svaly nejednoho člověka a podpořit tak pohyb, který bohužel řada lidí dnes zanedbává.

Venkovní fitness stroje se snadno používají a využívat je tak mohou i naprostí laici, kteří v klasickém fitness centru byli všehovšudy jednou v životě. S přáteli mohou podstoupit kruhový trénink nebo se “vyhecovat” k lepším sportovním výkonům.

Námi nabízená venkovní fitness jsou způsobem, jak se udržet v kondici a jak podpořit zdravý životní styl. Nabízíme řadu SM KovoFit, jejíž veškeré části zdatně odolávají nátlaku vandalů i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Jednotlivé prvky je možné umístit k sobě a vytvořit tak samostatný fitpark, jež bude součástí městských parků, nebo je lze instalovat samostatně, kdy doplní stávající hřiště nebo sportoviště. Nabízíme také prvky street workout hřiště nebo dřevěné lavičky či kovové koše, které by měly být součástí těchto sportovních míst. I sportovci si chtějí odpočinout či posilnit se tyčinkou, jejíž obal potřebují někam vyhodit.

Celkem 29 produktů
27 614 Kč
33 413 Kč s DPH

Venkovní fitness stroj Brusle/Šlapadlo na posílení svalstva stehen a hýžďí. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

32 444 Kč
39 258 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Běžec napomáhá rozvinout a udržet si aerobní schopnost, podporovat intersegmentální koordinaci a rovnováhu dále mobilizovat klouby horních i dolních končetin. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

27 011 Kč
32 683 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Přitahovač na procvičení svalstva zad, rukou a prsního svalstva. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

26 407 Kč
31 952 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Břicho pro posílení břišního svalstva. Pro dvě osoby v různých výškách. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

31 841 Kč
38 527 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Twister na procvičení svalstva břicha, dříku, hýždí a stehen. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

37 987 Kč
45 964 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj pro posílení a rozvoj svalů hrudníku a tricepsu. Stroj je určený pro dvě osoby se dvěma úrovněmi obtížnosti. Stroj je standardně nabízen v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

27 131 Kč
32 829 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Veslař slouží k procvičování pasu, zad, paží, ramen, břišních svalů, hýžďových svalů a dolních končetin. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

28 822 Kč
34 874 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Surf pro posílení svalů dolních končetin a uvolnění páteře. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

27 614 Kč
33 413 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Rotoped na procvičení svalstva dolních končetin a kardio trénink.Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

33 652 Kč
40 719 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj pro posílení a rozvoj svalů hrudníku, tricepsu, bicepsu a svalstva zad. Pro dvě osoby v různých výškách. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

27 614 Kč
33 413 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Odrážedlo pro posílení a rozvoj svalů dolních končetin a sedacího svalstva. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

22 784 Kč
27 569 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Hyperextenze pro posílení zádových svalů. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

37 999 Kč
45 978 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj pro posilování a rozvoj svalů horních končetin,hrudníku a zad, zvyšování kardiopulmonální kapacity.Tento stroj napomáhá posilování a rozvoj svalů horních částí těla – hrudníku, bicepsů, tricepsů, zad a ramen. Stroj je standardně nabízen v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme...

24 958 Kč
30 199 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Bradla pro posílení a rozvoj svalů horních končetin a hrudníku. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

31 358 Kč
37 943 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Sed/Leh napomáhá posílit a rozvinout svalstvo zádových a břišních svalů. Stroj je standardně nabízený v žluto-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

Zobrazeno 1 – 15 z 29 položek