Naše řada venkovních posilovacích fitness strojů KovoFit je určena pro instalaci na veřejných prostranstvích, městských sídlištích, v parcích, v rekreačních a sportovních areálech nebo třeba u domů pro seniory, prostě všude tam, kde se dají provozovat venkovní sportovní aktivity.

Všechny stroje jsou opatřeny vypalovanou barvou nebo zinkováním

Zá...

Naše řada venkovních posilovacích fitness strojů KovoFit je určena pro instalaci na veřejných prostranstvích, městských sídlištích, v parcích, v rekreačních a sportovních areálech nebo třeba u domů pro seniory, prostě všude tam, kde se dají provozovat venkovní sportovní aktivity.

Všechny stroje jsou opatřeny vypalovanou barvou nebo zinkováním

Záruka 2 roky

Certifikace TÜV Rheinland a splňujíci normu EN 957 odpovídající ČSN EN 957

Fitness park je určený dětem od 14 let a dospělým včetně seniorů.

Zařízení v těchto parcích jsou speciálně navržena a konstruována pro tu část dospělé populace, která upřednostňuje sportovní vyžití jednoduchou formou a bez velké námahy. Pravidelné cvičení zlepšuje kondici, podporuje kardiovaskulární systém a posiluje nejproblematičtější partie těla jednoduchým a zábavným způsobem na čerstvém vzduchu. Vysoká kvalita venkovních posilovacích strojů našich zařízení a jejich „vandaluvzdornost“ je zárukou, že náš venkovní fitness park se stane po mnoho let oblíbeným místem obyvatelů a návštěvníků vašeho města.

Více...
Řada SM

Novinka roku 2018

Pro ty, kteří se chtějí udržet v kondici a jejich cílem je zdravý životní styl, je připravena řada SE KovoFit. Celokovové provedení s pevnou konstrukcí všech částí, které odolá vandalům i nepříznivým povětrnostním podmínkám, je vhodné umístit jako samostatný fitpark do malých i městských parků, ale i jako doplněk stávajících hřišť a sportovišť. 

Řada SE

Pro ty, kteří se chtějí udržet v kondici a jejich cílem je zdravý životní styl, je připravena řada SE KovoFit. Celokovové provedení s pevnou konstrukcí všech částí, které odolá vandalům i nepříznivým povětrnostním podmínkám, je vhodné umístit jako samostatný fitpark do malých i městských parků, ale i jako doplněk stávajících hřišť a sportovišť.

Filtr

Celkem 31 produktů
26 000 Kč
31 460 Kč s DPH

Posilování a rozvoj svalů horních končetin, hrudníku a zad, zvyšování kardiopulmonální kapacity. Tento stroj napomáhá posilování a rozvoj svalů horních částí těla – hrudníku, bicepsů, tricepsů, zad a ramen. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

17 000 Kč
20 570 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Odrážedlo pro posílení a rozvoj svalů dolních končetin, sedacího svalstva. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

19 000 Kč
22 990 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Twist/Surf na posílení a rozvoj svalů břicha, boků, stehen, pánve a sedacího svalstva. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

15 500 Kč
18 755 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Bradla. Posílení a rozvoj svalů horních končetin, hrudníku. Pro dvě osoby v různých výškách. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

22 000 Kč
26 620 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Volant na posílení a procvičení kloubu ramen. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

20 661 Kč
25 000 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Twister na procvičení svalstva břicha, dříku, hýždí a stehen. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

18 500 Kč
22 385 Kč s DPH

Venkovní  posilovací stroj Běžec napomáhá rozvinout a udržet si aerobní schopnosti, dále podporovat intersegmentální koordinaci a rovnováhu a mobilizovat klouby horních i dolních končetin. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

18 182 Kč
22 000 Kč s DPH

Venkovní posilovací  stroj Veslař slouží k procvičování pasu, zad, paží, ramen, břišních svalů, hýžďových svalů a dolních končetin. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

28 000 Kč
33 880 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Kormidlo na posílení a procvičení kloubu ramen. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

16 500 Kč
19 965 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Rotoped na procvičení svalstva dolních končetin a kardio trénink. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

16 942 Kč
20 500 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Předkopavač na posílení dolních končetin. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

21 000 Kč
25 410 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Svislá rotace na posílení svalů horních končetin a uvolnění páteře. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

14 463 Kč
17 500 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Hyperextenze na posílení zádových svalů. Pro dvě osoby v různých výškách. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

19 000 Kč
22 990 Kč s DPH

Venkovní fitness stroj Lavice na posílení a rozvoj břišního svalstva. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

16 942 Kč
20 500 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Střečink pro protažení svalstva. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

23 000 Kč
27 830 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Stepper/Předkopavač je určený na posílení dolních končetin. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

26 490 Kč
32 053 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj pro posílení a rozvoj svalů hrudníku a tricepsu. Stroj je určený pro dvě osoby se dvěma úrovněmi obtížnosti. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

26 000 Kč
31 460 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj pro posilování a rozvoj svalů horních končetin,hrudníku a zad, zvyšování kardiopulmonální kapacity.Tento stroj napomáhá posilování a rozvoj svalů horních částí těla – hrudníku, bicepsů, tricepsů, zad a ramen. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

21 900 Kč
26 499 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj pro posílení a rozvoj svalů hrudníku, tricepsu, bicepsu a svalstva zad. Pro dvě osoby v různých výškách. Stroj je standardně nabízený v zeleno-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

17 300 Kč
20 933 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Odrážedlo pro posílení a rozvoj svalů dolních končetin a sedacího svalstva. Stroj je standardně nabízený v zeleno-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

17 890 Kč
21 647 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Brusle pro posílení svalů dolních končetin a uvolnění páteře. Stroj je standardně nabízený v zeleno-černé barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

Zobrazeno 1 – 21 z 31 položek