Venkovní fitness prvky/stroje

Počet produktů: 26

Naše společnost Kovo-art přivádí na český trh posilovací venkovní fitness stroje, které jsou určeny pro instalaci na veřejnýchprostranstvích, městských sídlištích, v parcích, v rekreačních a sportovních areálech nebo třeba u domů pro seniory, prostě všude tam, kde se dají provozovat venkovní sportovní aktivity.Zařízení v těchto parcích jsou speciálně navržena a konstruována pro tu část dospělé populace, která upřednostňuje sportovní vyžití jednoduchou formou a bez velké námahy. Ukažte nám místo, vyberte si z portfolia našich strojů a ostatní nechte na nás. 

Certifikáty

Konstrukcí jednotlivých posilovacích strojů tyto spadají do kategorizace dle normy ČSN EN 957: Stacionární tréninková zařízení. Podle této normy jsou všechny stroje certifikovány.Všechny výrobky jsou certifikovány TÜV Rheinland a splňují normy EN 957.

Co ve fitness parku najdete?

Venkovní fitness park a posilovna je originální český certifikovaný výrobek, který vás nadchne svou robustností a kvalitou. Svou jedinečnost a originalitu vidíme v propojení výroby posilovacích strojů a street workoutových prvků ve vlastním designu.  Robustní konstrukce zajišťuje bezpečnost cvičení každého provedeného pohybu.

Pro všechny, kteří chtějí být fit

Fitness park je určený dětem od 14 let a dospělým včetně seniorů. Pravidelné cvičení zlepšuje kondici, podporuje kardiovaskulární systém a posiluje nejproblematičtější partie těla jednoduchým a zábavným způsobem na čerstvém vzduchu.

Vysoká kvalita venkovních posilovacích strojů našich zařízení a jejich „vandaluvzdornost“ je zárukou, že náš venkovní  fitness park se stane po mnoho let oblíbeným místem obyvatelů a návštěvníků vašeho města.

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

K pokladně