Parkové lavičky

Parkové lavičky jsou náš stěžejní produkt, který každý rok vylepšujeme a rozšiřujeme. Pro naše zákazníky nabízíme nejšišrší sortiment (145+) laviček v České republice. Nejvíce druhů naleznete v sekci kovové lavičky, která se dále dělí i na sekci designovou. Pro naše nejstarší občany jsme připravili speciální upravené verze laviček tzv. seniorské lavičky pro pohodlné nasedání. Pro nejmenší z nás je určena kategorie dětské lavičky, která nabízí nejen nízkou výšku lavičky, ale i volitelné barevné provedení latí.
Pro ty, kteří preferují vysokou odolnost a bezúdržovost, máme v nabíce lavičky s plastem, ve kterých vyniká lavička Antivandal.
V parcích a na náměstích jistě zaujme kategorie litinových laviček, které patří mezi klasiky městského mobiliáře.
A nakonec vám představíme betonové lavičky, které ve spojení s plastem se stávají nezničitelnými.
Každou lavičku nabízíme v mnoha barevných kombinacích, délkách, verzích ukotvení a povrchových úprav.

Jak je to s přepravou ?

Lavičky jsou expedovány rozložené na paletě s předvrtanými děrami a připravenými šrouby. Doprava nad 11000 Kč bez DPH je Zdarma. Pro přepravu využíváme služeb dopravní společnosti Toptrans. Jiná možnost expedice je na osobní domluvě.

Záleží tedy už jen na vás, které variantě dáte přednost.

Betonové lavičky

Betonové lavičky

Tyto lavičky najdou své uplatnění ve všech částech veřejných prostor. Dokážeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky s profesionálním a účelným designem. Všechny produkty se vyznačují výbornou stabilitou, pevností všech spojů, pečlivým zpracováním a kvalitou použitých materiálů i nátěrových hmot. Vybírat si můžete z velkého množství typů betonových laviček, podle vašich potřeb. Provedení dřevěných částí je čistě na vašem přání. Betonové lavičky vlastní výroby představují vynikající kvalitu a design za příznivou cenu. Jsou navrhovány a zpracovány tak, aby byly vysoce bezpečné, bez ostrých hran, za pomocí nejnovějších technologií, kde kvalita je na prvním místě. Betonové lavičky jsou výbornou investicí na mnoho let, jelikož nabízí odolnost proti vandalům i nepřízni počasí, dlouhou životnost díky pevnému materiálu a jejich velká hmotnost a ukotvení do země prodlouží jejich životnost a zabrání nežádoucí manipulaci. Betonové lavičky jsou také elegantní a designově zajímavé. Na všechny modely betonových bočnic laviček se vztahuje prodloužená záruční doba 5 let. Přesvědčte se sami o jejich nesporných kvalitách.

Ocelové lavičky

Ocelové lavičky

Jako jediný výrobce na českém trhu vám již řadu let nabízíme širokou škálu ocelových laviček. Všechny modely ocelových laviček si sami vyrábíme. Lavičky mají délku 1500,1750 nebo 2000 mm a mohou být uloženy volně či do betonu. Barva konstrukce opatřeny komaxitem nebo zinkem. Velkým benefitem našich ocelových laviček, kromě moderního designu, který se hodí do každého prostoru, je také velká odolnost vůči vandalům. Ocelové lavičky vyrobeny z 2 mm jeklu tak opravdu vydrží řadu let.

Kovové lavičky

Kovové lavičky

Velkou část naší nabídky tvoří kovové lavičky. Máme nejširší sortiment kovových laviček na trhu. Své využití najdou v parcích moderních veřejných prostranstvích i administrativních prostorách, kde mohou doplnit exteriér a interiér. Výrobou laviček se zabýváme již řadu let. V naší nabídce naleznete kovové lavičky v klasickém provedení, elegantní i designově zajímavé modely. Všechny nabízené modely kovových laviček sami vyrábíme, díky čemuž vám můžeme nabídnout zajímavější ceny, než naše konkurence. Kovové lavičky jsou koncipovány tak, aby byly pohodlné, bytelné, s možností ukotvení. Veškeré kovové lavičky z naší nabídky jsou, díky výrobě z osvědčených materiálů a použití kvalitních barev a laků, odolné vůči počasí i útokům vandalů. Vyznačují se také výbornou stabilitou, pevností všech spojů a pečlivým zpracováním. To vše má obrovský vliv na životnost a vzhled laviček. Disponujeme množstvím technologií na zpracování kovu, díky tomu jsme schopni řešit i nároční konstrukční provedení. U většiny kovových laviček je možno také volit varianty s prodlouženými nohami pro zabetonování do země.
Kovové lavičky vám také dodáme s plastovými prkny jsou odolnou alternativou tradičního městského mobiliáře. Jsou k nerozeznání od dřevěných, ale předčí je svoji odolností. Parkové lavičky s plastovými prkny naproti tomu nevyžadují ani minimální údržbu a mají extrémně dlouhou životnost.

Litinové lavičky

Litinové lavičky

Naše litinové lavičky jsou vyrobeny z tuzemské kvalitní šedé litiny a masivního dřeva. Litinové lavičky jsou vhodné pro venkovní použití, umístit je můžete v ulicích, do parků, zahrad, promenád, kamkoliv jen potřebujete, ale lze je také použít do nejrůznějších vnitřních prostor. Jejich tvar je navržen tak, aby splňoval ergonomické požadavky. Litina je velmi tvárný materiál, umožňující vytvářet překrásné podstavy litinových laviček. V nabídce naleznete klasické modely i moderní kousky, které se stanou dominantním prvkem prostoru ovšem při zachování jejich funkčnosti. Z hlediska estetického musí lavičky zapadat do prostředí, v němž se nachází. Jsme připraveni vám pomoci s konkrétním výběrem, díky nabízené šíři sortimentu a nízké ceně dokážeme uspokojit nejširší spektrum zákazníků. Při výrobě litinových laviček klademe velký důraz na jejich precizní provedení. Každá hrana litinového odlitku je pečlivě vybroušena. Litinové lavičky nabízíme v provedení ukotvení se zemí, což je doporučováno z hlediska prodloužení jejich životnosti. U našich litinových laviček se vždy můžete spolehnout na jejich pohodlí, odolnost vůči nepřízni počasí, vandalismu či odcizení. 

Dřevěné lavičky

Dřevěné lavičky

V této sekci neleznete dřevěné lavičky, které jsou v základu vyrobené ze smrkového dřeva, které je napuštěné proti plísním a hmyzu a natřeny 3x lazurou. Všechny modely nabízíme ve třech velikostních verzích 1500,1750 a 2000 mm a v deseti barevných odstínech.

Lavičky pro seniory

Seniorské lavičky

Řada seniorských laviček určená především pro naše starší spoluobčany. Výrobní řada nese název Lavičky pro seniory. Ergonomie laviček pro seniory je přizpůsobena pro snazší usedání a vstávání vyšší polohou sedáku, jeho menším sklonem nebo speciálními područkami. Lavičky pro seniory jsou tak mimořádně komfortní a to nejen pro seniory. Ucelená řada seniorských laviček nabízí nejen speciální lavičku pro seniory, ale i klasickou lavičku s běžnou ergonomií, takže lze v jedné lokalitě kombinovat obě verze, neboť veřejný prostor není nikdy tvořen pouze pro seniory, ale potkávají se zde různé generace. Značka KOVO-ART myslí na budoucnost.

Lavičky s plastem

Lavičky s plastem / recyklátem

Naše řada laviček s plastem nabízí nekompromisní životnost a odolnost proti vandalům. V naší nabídce je nejširší nabídka laviček s plastem v ČR. Všechny modely laviček s plastem, které nabízíme v našem e-shopu, si také sami vyrábíme. Plastové latě jsou vyráběny z recyklovaného plastu. Ceny jsou proto významně nižší než u různých prodejců. Výrobou našeho sortimentu se zabýváme již řadu let a můžeme s klidem říci, že kvalita je zaručena. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu.

Designové lavičky

Designové lavičky

Nejširší nabídka moderních laviček všech možných druhů. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu. Charakteristickým znakem Designových laviček většiny modelů je kombinace kovu s masivním dřevem, případně s tvarovanou dřevěnou lamelou. Od počátku výroby je hlavní důraz kladen vedle kvality na osobitý design výrobků. Všechny modely laviček, které nabízíme si také sami vyrábíme. Ceny jsou proto výrazně nižší než u různých prodejců.

Stoly parkové / zahradní

Parkové stoly

parkové stoly jsou prvkem městského mobiliáře stejně jako parkové lavičky jedná se o zajímavou a žádanou součást venkovních prostor. Naše společnost Kovo-art proto připravila pro obce i města širokou nabídku parkových stolů. Parkové stoly máme v provedení betonové, kovové a litinové. U všech druhů stolů je možné vybrat variantu i s plastovým recyklátem.

Parková lehátka

Parková lehátka

Zcela nová kategorie lehátek do veřejného prostoru. Jednoduchý ocelový rám elegantního tvaru nese lamely z masivního dřeva.

Dětské lavičky

Dětské lavičky

Naše řada dětských laviček a setů je určena pro základní, mateřské školy a školky. Lavičky mají menší sedací výšku a barevné provedení latí. Dětské lavičky jsou opatřeny zinkovým nebo komaxitovým nátěrem. Na lavičky je poskytována záruka 2 roky.
Reklamní lavičky

Reklamní lavičky

Řada reklamních laviček rozšiřuje možnosti klasických laviček o možnost reklamní plochy, která je tvořena plochou opěradla. Lavičky jsou opatřeny žárovým zinkem nebo práškovým lakem. Latě jsou tvořeny z kvalitním smrkovým dřevem. Na všechny lavičky poskytujeme min záruku 2 roky.

Celkem 156 produktů
2 436 Kč
2 948 Kč s DPH

Zahradní lavička v retro stylu je klasikou každé české zahrady a nabídne vám to největší pohodlí.

3 035 Kč
3 672 Kč s DPH

Masivní betonová lavička vhodná do parků či do veřejných prostranství. 

2 888 Kč
3 494 Kč s DPH

Oblíbená betonová lavička řady Klasik. Lavička je masivní a odolná proti vandalismu. Lavička vyniká svou dlouhou životností.

3 150 Kč
3 812 Kč s DPH

Betonová Klasik, klasická lavička do parků a veřejných prostranství. Lavička vyniká nestárnoucím vzhledem. Lavičku dodáváme ve dvou verzích - s hladkým nebo vymývaným betonem.

3 035 Kč
3 672 Kč s DPH

Nejprodávanější betonová lavička klasického tvaru. Lavička je vyrobena z kvalitního hladkého betonu.

3 884 Kč
4 700 Kč s DPH

Betonová lavička Elegance, masivní lavička s dlouhou životností.

2 993 Kč
3 621 Kč s DPH

Betonová lavička Recyklát s bezúdržbovým plastovým recyklátem. V nabídce hladký i vymývaný beton. Délka plastových prken 1700 a nebo 2000mm.

3 350 Kč
4 053 Kč s DPH

Moderní betonová lavička Golem vychází z modelu lavičky Klasik a tím vznikla velice krásná a pohodlná lavička s moderním designem. Na veškeré betonové bočnice lavičky je poskytována záruku 5 let.

3 293 Kč
3 984 Kč s DPH

 Jednoduchá lavička moderního vzhledu.

2 615 Kč
3 164 Kč s DPH

Lavička Centrum 1 model pro lidi, kteří ocení několik důležitých věcí: cena, kvalita, design a praktičnost. Lavička vhodná nejen do parků, zahrad, nástupišt ale i do nákupních center. Bez zbytečných područek  a opěradel, ideálním řešením pro ty, kteří si chtějí na chvíli odpočinout.

2 930 Kč
3 545 Kč s DPH

Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.

3 255 Kč
3 939 Kč s DPH

Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.

2 940 Kč
3 557 Kč s DPH

Moderní kovová lavička. 

3 098 Kč
3 748 Kč s DPH

Lavička modelové řady Trend je jedním z nejoblíbenějších produktů v našem sortimentu. Lavička je vhodné pro venkovní prostory tak i pro interiéry nákupních center a moderních budov. Charakteristickými rysy tohoto modelu jsou především ostré tvary a jednoduchý moderní design.

3 843 Kč
4 650 Kč s DPH

Masivní ocelová lavička, lavička je extrémně odolná proti vandalismu.

Zobrazeno 1 – 15 z 156 položek