Parkové lavičky

Parkové lavičky jsou náš stěžejní produkt, který každý rok vylepšujeme a rozšiřujeme. Pro naše zákazníky nabízíme nejšišrší sortiment (145+) laviček v České republice. Nejvíce druhů naleznete v sekci kovové lavičky, která se dále dělí i na sekci designovou. Pro naše nejstarší občany jsme připravili speciální upravené verze laviček tzv. seniorské lavičky pro pohodlné nasedání. Pro nejmenší z nás je určena kategorie dětské lavičky, která nabízí nejen nízkou výšku lavičky, ale i volitelné barevné provedení latí.
Pro ty, kteří preferují vysokou odolnost a bezúdržovost, máme v nabíce lavičky s plastem, ve kterých vyniká lavička Antivandal.
V parcích a na náměstích jistě zaujme kategorie litinových laviček, které patří mezi klasiky městského mobiliáře.
A nakonec vám představíme betonové lavičky, které ve spojení s plastem se stávají nezničitelnými.
Každou lavičku nabízíme v mnoha barevných kombinacích, délkách, verzích ukotvení a povrchových úprav.

Jak je to s přepravou ?

Lavičky jsou expedovány rozložené na paletě s předvrtanými děrami a připravenými šrouby. Doprava nad 11000 Kč bez DPH je Zdarma. Pro přepravu využíváme služeb dopravní společnosti Toptrans. Jiná možnost expedice je na osobní domluvě.

Záleží tedy už jen na vás, které variantě dáte přednost.

Betonové lavičky

Betonové lavičky

Tyto lavičky najdou své uplatnění ve všech částech veřejných prostor. Dokážeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky s profesionálním a účelným designem. Všechny produkty se vyznačují výbornou stabilitou, pevností všech spojů, pečlivým zpracováním a kvalitou použitých materiálů i nátěrových hmot. Vybírat si můžete z velkého množství typů betonových laviček, podle vašich potřeb. Provedení dřevěných částí je čistě na vašem přání. Betonové lavičky vlastní výroby představují vynikající kvalitu a design za příznivou cenu. Jsou navrhovány a zpracovány tak, aby byly vysoce bezpečné, bez ostrých hran, za pomocí nejnovějších technologií, kde kvalita je na prvním místě. Betonové lavičky jsou výbornou investicí na mnoho let, jelikož nabízí odolnost proti vandalům i nepřízni počasí, dlouhou životnost díky pevnému materiálu a jejich velká hmotnost a ukotvení do země prodlouží jejich životnost a zabrání nežádoucí manipulaci. Betonové lavičky jsou také elegantní a designově zajímavé. Na všechny modely betonových bočnic laviček se vztahuje prodloužená záruční doba 5 let. Přesvědčte se sami o jejich nesporných kvalitách.

Ocelové lavičky

Ocelové lavičky

Jako jediný výrobce na českém trhu vám již řadu let nabízíme širokou škálu ocelových laviček. Všechny modely ocelových laviček si sami vyrábíme. Lavičky mají délku 1500,1750 nebo 2000 mm a mohou být uloženy volně či do betonu. Barva konstrukce opatřeny komaxitem nebo zinkem. Velkým benefitem našich ocelových laviček, kromě moderního designu, který se hodí do každého prostoru, je také velká odolnost vůči vandalům. Ocelové lavičky vyrobeny z 2 mm jeklu tak opravdu vydrží řadu let.

Kovové lavičky

Kovové lavičky

Velkou část naší nabídky tvoří kovové lavičky. Máme nejširší sortiment kovových laviček na trhu. Své využití najdou v parcích moderních veřejných prostranstvích i administrativních prostorách, kde mohou doplnit exteriér a interiér. Výrobou laviček se zabýváme již řadu let. V naší nabídce naleznete kovové lavičky v klasickém provedení, elegantní i designově zajímavé modely. Všechny nabízené modely kovových laviček sami vyrábíme, díky čemuž vám můžeme nabídnout zajímavější ceny, než naše konkurence. Kovové lavičky jsou koncipovány tak, aby byly pohodlné, bytelné, s možností ukotvení. Veškeré kovové lavičky z naší nabídky jsou, díky výrobě z osvědčených materiálů a použití kvalitních barev a laků, odolné vůči počasí i útokům vandalů. Vyznačují se také výbornou stabilitou, pevností všech spojů a pečlivým zpracováním. To vše má obrovský vliv na životnost a vzhled laviček. Disponujeme množstvím technologií na zpracování kovu, díky tomu jsme schopni řešit i nároční konstrukční provedení. U většiny kovových laviček je možno také volit varianty s prodlouženými nohami pro zabetonování do země.
Kovové lavičky vám také dodáme s plastovými prkny jsou odolnou alternativou tradičního městského mobiliáře. Jsou k nerozeznání od dřevěných, ale předčí je svoji odolností. Parkové lavičky s plastovými prkny naproti tomu nevyžadují ani minimální údržbu a mají extrémně dlouhou životnost.

Litinové lavičky

Litonové lavičky

Naše litinové lavičky jsou vyrobeny z tuzemské kvalitní šedé litiny a masivního dřeva. Litinové lavičky jsou vhodné pro venkovní použití, umístit je můžete v ulicích, do parků, zahrad, promenád, kamkoliv jen potřebujete, ale lze je také použít do nejrůznějších vnitřních prostor. Jejich tvar je navržen tak, aby splňoval ergonomické požadavky. Litina je velmi tvárný materiál, umožňující vytvářet překrásné podstavy litinových laviček. V nabídce naleznete klasické modely i moderní kousky, které se stanou dominantním prvkem prostoru ovšem při zachování jejich funkčnosti. Z hlediska estetického musí lavičky zapadat do prostředí, v němž se nachází. Jsme připraveni vám pomoci s konkrétním výběrem, díky nabízené šíři sortimentu a nízké ceně dokážeme uspokojit nejširší spektrum zákazníků. Při výrobě litinových laviček klademe velký důraz na jejich precizní provedení. Každá hrana litinového odlitku je pečlivě vybroušena. Litinové lavičky nabízíme v provedení ukotvení se zemí, což je doporučováno z hlediska prodloužení jejich životnosti. U našich litinových laviček se vždy můžete spolehnout na jejich pohodlí, odolnost vůči nepřízni počasí, vandalismu či odcizení. 

Dřevěné lavičky

Dřevěné lavičky

V této sekci neleznete dřevěné lavičky, které jsou v základu vyrobené ze smrkového dřeva, které je napuštěné proti plísním a hmyzu a natřeny 3x lazurou. Všechny modely nabízíme ve třech velikostních verzích 1500,1750 a 2000 mm a v deseti barevných odstínech.

Lavičky pro seniory

Seniorské lavičky

Řada seniorských laviček určená především pro naše starší spoluobčany. Výrobní řada nese název Lavičky pro seniory. Ergonomie laviček pro seniory je přizpůsobena pro snazší usedání a vstávání vyšší polohou sedáku, jeho menším sklonem nebo speciálními područkami. Lavičky pro seniory jsou tak mimořádně komfortní a to nejen pro seniory. Ucelená řada seniorských laviček nabízí nejen speciální lavičku pro seniory, ale i klasickou lavičku s běžnou ergonomií, takže lze v jedné lokalitě kombinovat obě verze, neboť veřejný prostor není nikdy tvořen pouze pro seniory, ale potkávají se zde různé generace. Značka KOVO-ART myslí na budoucnost.

Lavičky s plastem

Lavičky s plastem / recyklátem

Naše řada laviček s plastem nabízí nekompromisní životnost a odolnost proti vandalům. V naší nabídce je nejširší nabídka laviček s plastem v ČR. Všechny modely laviček s plastem, které nabízíme v našem e-shopu, si také sami vyrábíme. Plastové latě jsou vyráběny z recyklovaného plastu. Ceny jsou proto významně nižší než u různých prodejců. Výrobou našeho sortimentu se zabýváme již řadu let a můžeme s klidem říci, že kvalita je zaručena. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu.

Designové lavičky

Designové lavičky

Nejširší nabídka moderních laviček všech možných druhů. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu. Charakteristickým znakem Designových laviček většiny modelů je kombinace kovu s masivním dřevem, případně s tvarovanou dřevěnou lamelou. Od počátku výroby je hlavní důraz kladen vedle kvality na osobitý design výrobků. Všechny modely laviček, které nabízíme si také sami vyrábíme. Ceny jsou proto výrazně nižší než u různých prodejců.

Stoly parkové / zahradní

Parkové stoly

parkové stoly jsou prvkem městského mobiliáře stejně jako parkové lavičky jedná se o zajímavou a žádanou součást venkovních prostor. Naše společnost Kovo-art proto připravila pro obce i města širokou nabídku parkových stolů. Parkové stoly máme v provedení betonové, kovové a litinové. U všech druhů stolů je možné vybrat variantu i s plastovým recyklátem.

Parková lehátka

Parková lehátka

Zcela nová kategorie lehátek do veřejného prostoru. Jednoduchý ocelový rám elegantního tvaru nese lamely z masivního dřeva.

Dětské lavičky

Dětské lavičky

Naše řada dětských laviček a setů je určena pro základní, mateřské školy a školky. Lavičky mají menší sedací výšku a barevné provedení latí. Dětské lavičky jsou opatřeny zinkovým nebo komaxitovým nátěrem. Na lavičky je poskytována záruka 2 roky.
Reklamní lavičky

Reklamní lavičky

Řada reklamních laviček rozšiřuje možnosti klasických laviček o možnost reklamní plochy, která je tvořena plochou opěradla. Lavičky jsou opatřeny žárovým zinkem nebo práškovým lakem. Latě jsou tvořeny z kvalitním smrkovým dřevem. Na všechny lavičky poskytujeme min záruku 2 roky.

Celkem 156 produktů
2 320 Kč
2 807 Kč s DPH

Kromě retro stylu poskytuje lavička Zahradní i vynikající ergonomii tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

2 890 Kč
3 497 Kč s DPH

Masivní betonová lavička vhodná do parků či do veřejných prostranství. 

2 750 Kč
3 328 Kč s DPH

Oblíbená betonová lavička řady Klasik. Lavička je masivní a odolná proti vandalismu. Lavička vyniká svou dlouhou životností.

3 000 Kč
3 630 Kč s DPH

Betonová Klasik, klasická lavička do parků a veřejných prostranství. Lavička vyniká nestárnoucím vzhledem. Lavičku dodáváme ve dvou verzích - s hladkým nebo vymývaným betonem.

2 890 Kč
3 497 Kč s DPH

Nejprodávanější betonová lavička klasického tvaru. Lavička je vyrobena z kvalitního hladkého betonu.

4 195 Kč
5 076 Kč s DPH

Betonová lavička Elegance, masivní lavička s dlouhou životností.

2 850 Kč
3 449 Kč s DPH

Betonová lavička Recyklát s bezúdržbovým plastovým recyklátem. V nabídce hladký i vymývaný beton. Délka plastových prken 1700 a nebo 2000mm.

3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Moderní betonová lavička Golem vychází z modelu lavičky Klasik a tím vznikla velice krásná a pohodlná lavička s moderním designem. Na veškeré betonové bočnice lavičky je poskytována záruku 5 let.

3 136 Kč
3 795 Kč s DPH

 Jednoduchá lavička moderního vzhledu.

2 490 Kč
3 013 Kč s DPH

Ocelová konstrukce je práškově lakována nebo jenom žárově zinkována.

2 790 Kč
3 376 Kč s DPH

Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor. Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

3 100 Kč
3 751 Kč s DPH

Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.

2 800 Kč
3 388 Kč s DPH

Moderní kovová lavička

2 950 Kč
3 570 Kč s DPH

Lavičky modelové řady Trend jsou jedním z nejoblíbenějších produktů v našem sortimentu. Lavičky jsou vhodné pro venkovní prostory tak i pro interiéry nákupních center a moderních budov. Charakteristickými rysy tohoto modelu jsou především ostré tvary a jednoduchý moderní design.

3 660 Kč
4 429 Kč s DPH

Masivní ocelová lavička, lavička je extrémně odolná proti vandalismu.

4 900 Kč
5 929 Kč s DPH

Lavička Centrum 2 dvoulavička pro lidi, kteří ocení několik důležitých věcí: cena, kvalita, design a praktičnost. Je z levnějších modelů, které jsou také velmi moderní.

3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Parková lavička Ypsilons - robustní lavička zajímavého designu přináší nevšední kouzlo do veřejných zahrad, městských a zámeckých parků. Odolnost a pevnost se snoubí s čistotou tvarů a poskytuje příjemné posezení. Lavička je vysoce odolná proti vandalismu

2 990 Kč
3 618 Kč s DPH

Moderní masivní kovová lavička

3 990 Kč
4 828 Kč s DPH

Kromě moderního stylu poskytuje lavička Leona i vynikající ergonomii – tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

3 900 Kč
4 719 Kč s DPH

Lavičky do parku Merida - designem velice výrazná a konstrukčně odvážná lavička přináší eleganci do každého venkovního i vnitřního prostoru. Její modelované tělo je překvapivě tuhé a to díky správně zvoleným proporcím a výztuhám. Kotvení lavičky šrouby nebo zabetonováním.

3 700 Kč
4 477 Kč s DPH

Parková lavička Woody - lehká jednoduchá lavička čistých tvarů splňuje základní ergonomické požadavky.Kromě stylu i vynikající ergonomie – tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

3 490 Kč
4 223 Kč s DPH

Lavička s příjemným designem. Lavička patří mezi naše nejoblíbenější produkty.

4 280 Kč
5 179 Kč s DPH

Lavičky jednoduchého vzhledu a konstrukčně odvážná lavička přináší eleganci do každého prostoru. Tělo lavičky je překvapivě tuhé a to díky správně zvoleným proporcím.    

3 345 Kč
4 047 Kč s DPH

Lavičky řady Lomelo - pro všechny typy veřejných prostor zejména tam, kde hrozí zvýšené nebezpečí vandalismu. Odolnost a pevnost této lavičky zaručuje její ocelová konstrukce z masivního jaklu k pevnému zabudování.

3 990 Kč
4 828 Kč s DPH

Masivní kovová lavička odolná proti vandalismu.  Lavička vhodná nejen do parku ale na veškerá prostranství vč. náměstí.

5 700 Kč
6 897 Kč s DPH

Lavička Polar - estetická dvojlavička jednoduchého elegantního tvaru z netradiční masivní kostrou lavičky. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici. Model Polar je vhodný na zastávky a do parků.

3 300 Kč
3 993 Kč s DPH

Parková lavička PORTA - moderní, strohá lavička přímých tvarů.  Pomocí jednoduchých spojek je možno lavičky sestavit do řad.  

3 480 Kč
4 211 Kč s DPH

Lavička řady Bolzano. Venkovní lavička vhodná do parků či zahrad nebo pěších zón měst a obcí. Kvalitní provedení lavičky s vysokou životností je vhodným řešením pro vybavení zázemí měst a parků.

3 790 Kč
4 586 Kč s DPH

Masivní trubková lavička vhodná na veřejná prostranství či do parků.

2 800 Kč
3 388 Kč s DPH

 Lavička Simpl v kombinaci  dřeva a kovu splňuje náročné požadavky na moderní a atraktivní vzhled, funkčnost a odolnost.

3 530 Kč
4 271 Kč s DPH

Kovové boční části lavičky Agora II jsme opatřili práškovou barvou komaxit nebo zinkováním.  Dřevěné části lavičky jsou chráněny fungicidním nátěrem a dvěma vrstvami syntetické lazury.

3 100 Kč
3 751 Kč s DPH

Univerzální model lavičky MONO jsou vhodná pro vnitřní i venkovní prostory,lavičky jsou s mírně futuristickým designem.jednoduchý ale moderní design.

3 100 Kč
3 751 Kč s DPH

Lavičky ARDO - nově přemodelovaná lavička pro všechny typy veřejných prostor ale zejména tam, kde hrozí zvýšené nebezpečí vandalismu. Odolnost a pevnost této lavičky zaručuje její ocelová konstrukce z masivního železa k pevnému zabudování. 

Zobrazeno 1 – 33 z 156 položek