Široká nabídka stolů, laviček a lehátek pro městský mobiliář. Produkty zahrnují sortiment z oceli, litiny, plastu, ale i betonu a dřeva

Betonové lavičky

Betonové lavičky najdou své uplatnění ve všech částech veřejných prostor. Dokážeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky s profesionálním a účelným designem. Všechny produkty se vyznačují výbornou stabilitou, pevností všech spojů, pečlivým zpracováním a kvalitou použitých materiálů i nátěrových hmot. Vybírat si můžete z velkého množství typů betonových laviček, podle vašich potřeb. Provedení dřevěných částí je čistě na vašem přání. Betonové lavičky vlastní výroby představují vynikající kvalitu a design za příznivou cenu. Jsou navrhovány a zpracovány tak, aby byly vysoce bezpečné, bez ostrých hran, za pomocí nejnovějších technologií, kde kvalita je na prvním místě. Betonové lavičky jsou výbornou investicí na mnoho let, jelikož nabízí odolnost proti vandalům i nepřízni počasí, dlouhou životnost díky pevnému materiálu a jejich velká hmotnost a ukotvení do země prodlouží jejich životnost a zabrání nežádoucí manipulaci. Betonové lavičky jsou také elegantní a designově zajímavé. Na všechny modely betonových bočnic laviček se vztahuje prodloužená záruční doba 5 let. Přesvědčte se sami o jejich nesporných kvalitách.

Ocelové lavičky

Ocelové lavičky. Jako jediný výrobce na českém trhu vám již řadu let nabízíme širokou škálu ocelových laviček. Všechny modely ocelových laviček, na které máte samozřejmě také dva roky záruku, si sami vyrábíme. Je tedy jen na vás, jestli bude vaše ocelová lavička povrchově upravena zinkem či komaxitem, zdali bude velká - 1 500, 1 750 nebo 2 000 mm, či zdali bude pro trvalou instalaci kotvena šrouby na zem nebo připravena pro volné stání. Velkým benefitem našich ocelových laviček, kromě moderního designu, který se hodí do každého prostoru, je také velká odolnost vůči vandalům. Ocelové lavičky vyrobeny z 2 mm jeklu tak opravdu vydrží řadu let.

Kovové lavičky

Velkou část naší nabídky tvoří kovové lavičky. Máme nejširší sortiment kovových laviček na trhu. Své využití najdou v parcích moderních veřejných prostranstvích i administrativních prostorách, kde mohou doplnit exteriér a interiér. Výrobou laviček se zabýváme již řadu let. V naší nabídce naleznete kovové lavičky v klasickém provedení, elegantní i designově zajímavé modely. Všechny nabízené modely kovových laviček sami vyrábíme, díky čemuž vám můžeme nabídnout zajímavější ceny, než naše konkurence. Kovové lavičky jsou koncipovány tak, aby byly pohodlné, bytelné, s možností ukotvení. Veškeré kovové lavičky z naší nabídky jsou, díky výrobě z osvědčených materiálů a použití kvalitních barev a laků, odolné vůči počasí i útokům vandalů. Vyznačují se také výbornou stabilitou, pevností všech spojů a pečlivým zpracováním. To vše má obrovský vliv na životnost a vzhled laviček. Disponujeme množstvím technologií na zpracování kovu, díky tomu jsme schopni řešit i nároční konstrukční provedení. U většiny kovových laviček je možno také volit varianty s prodlouženými nohami pro zabetonování do země.
Kovové lavičky vám také dodáme s plastovými prkny jsou odolnou alternativou tradičního městského mobiliáře. Jsou k nerozeznání od dřevěných, ale předčí je svoji odolností. Parkové lavičky s plastovými prkny naproti tomu nevyžadují ani minimální údržbu a mají extrémně dlouhou životnost.

Litinové lavičky

Naše litinové lavičky jsou vyrobeny z tuzemské kvalitní šedé litiny a masivního dřeva. Litinové lavičky jsou vhodné pro venkovní použití, umístit je můžete v ulicích, do parků, zahrad, promenád, kamkoliv jen potřebujete, ale lze je také použít do nejrůznějších vnitřních prostor. Jejich tvar je navržen tak, aby splňoval ergonomické požadavky. Litina je velmi tvárný materiál, umožňující vytvářet překrásné podstavy litinových laviček. V nabídce naleznete klasické modely i moderní kousky, které se stanou dominantním prvkem prostoru ovšem při zachování jejich funkčnosti. Z hlediska estetického musí lavičky zapadat do prostředí, v němž se nachází. Jsme připraveni vám pomoci s konkrétním výběrem, díky nabízené šíři sortimentu a nízké ceně dokážeme uspokojit nejširší spektrum zákazníků. Při výrobě litinových laviček klademe velký důraz na jejich precizní provedení. Každá hrana litinového odlitku je pečlivě vybroušena. Litinové lavičky nabízíme v provedení ukotvení se zemí, což je doporučováno z hlediska prodloužení jejich životnosti. U našich litinových laviček se vždy můžete spolehnout na jejich pohodlí, odolnost vůči nepřízni počasí, vandalismu či odcizení. 

Lavičky pro seniory

Nová řada seniorských laviček určených především pro naše starší spoluobčany. Nová výrobní řada nese název Lavičky pro seniory. Ergonomie laviček pro seniory je přizpůsobena pro snazší usedání a vstávání vyšší polohou sedáku, jeho menším sklonem nebo speciálními područkami. Lavičky pro seniory jsou tak mimořádně komfortní a to nejen pro seniory. Ucelená řada seniorských laviček nabízí nejen speciální lavičku pro seniory, ale i klasickou lavičku s běžnou ergonomií, takže lze v jedné lokalitě kombinovat obě verze, neboť veřejný prostor není nikdy tvořen pouze pro seniory, ale potkávají se zde různé generace. Mladý tým KOVO-ART myslí do budoucna a váží si moudrosti stáří, které chce seniorům alespoň trochu ulehčit.

Lavičky s plastem

Naše řada laviček s plastem nabízí nekompromisní životnost a odolnost proti vandalům. V naší nabídce je nejširší nabídka laviček s plastem v ČR. Všechny modely laviček s plastem, které nabízíme v našem e-shopu, si také sami vyrábíme. Plastové latě jsou vyráběny z recyklovaného plastu. Ceny jsou proto významně nižší než u různých prodejců. Výrobou našeho sortimentu se zabýváme již řadu let a můžeme s klidem říci, že kvalita je zaručena. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu.

Designové lavičky

Proč koupit Designové lavičky právě od nás ? Nejširší nabídka moderních laviček všech možných druhů. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu. Charakteristickým znakem Designových laviček většiny modelů je kombinace kovu s masivním dřevem, případně s tvarovanou dřevěnou lamelou. Od počátku výroby je hlavní důraz kladen vedle kvality na osobitý design výrobků. Všechny modely laviček, které nabízíme si také sami vyrábíme. Ceny jsou proto výrazně nižší než u různých prodejců.

Stoly parkové / zahradní

Parkové stoly jsou prvkem městského mobiliáře stejně jako např. parkové lavičky. A přesto se bezpochyby jedná o zajímavou a žádanou součást venkovních prostor. Naše společnost Kovo-art proto připravila pro obce i města širokou nabídku parkových stolů. Parkové stoly máme v provedení betonové,kovové a litinové. Všechny druhy stolů je možné vybrat variantu i s plastovým recyklátem .Zároven u nás můžete také nakoupit parkové lavičky, které stejně jako i stoly si výhradně vyrábíme sami .

Parková lehátka

Zcela nová kategorie lehátek do veřejného prostoru. Jednoduchý ocelový rám elegantního tvaru nese lamely z masivního dřeva.

Dětské lavičky
Naše řada dětských laviček a setů je určena pro základní, mateřské školy a školky. Lavičky mají menší sedací výšku a barevné provedení latí. Dětské lavičky jsou opatřeny zinkovým nebo komaxitovým nátěrem. Na lavičky je poskytována záruka 2 roky.
Reklamní lavičky

Novinka roku 2018. Společnost Kovo-ART vám přináší reklamní lavičky. Lavičky jsou opatřeny žárovým zinkem nebo práškovým lakem. Latě jsou tvořeny z kvalitním smrkovým dřevem. Na všechny lavičky poskytujeme min záruku 2 roky.

Filtr

Celkem 165 produktů
2 790 Kč
3 376 Kč s DPH

Masivní betonová lavička vhodná do parků či do veřejných prostranství. 

2 650 Kč
3 207 Kč s DPH

Oblíbená betonová lavička řady Klasik. Lavička je masivní a odolná proti vandalismu. Lavička vyniká svou dlouhou životností.

3 050 Kč
3 691 Kč s DPH

Betonová Klasik, klasická lavička do parků a veřejných prostranství. Lavička vyniká nestárnoucím vzhledem. Lavičku dodáváme ve dvou verzích - s hladkým nebo vymývaným betonem.

4 090 Kč
4 949 Kč s DPH

Masivní betonový stůl. Vhodný doplněk k lavičkám řady Klasik nebo Elegance.

2 576 Kč
3 117 Kč s DPH

Ocelová konstrukce je práškově lakována nebo jenom žárově zinkována.

6 200 Kč
7 502 Kč s DPH

Litinová lavička model  Italie - kvalitní litina opatřená vypalovanou barvou a masivní  dřevěné latě povrchově upraveny 3x nátěrem. Moderní vzhled lavičky která je vhodná především do veřejných prostorů.

3 450 Kč
4 175 Kč s DPH

Moderní parková lavička.

3 290 Kč
3 981 Kč s DPH

Kvalitní litinová lavička s dlouhou životností.

3 450 Kč
4 175 Kč s DPH

Moderní litinová lavička.

3 850 Kč
4 659 Kč s DPH

Litinová lavička Schonbrunn klenot českých parků. Tento typ nelze kotvit.

2 320 Kč
2 807 Kč s DPH

Kromě retro stylu poskytuje lavička Zahradní i vynikající ergonomii tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

3 136 Kč
3 795 Kč s DPH

 Jednoduchá lavička moderního vzhledu.

5 100 Kč
6 171 Kč s DPH

Lavička Centrum 2 dvoulavička pro lidi, kteří ocení několik důležitých věcí: cena, kvalita, design a praktičnost. Je z levnějších modelů, které jsou také velmi moderní.

2 676 Kč
3 238 Kč s DPH

Moderní kovová lavička

3 040 Kč
3 678 Kč s DPH

Nejprodávanější betonová lavička klasického tvaru. Lavička je vyrobena z kvalitního hladkého betonu.

2 865 Kč
3 467 Kč s DPH

Lavičky modelové řady Trend jsou jedním z nejoblíbenějších produktů v našem sortimentu. Lavičky jsou vhodné pro venkovní prostory tak i pro interiéry nákupních center a moderních budov. Charakteristickými rysy tohoto modelu jsou především ostré tvary a jednoduchý moderní design.

4 700 Kč
5 687 Kč s DPH

Elegantní parkový stůl vhodný do zámeckých zahrad. Vhodný doplněk k lavičce Schonbrunn.

3 500 Kč
4 235 Kč s DPH

Litinová lavička Park s recyklovaným plastem na sedáku a opěradlem.

6 200 Kč
7 502 Kč s DPH

Bezúdržbová lavička Saturn Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Saturn je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům.

4 190 Kč
5 070 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Beata je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Kotvení lavičky šrouby nebo možnost verze k zabetonování.

5 600 Kč
6 776 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Sinus je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavičky je možno kotvit šrouby nebo zvolte variantu lavičky určenou k betonování.

Zobrazeno 1 – 21 z 165 položek