Betonové lavičky najdou své uplatnění ve všech částech veřejných prostor. Dokážeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky s profesionálním a účelným designem. Všechny produkty se vyznačují výbornou stabilitou, pevností všech spojů, pečlivým zpracováním a kvalitou použitých materiálů i nátěrových hmot. Vybírat si můžete z velkého množství typ...

Betonové lavičky najdou své uplatnění ve všech částech veřejných prostor. Dokážeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky s profesionálním a účelným designem. Všechny produkty se vyznačují výbornou stabilitou, pevností všech spojů, pečlivým zpracováním a kvalitou použitých materiálů i nátěrových hmot. Vybírat si můžete z velkého množství typů betonových laviček, podle vašich potřeb. Provedení dřevěných částí je čistě na vašem přání. Betonové lavičky vlastní výroby představují vynikající kvalitu a design za příznivou cenu. Jsou navrhovány a zpracovány tak, aby byly vysoce bezpečné, bez ostrých hran, za pomocí nejnovějších technologií, kde kvalita je na prvním místě. Betonové lavičky jsou výbornou investicí na mnoho let, jelikož nabízí odolnost proti vandalům i nepřízni počasí, dlouhou životnost díky pevnému materiálu a jejich velká hmotnost a ukotvení do země prodlouží jejich životnost a zabrání nežádoucí manipulaci. Betonové lavičky jsou také elegantní a designově zajímavé. Na všechny modely betonových bočnic laviček se vztahuje prodloužená záruční doba 5 let. Přesvědčte se sami o jejich nesporných kvalitách.

Více...

Filtr

  Celkem 10 produktů
  3 000 Kč
  3 630 Kč s DPH

  Moderní betonová lavička Golem vychází z modelu lavičky Klasik a tím vznikla velice krásná a pohodlná lavička s moderním designem. Na veškeré betonové bočnice lavičky je poskytována záruku 5 let.

  2 899 Kč
  3 508 Kč s DPH

  Nejprodávanější betonová lavička klasického tvaru. Lavička je vyrobena z kvalitního hladkého betonu.

  2 994 Kč
  3 623 Kč s DPH

  Betonová Klasik, klasická lavička do parků a veřejných prostranství. Lavička vyniká nestárnoucím vzhledem. Lavičku dodáváme ve dvou verzích - s hladkým nebo vymývaným betonem.

  3 000 Kč
  3 630 Kč s DPH

  Betonová lavička Recyklát s bezúdržbovým plastovým recyklátem. V nabídce hladký i vymývaný beton. Délka plastových prken 1700 a nebo 2000mm.

  2 747 Kč
  3 324 Kč s DPH

  Masivní betonová lavička vhodná do parků či do veřejných prostranství. 

  2 566 Kč
  3 105 Kč s DPH

  Oblíbená betonová lavička řady Klasik. Lavička je masivní a odolná proti vandalismu. Lavička vyniká svou dlouhou životností.

  3 840 Kč
  4 646 Kč s DPH

  Masivní betonový stůl. Vhodný doplněk k lavičkám řady Klasik nebo Elegance.

  2 994 Kč
  3 623 Kč s DPH

  Betonová lavička Elegance, masivní lavička s dlouhou životností.

  7 800 Kč
  9 438 Kč s DPH

  Betonový set Golem je složen ze laviček ve dvou variantách laviček a stolu. Sestava vyniká svojí dlouhou životností a odolností proti vandalům.

  8 500 Kč
  10 285 Kč s DPH

  Bezúdržbový set je složen z 2 x lavičky s opěradlem a stolu. Vše vyniká svojí bezúdržbou a dlouhou životností. Nohy z betonu, prkna z recyklovaného plastu a ocelové výztuhy.

  Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek