Betonové lavičky najdou své uplatnění ve všech částech veřejných prostor. Dokážeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky s profesionálním a účelným designem. Všechny produkty se vyznačují výbornou stabilitou, pevností všech spojů, pečlivým zpracováním a kvalitou použitých materiálů i nátěrových hmot. Vybírat si můžete z velkého množství typ...

Betonové lavičky najdou své uplatnění ve všech částech veřejných prostor. Dokážeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky s profesionálním a účelným designem. Všechny produkty se vyznačují výbornou stabilitou, pevností všech spojů, pečlivým zpracováním a kvalitou použitých materiálů i nátěrových hmot. Vybírat si můžete z velkého množství typů betonových laviček, podle vašich potřeb. Provedení dřevěných částí je čistě na vašem přání. Betonové lavičky vlastní výroby představují vynikající kvalitu a design za příznivou cenu. Jsou navrhovány a zpracovány tak, aby byly vysoce bezpečné, bez ostrých hran, za pomocí nejnovějších technologií, kde kvalita je na prvním místě. Betonové lavičky jsou výbornou investicí na mnoho let, jelikož nabízí odolnost proti vandalům i nepřízni počasí, dlouhou životnost díky pevnému materiálu a jejich velká hmotnost a ukotvení do země prodlouží jejich životnost a zabrání nežádoucí manipulaci. Betonové lavičky jsou také elegantní a designově zajímavé. Na všechny modely betonových bočnic laviček se vztahuje prodloužená záruční doba 5 let. Přesvědčte se sami o jejich nesporných kvalitách.

Více...

Filtr

Celkem 10 produktů
3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Moderní betonová lavička Golem vychází z modelu lavičky Klasik a tím vznikla velice krásná a pohodlná lavička s moderním designem. Na veškeré betonové bočnice lavičky je poskytována záruku 5 let.

3 040 Kč
3 678 Kč s DPH

Nejprodávanější betonová lavička klasického tvaru. Lavička je vyrobena z kvalitního hladkého betonu.

3 050 Kč
3 691 Kč s DPH

Betonová Klasik, klasická lavička do parků a veřejných prostranství. Lavička vyniká nestárnoucím vzhledem. Lavičku dodáváme ve dvou verzích - s hladkým nebo vymývaným betonem.

3 090 Kč
3 739 Kč s DPH

Betonová lavička Recyklát s bezúdržbovým plastovým recyklátem. V nabídce hladký i vymývaný beton. Délka plastových prken 1700 a nebo 2000mm.

2 790 Kč
3 376 Kč s DPH

Masivní betonová lavička vhodná do parků či do veřejných prostranství. 

2 650 Kč
3 207 Kč s DPH

Oblíbená betonová lavička řady Klasik. Lavička je masivní a odolná proti vandalismu. Lavička vyniká svou dlouhou životností.

4 090 Kč
4 949 Kč s DPH

Masivní betonový stůl. Vhodný doplněk k lavičkám řady Klasik nebo Elegance.

3 895 Kč
4 713 Kč s DPH

Betonová lavička Elegance, masivní lavička s dlouhou životností.

9 100 Kč
11 011 Kč s DPH

Betonový set Golem je složen ze dvou laviček a stolu. Sestava vyniká svojí dlouhou životností a odolností proti vandalům.

9 600 Kč
11 616 Kč s DPH

Betonový set Nestor je složen ze dvou laviček a stolu. Sestava vyniká svojí dlouhou životností a odolností proti vandalům.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek