Lavičky se stolem a opěradly  jsou pohodlné k sezení a v případě potřeby je možné sety dodat i bez opěradla. Docela jednoduše lze celou konstrukce rozebrat a uložit před zimou .Všechny varianty laviček  se stolem dodáváme s povrchovou úpravou vypalovanou barvou  nebo zinku. Tyto zahradní lavičky jsou vyrobeny z materiálu, který se opravdu výborn...

Lavičky se stolem a opěradly  jsou pohodlné k sezení a v případě potřeby je možné sety dodat i bez opěradla. Docela jednoduše lze celou konstrukce rozebrat a uložit před zimou .Všechny varianty laviček  se stolem dodáváme s povrchovou úpravou vypalovanou barvou  nebo zinku. Tyto zahradní lavičky jsou vyrobeny z materiálu, který se opravdu výborně hodí k celoročnímu užívání. Pevně stojí jak na travnatém tak i štěrkovém povrchu nebo dlažbě.Také odpočívadlo cyklostezky nebo turistické stezky doplněné lavičkou se stolem.

Více...

Filtr

Celkem 23 produktů
6 273 Kč
7 590 Kč s DPH

Designový model pivní soupravy

6 795 Kč
8 222 Kč s DPH

Souprava Alba v moderním designu vhodná do městských částí či parků. Pestrý výběr barevného provedení. Souprava poskytuje příjemné posezení v parku i na cyklostezkách. 

7 945 Kč
9 614 Kč s DPH

Zahradní souprava z velmi robustní konstrukcí laviček a stolu.  Zahradní set jako celek vám nabízíme ve složení - 1x stůl + 1x lavice s opěradlem a 1x lavice bez opěradla.

7 308 Kč
8 842 Kč s DPH

Zahradní souprava Stela jako krajinný prvek. Dlouhé rovné i zvlněné linie, vykreslené podélně členěným pásem dřeva. Výrazná boční silueta definující profil této soupravy. Jednostranná i oboustranná lavička bez opěradla a stůl tvoří tuto soupravu.

7 214 Kč
8 729 Kč s DPH

Model laviček a stolu čtvercového tvaru s plastovým recyklátem na stole a sedací ploše. Díky svému tvaru se skvěle hodí na zahrádky restaurací, k rychlým občerstvením nebo na odpočívadla u cyklostezek. 

5 407 Kč
6 542 Kč s DPH

Klasický zahradní/ pivní set vhodný do zahrádek restaurací či jen tak pro posezení.

4 914 Kč
5 946 Kč s DPH

Zahradní set / pivní set Masiv. Set vhodný do zahrádek restaurací.

7 214 Kč
8 729 Kč s DPH

Souprava Sun s plastovým recyklátem je vhodná na všechny typy veřejných prostor, zahradní restaurace, veřejná hřiště, cyklostezky a zejména tam, kde hrozí zvýšené nebezpečí vandalismu. Odolnost a pevnost této soupravy zaručuje její ocelová konstrukce z masivní ocele a plastový-bezúdržbový recyklát. 

8 155 Kč
9 867 Kč s DPH

Jednoduchý designově zajímavý set Karin.

14 532 Kč
17 584 Kč s DPH

Souprava ocelová Beata originálního tvaru se samostatnými sedáky a stolem. Účelná a krásná vevnitř i venku, oceňovaná díky svému designu. Souprava laviček a stolu přinášejí možnost neobvyklých řešení venkovního sezení.

15 577 Kč
18 849 Kč s DPH

Souprava ocelových laviček a stolu Sinus, soupravy originálního tvaru se samostatnými sedáky a stolem. Účelná a velmi odolná venkovní souprava pro posezení vevnitř i venku, oceňovaná díky svému designu a masivní konstrukci. Souprava přináší možnost neobvyklých řešení venkovního sezení.

19 341 Kč
23 403 Kč s DPH

Robustní kostra lavičky a stolu čistého moderního designu do veřejných prostor. Odolnost a pevnost se snoubí s jednoduchostí tvarů a poskytuje příjemné posezení. Set je velmi odolný proti vandalismu.

Zobrazeno 1 – 12 z 23 položek