Lavičky se stolem a opěradly  jsou pohodlné k sezení a v případě potřeby je možné sety dodat i bez opěradla. Docela jednoduše lze celou konstrukce rozebrat a uložit před zimou .Všechny varianty laviček  se stolem dodáváme s povrchovou úpravou vypalovanou barvou  nebo zinku. Tyto zahradní lavičky jsou vyrobeny z materiálu, který se opravdu výborn...

Lavičky se stolem a opěradly  jsou pohodlné k sezení a v případě potřeby je možné sety dodat i bez opěradla. Docela jednoduše lze celou konstrukce rozebrat a uložit před zimou .Všechny varianty laviček  se stolem dodáváme s povrchovou úpravou vypalovanou barvou  nebo zinku. Tyto zahradní lavičky jsou vyrobeny z materiálu, který se opravdu výborně hodí k celoročnímu užívání. Pevně stojí jak na travnatém tak i štěrkovém povrchu nebo dlažbě.Také odpočívadlo cyklostezky nebo turistické stezky doplněné lavičkou se stolem.

Více...

Filtr

  Celkem 24 produktů
  6 273 Kč
  7 590 Kč s DPH

  Designový model pivní soupravy

  6 795 Kč
  8 222 Kč s DPH

  Souprava Alba v moderním designu vhodná do městských částí či parků. Pestrý výběr barevného provedení. Souprava poskytuje příjemné posezení v parku i na cyklostezkách. 

  7 945 Kč
  9 614 Kč s DPH

  Zahradní souprava z velmi robustní konstrukcí laviček a stolu.  Zahradní set jako celek vám nabízíme ve složení - 1x stůl + 1x lavice s opěradlem a 1x lavice bez opěradla.

  7 308 Kč
  8 842 Kč s DPH

  Zahradní souprava Stela jako krajinný prvek. Dlouhé rovné i zvlněné linie, vykreslené podélně členěným pásem dřeva. Výrazná boční silueta definující profil této soupravy. Jednostranná i oboustranná lavička bez opěradla a stůl tvoří tuto soupravu.

  7 214 Kč
  8 729 Kč s DPH

  Model laviček a stolu čtvercového tvaru s plastovým recyklátem na stole a sedací ploše. Díky svému tvaru se skvěle hodí na zahrádky restaurací, k rychlým občerstvením nebo na odpočívadla u cyklostezek. 

  5 407 Kč
  6 542 Kč s DPH

  Klasický zahradní/ pivní set vhodný do zahrádek restaurací či jen tak pro posezení.

  4 914 Kč
  5 946 Kč s DPH

  Zahradní set / pivní set Masiv. Set vhodný do zahrádek restaurací.

  7 214 Kč
  8 729 Kč s DPH

  Souprava Sun s plastovým recyklátem je vhodná na všechny typy veřejných prostor, zahradní restaurace, veřejná hřiště, cyklostezky a zejména tam, kde hrozí zvýšené nebezpečí vandalismu. Odolnost a pevnost této soupravy zaručuje její ocelová konstrukce z masivní ocele a plastový-bezúdržbový recyklát. 

  8 155 Kč
  9 867 Kč s DPH

  Jednoduchý designově zajímavý set Karin.

  14 532 Kč
  17 584 Kč s DPH

  Souprava ocelová Beata originálního tvaru se samostatnými sedáky a stolem. Účelná a krásná vevnitř i venku, oceňovaná díky svému designu. Souprava laviček a stolu přinášejí možnost neobvyklých řešení venkovního sezení.

  15 577 Kč
  18 849 Kč s DPH

  Souprava ocelových laviček a stolu Sinus, soupravy originálního tvaru se samostatnými sedáky a stolem. Účelná a velmi odolná venkovní souprava pro posezení vevnitř i venku, oceňovaná díky svému designu a masivní konstrukci. Souprava přináší možnost neobvyklých řešení venkovního sezení.

  19 341 Kč
  23 403 Kč s DPH

  Robustní kostra lavičky a stolu čistého moderního designu do veřejných prostor. Odolnost a pevnost se snoubí s jednoduchostí tvarů a poskytuje příjemné posezení. Set je velmi odolný proti vandalismu.

  8 259 Kč
  9 994 Kč s DPH

  Zahradní souprava Porta z ocelovou konstrukcí laviček a stolu a dřevěnou částí laviček a stolu.

  7 736 Kč
  9 361 Kč s DPH

  Souprava Centrum s kovovou konstrukcí laviček a stolu.

  7 318 Kč
  8 855 Kč s DPH

  Decentní souprava Taburet  z velmi robustní kostrou laviček a stolu. Kostra lavičky a stolu je povrchově chráněna vypalovanou barvou nebo žárově zinkována.

  4 286 Kč
  5 187 Kč s DPH

  Univerzální sestava stolu a laviček je určena do všech typů prostředí, kde je žádán co nejsnadnější přístup z obou stran a snazší úklid. Nádraží, letiště, autobusové terminály, ale i frekventovaná náměstí či ulice mohou těžit z těchto vlastností. Bonusem je čistá a klidná tvarová silueta daná hlavně širším sedákem a omezením počtu noh. 

  4 562 Kč
  5 520 Kč s DPH

  Pivní set vhodný do teras a zahrad.

  7 878 Kč
  9 532 Kč s DPH

  Dětské dřevěné zahradní souprava Rumcajs je vyrobeno z masivního smrkového dřeva s ocelovou konstrukcí. Dřevo je povrchově upraveno ekologickou, zdravotně nezávadnou barvou. Set se skládá s lavičky s opěrkou a lavičky bez opěradla a stolu.

  7 632 Kč
  9 235 Kč s DPH

  Tento typ set má  Kampa má masivní a pevnou konstrukci z jaklu 60x60 mm. Díky vysoké stabilitě se skvěle hodí do letních zahrádek restaurací.

  8 208 Kč
  9 932 Kč s DPH

  Parková  souprava laviček a stolu Marco s moderním tvarem designem a jednoduchého elegantního tvaru.

  5 070 Kč
  6 135 Kč s DPH

  Zahradní set Martin -lavička se stolemOcelová kostra parkové soupravy Dřevěná prkna sedáku  jsou z masivu Konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou nebo žárovým zinkem Úprava latí je provedena 3x lazurou Soupravu je možno kotvit k zemi šrouby  Nebo zvolit variantu určenou k zabetonování 

  Zobrazeno 1 – 21 z 24 položek