Naše litinové lavičky jsou vyrobeny z tuzemské kvalitní šedé litiny a masivního dřeva.     Litinové lavičky jsou vhodné pro venkovní použití, umístit je můžete v ulicích, do parků, zahrad, promenád, kamkoliv jen potřebujete, ale lze je také použít do nejrůznějších vnitřních prostor. Jejich tvar je navržen tak, aby splňoval ergonomické požadavky....

Naše litinové lavičky jsou vyrobeny z tuzemské kvalitní šedé litiny a masivního dřeva.     Litinové lavičky jsou vhodné pro venkovní použití, umístit je můžete v ulicích, do parků, zahrad, promenád, kamkoliv jen potřebujete, ale lze je také použít do nejrůznějších vnitřních prostor. Jejich tvar je navržen tak, aby splňoval ergonomické požadavky. Litina je velmi tvárný materiál, umožňující vytvářet překrásné podstavy litinových laviček. V nabídce naleznete klasické modely i moderní kousky, které se stanou dominantním prvkem prostoru ovšem při zachování jejich funkčnosti. Z hlediska estetického musí lavičky zapadat do prostředí, v němž se nachází. Jsme připraveni vám pomoci s konkrétním výběrem, díky nabízené šíři sortimentu a nízké ceně dokážeme uspokojit nejširší spektrum zákazníků. Při výrobě litinových laviček klademe velký důraz na jejich precizní provedení. Každá hrana litinového odlitku je pečlivě vybroušena. Litinové lavičky nabízíme v provedení ukotvení se zemí, což je doporučováno z hlediska prodloužení jejich životnosti. U našich litinových laviček se vždy můžete spolehnout na jejich pohodlí, odolnost vůči nepřízni počasí, vandalismu či odcizení. Objednávejte si nové litinové lavičky z naší nabídky.

Více...

Filtr

  Celkem 10 produktů
  3 748 Kč
  4 535 Kč s DPH

  Litinová lavička Schonbrunn klenot českých parků. Tento typ nelze kotvit.

  6 072 Kč
  7 347 Kč s DPH

  Litinová lavička model  Italie - kvalitní litina opatřená vypalovanou barvou a masivní  dřevěné latě povrchově upraveny 3x nátěrem. Moderní vzhled lavičky která je vhodná především do veřejných prostorů.

  4 091 Kč
  4 951 Kč s DPH

  Moderní parková lavička.

  4 949 Kč
  5 988 Kč s DPH

  Litinové nohy lavičky Arco jsou vyrobeny z kvalitní šedé litiny a masivního dřeva povrchově upravena 3x venkovní lazurou. Lavičky Arco je možné dodat i tropickým dřevem Meranti.

  3 792 Kč
  4 589 Kč s DPH

  Moderní litinová lavička vhodná nejen do zámeckých zahrad.

  4 589 Kč
  5 552 Kč s DPH

  Řada litinových laviček model Start z kvalitní české litiny a masivního dřeva.

  3 298 Kč
  3 990 Kč s DPH

  Kvalitní litinová lavička s dlouhou životností.

  3 581 Kč
  4 334 Kč s DPH

  Bočnice lavičky Bora jsou vyrobeny z litiny a dřevěné části lavičky z masivního dřeva.

  3 439 Kč
  4 161 Kč s DPH

  Moderní litinová lavička.

  4 168 Kč
  5 043 Kč s DPH

  Nejznámější česká lavička pro vaše pohodlné posezení. Lavičku má přípravu pro kotvení do betonu.    

  Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek