Litinové lavičky

Naše litinové lavičky jsou vyrobeny z tuzemské kvalitní šedé litiny a masivního dřeva. Litinové lavičky jsou vhodné pro venkovní použití, umístit je můžete v ulicích, do parků, zahrad, promenád, kamkoliv jen potřebujete, ale lze je také použít do nejrůznějších vnitřních prostor. Jejich tvar je navržen tak, aby splňoval ergonomické požadavky. Litina je velmi tvárný materiál, umožňující vytvářet překrásné podstavy litinových laviček. V nabídce naleznete klasické modely i moderní kousky, které se stanou dominantním prvkem prostoru ovšem při zachování jejich funkčnosti. Z hlediska estetického musí lavičky zapadat do prostředí, v němž se nachází. Jsme připraveni vám pomoci s konkrétním výběrem, díky nabízené šíři sortimentu a nízké ceně dokážeme uspokojit nejširší spektrum zákazníků. Při výrobě litinových laviček klademe velký důraz na jejich precizní provedení. Každá hrana litinového odlitku je pečlivě vybroušena. Litinové lavičky nabízíme v provedení ukotvení se zemí, což je doporučováno z hlediska prodloužení jejich životnosti. U našich litinových laviček se vždy můžete spolehnout na jejich pohodlí, odolnost vůči nepřízni počasí, vandalismu či odcizení. 

Celkem 10 produktů
3 980 Kč
4 815 Kč s DPH

Litinová lavička Schonbrunn klenot českých parků. Tento typ nelze kotvit.

6 825 Kč
8 258 Kč s DPH

Litinová lavička model  Italie - kvalitní litina opatřená vypalovanou barvou a masivní  dřevěné latě povrchově upraveny 3x nátěrem. Moderní vzhled lavičky která je vhodná především do veřejných prostorů.

3 833 Kč
4 637 Kč s DPH

Moderní parková lavička.

3 780 Kč
4 574 Kč s DPH

Litinové nohy lavičky Arco jsou vyrobeny z kvalitní šedé litiny a masivního dřeva povrchově upravena 3x venkovní lazurou. Lavičky Arco je možné dodat i tropickým dřevem Meranti.

4 043 Kč
4 891 Kč s DPH

Moderní litinová lavička vhodná nejen do zámeckých zahrad.

4 620 Kč
5 590 Kč s DPH

Řada litinových laviček model Start z kvalitní české litiny a masivního dřeva.

3 780 Kč
4 574 Kč s DPH

Kvalitní litinová lavička s dlouhou životností.

3 675 Kč
4 447 Kč s DPH

Bočnice lavičky Bora jsou vyrobeny z litiny a dřevěné části lavičky z masivního dřeva.

3 623 Kč
4 383 Kč s DPH

Moderní litinová lavička.

4 295 Kč
5 196 Kč s DPH

Nejznámější česká lavička pro vaše pohodlné posezení. Lavičku má přípravu pro kotvení do betonu.    

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek