Novinka roku 2018. Společnost Kovo-ART vám přináší reklamní lavičky. Lavičky jsou opatřeny žárovým zinkem nebo práškovým lakem. Latě jsou tvořeny z kvalitním smrkovým dřevem. Na všechny lavičky poskytujeme min záruku 2 roky.

Filtr

  Celkem 7 produktů
  3 590 Kč
  4 344 Kč s DPH

  Reklamní lavička Rocco. Využijte lavičku jako reklamní plochu. Pro všechny, kteří se chtějí zviditelnit, nebo získat nové reklamní plochy k pronájmu, je určena právě tato naše lavička

  3 650 Kč
  4 417 Kč s DPH

  Moderní reklamní lavička. Pro všechny, kteří se chtějí zviditelnit, nebo získat nové reklamní plochy k pronájmu, je určena právě tato naše lavička. Velkou výhodou této lavičky je sklon opěradla, díky kterému je na ní umístěná reklama lépe vidět. Sedák lavičky tvoří 3 masivní prkna.

  2 890 Kč
  3 497 Kč s DPH

  Lavička je vyráběna pro zákazníky, kteří chtějí umístit firemní logo a celkovou barevnost lavičky přizpůsobit firemním barvám pro podtržení firemní identity. Umístění je vhodné nejen do exteriéru - parky, náměstí, ale také do interiéru nákupních center či vstupních hal firem nebo úřadů. Lavička je samonosná, lze ji tedy užívat i jako přenosnou bez ukotvení.

  3 520 Kč
  4 259 Kč s DPH

  Klasická parková lavička v moderním pojetí, tak by se dala charakterizovat lavička Verona. Široké dřevěné latě zajišťují pohodlí a dostatečnou odolnost pro umístění do veřejných prostor. Bočnice z ocelových profilů dodají lavičce vzdušný vzhled. Velká reklamní plocha lavičky pro vaší reklamu.

  3 464 Kč
  4 192 Kč s DPH

  Kovová část lavičky Inter je tvořena práškovou vypalovanou barvou nebo žárovým zinkem. Lavička je určena k zabetonování do země. Plocha pro vaši reklamu.

  3 150 Kč
  3 812 Kč s DPH

  Betonová Klasik, klasická lavička do parků a veřejných prostranství. Lavička vyniká nestárnoucím vzhledem.

  6 033 Kč
  7 300 Kč s DPH

  Lavička Polar - estetická dvojlavička jednoduchého elegantního tvaru z netradiční masivní kostrou lavičky. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici. Model Polar je vhodný na zastávky a do parků.

  Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek