Reklamní lavičky

Řada reklamních laviček rozšiřuje možnosti klasických laviček o možnost reklamní plochy, která je tvořena plochou opěradla. Lavičky jsou opatřeny žárovým zinkem nebo práškovým lakem. Latě jsou tvořeny z kvalitním smrkovým dřevem. Na všechny lavičky poskytujeme min záruku 2 roky. Reklamní lavičky jsou praktické, protože se nestanou nákladovou položkou města, ale mohou díky reklamě přinášet do rozpočtu pravidelnou částku a zaplatí se už po první roce.

Celkem 7 produktů
5 838 Kč
7 064 Kč s DPH

Reklamní lavička Rocco. Využijte lavičku jako reklamní plochu. Pro všechny, kteří se chtějí zviditelnit, nebo získat nové reklamní plochy k pronájmu, je určena právě tato naše lavička

5 936 Kč
7 182 Kč s DPH

Moderní reklamní lavička. Pro všechny, kteří se chtějí zviditelnit, nebo získat nové reklamní plochy k pronájmu, je určena právě tato naše lavička. Velkou výhodou této lavičky je sklon opěradla, díky kterému je na ní umístěná reklama lépe vidět. Sedák lavičky tvoří 3 masivní prkna.

5 041 Kč
6 100 Kč s DPH

Lavička je vyráběna pro zákazníky, kteří chtějí umístit firemní logo a celkovou barevnost lavičky přizpůsobit firemním barvám pro podtržení firemní identity. Umístění je vhodné nejen do exteriéru - parky, náměstí, ale také do interiéru nákupních center či vstupních hal firem nebo úřadů. Lavička je samonosná, lze ji tedy užívat i jako přenosnou bez ukotvení.

5 854 Kč
7 084 Kč s DPH

Klasická parková lavička v moderním pojetí, tak by se dala charakterizovat lavička Verona. Široké dřevěné latě zajišťují pohodlí a dostatečnou odolnost pro umístění do veřejných prostor. Bočnice z ocelových profilů dodají lavičce vzdušný vzhled. Velká reklamní plocha lavičky pro vaší reklamu.

5 122 Kč
6 198 Kč s DPH

Kovová část lavičky Inter je tvořena práškovou vypalovanou barvou nebo žárovým zinkem. Lavička je určena k zabetonování do země. Plocha pro vaši reklamu.

5 366 Kč
6 493 Kč s DPH

Betonová Klasik, klasická lavička do parků a veřejných prostranství. Lavička vyniká nestárnoucím vzhledem.

9 838 Kč
11 904 Kč s DPH

Lavička Polar - estetická dvojlavička jednoduchého elegantního tvaru z netradiční masivní kostrou lavičky. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici. Model Polar je vhodný na zastávky a do parků.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek