Novinka letošního roku jsou Ocelové lavičky. Nově nabízíme nejširší nabídku ocelových laviček všech možných druhů. Všechny modely laviček, které nabízíme v našem e-shopu, si také sami vyrábíme. Ceny jsou proto významně nižší než u různých prodejců. Výrobou našeho sortimentu se zabýváme již řadu let a můžeme s klidem říci, že kvalita je zaručena....

Novinka letošního roku jsou Ocelové lavičky. Nově nabízíme nejširší nabídku ocelových laviček všech možných druhů. Všechny modely laviček, které nabízíme v našem e-shopu, si také sami vyrábíme. Ceny jsou proto významně nižší než u různých prodejců. Výrobou našeho sortimentu se zabýváme již řadu let a můžeme s klidem říci, že kvalita je zaručena. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu. O každého zákazníka pečujeme, snažíme se vybrat pro něj to nejlepší řešení, tak aby byl co nejvíce spokojen s naším produktem.

Více...

Filtr

  Celkem 10 produktů
  5 503 Kč
  6 659 Kč s DPH

  Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Seo je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům a moderní vzhled.

  7 318 Kč
  8 855 Kč s DPH

  Bezúdržbová lavička Beko Masivní a zároveň designová lavička, kde sedák i opěradlo tvoří ocelové pláty z plného profilu. Poskytuje příjemné posezení v parku i na ulici. Varianta s ocelovým roštem nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady. Lavičku je možné volit s područkami, nebo bez područek.

  6 273 Kč
  7 590 Kč s DPH

  Bezúdržbová lavička Saturn Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Saturn je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům.

  5 607 Kč
  6 785 Kč s DPH

  Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Sinus je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavičky je možno kotvit šrouby nebo zvolte variantu lavičky určenou k betonování.

  4 182 Kč
  5 060 Kč s DPH

  Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Beata je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Kotvení lavičky šrouby nebo možnost verze k zabetonování.

  3 982 Kč
  4 819 Kč s DPH

  Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Strada je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavička je připravena pro zakotvení do šrouby nebo zabetonováním do země.

  4 372 Kč
  5 290 Kč s DPH

  Bezúdržbová ocelová lavička bez opěradla Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Hario je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavičky se mohou kotvit pomocí šroubů nebo můžete zvolit variantu určenou pro betonování.

  3 792 Kč
  4 589 Kč s DPH

  Ocelová lavička Metal je jednoduchého a moderního retro designu, kde sedák i opěradlo tvoří ocelové pruty. Poskytuje příjemné posezení v parku i na ulici. Varianta s ocelovým roštem nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady.

  6 558 Kč
  7 935 Kč s DPH

  Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Foca je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavička je verzi pro kotvení šrouby nebo můžete zvolit variantu lavičky k betonování.

  4 467 Kč
  5 405 Kč s DPH

  Produkt řady ocelových laviček. Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Nevada je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavičky lze kotvit šrouby nebo zvolit variantu k zabetonování.

  Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek