Novinka letošního roku jsou Ocelové lavičky. Nově nabízíme nejširší nabídku ocelových laviček všech možných druhů. Všechny modely laviček, které nabízíme v našem e-shopu, si také sami vyrábíme. Ceny jsou proto významně nižší než u různých prodejců. Výrobou našeho sortimentu se zabýváme již řadu let a můžeme s klidem říci, že kvalita je zaručena....

Novinka letošního roku jsou Ocelové lavičky. Nově nabízíme nejširší nabídku ocelových laviček všech možných druhů. Všechny modely laviček, které nabízíme v našem e-shopu, si také sami vyrábíme. Ceny jsou proto významně nižší než u různých prodejců. Výrobou našeho sortimentu se zabýváme již řadu let a můžeme s klidem říci, že kvalita je zaručena. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu. O každého zákazníka pečujeme, snažíme se vybrat pro něj to nejlepší řešení, tak aby byl co nejvíce spokojen s naším produktem.

Více...

Filtr

Celkem 9 produktů
5 700 Kč
6 897 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů.Předností lavičky Seo je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům a moderní vzhled.

7 300 Kč
8 833 Kč s DPH

Bezúdržbová lavička Beko Masivní a zároveň designová lavička, kde sedák i opěradlo tvoří ocelové pláty z plného profilu. Poskytuje příjemné posezení v parku i na ulici. Varianta s ocelovým roštem nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady. Lavičku je možné volit s područkami, nebo bez područek.

6 200 Kč
7 502 Kč s DPH

Bezúdržbová lavička Saturn Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Saturn je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům.

5 600 Kč
6 776 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Sinus je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavičky je možno kotvit šrouby nebo zvolte variantu lavičky určenou k betonování.

4 190 Kč
5 070 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Beata je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Kotvení lavičky šrouby nebo možnost verze k zabetonování.

3 980 Kč
4 816 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Strada je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavička je připravena pro zakotvení do šrouby nebo zabetonováním do země.

4 390 Kč
5 312 Kč s DPH

Bezúdržbová ocelová lavička bez opěradla Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Hario je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavičky se mohou kotvit pomocí šroubů nebo můžete zvolit variantu určenou pro betonování.

6 550 Kč
7 926 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Foca je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavička je verzi pro kotvení šrouby nebo můžete zvolit variantu lavičky k betonování.

4 480 Kč
5 421 Kč s DPH

Produkt řady ocelových laviček. Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Nevada je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavičky lze kotvit šrouby nebo zvolit variantu k zabetonování.

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek