Ocelové lavičky. Jako jediný výrobce na českém trhu vám již řadu let nabízíme širokou škálu ocelových laviček. Všechny modely ocelových laviček, na které máte samozřejmě také dva roky záruku, si sami vyrábíme. Je tedy jen na vás, jestli bude vaše ocelová lavička povrchově upravena zinkem či komaxitem, zdali bude velká - 1 500, 1 750 nebo 2 000 m...

Ocelové lavičky. Jako jediný výrobce na českém trhu vám již řadu let nabízíme širokou škálu ocelových laviček. Všechny modely ocelových laviček, na které máte samozřejmě také dva roky záruku, si sami vyrábíme. Je tedy jen na vás, jestli bude vaše ocelová lavička povrchově upravena zinkem či komaxitem, zdali bude velká - 1 500, 1 750 nebo 2 000 mm, či zdali bude pro trvalou instalaci kotvena šrouby na zem nebo připravena pro volné stání. Velkým benefitem našich ocelových laviček, kromě moderního designu, který se hodí do každého prostoru, je také velká odolnost vůči vandalům. Ocelové lavičky vyrobeny z 2 mm jeklu tak opravdu vydrží řadu let.

Více...

Filtr

Celkem 9 produktů
5 700 Kč
6 897 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů.Předností lavičky Seo je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům a moderní vzhled.

7 300 Kč
8 833 Kč s DPH

Bezúdržbová lavička Beko Masivní a zároveň designová lavička, kde sedák i opěradlo tvoří ocelové pláty z plného profilu. Poskytuje příjemné posezení v parku i na ulici. Varianta s ocelovým roštem nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady. Lavičku je možné volit s područkami, nebo bez područek.

6 200 Kč
7 502 Kč s DPH

Bezúdržbová lavička Saturn Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Saturn je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům.

5 600 Kč
6 776 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Sinus je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavičky je možno kotvit šrouby nebo zvolte variantu lavičky určenou k betonování.

4 190 Kč
5 070 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Beata je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Kotvení lavičky šrouby nebo možnost verze k zabetonování.

3 980 Kč
4 816 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Strada je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavička je připravena pro zakotvení do šrouby nebo zabetonováním do země.

4 390 Kč
5 312 Kč s DPH

Bezúdržbová ocelová lavička bez opěradla Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Hario je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavičky se mohou kotvit pomocí šroubů nebo můžete zvolit variantu určenou pro betonování.

6 550 Kč
7 926 Kč s DPH

Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Foca je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavička je verzi pro kotvení šrouby nebo můžete zvolit variantu lavičky k betonování.

4 480 Kč
5 421 Kč s DPH

Produkt řady ocelových laviček. Kompaktní lavička vynikající svým moderním vzhledem. Tělo je tvořeno z tvarových profilů. Předností lavičky Nevada je odolnost vůči vandalismu a vnějším vlivům. Lavičky lze kotvit šrouby nebo zvolit variantu k zabetonování.

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek