Venkovní odpadkové koše jsou samozřejmou součástí našich životů, že už je v podstatě ani nevnímáme. V našem e-shopu kovo-art.cz najdete širokou nabídku odpadkových košů které jsou esteticky zajímavé a zároveň cenově dostupné. Pokud si tedy koupíte odpadkový koš či koše od nás, rozhodně nebudete litovat. Nabízíme širokou škálu barevných provedení...

Venkovní odpadkové koše jsou samozřejmou součástí našich životů, že už je v podstatě ani nevnímáme. V našem e-shopu kovo-art.cz najdete širokou nabídku odpadkových košů které jsou esteticky zajímavé a zároveň cenově dostupné. Pokud si tedy koupíte odpadkový koš či koše od nás, rozhodně nebudete litovat. Nabízíme širokou škálu barevných provedení odpadkových košů Na našich stránkáchseženete klasické i moderní plastové koše, vybírat můžete i z bohaté nabídky odpadkových košů kovových a jistě Vás potěšíme i nabídkou na nádoby na tříděný odpad. Samozřejmostí jsou rovněž speciální odpadkové koše na psí exkrementy a v neposlední řadě si u nás lze objednat také popelníky a kuřácké stolky.                                                     

Více...

Filtr

  Celkem 72 produktů
  1 975 Kč
  2 390 Kč s DPH

  Nejprodávanější venkovní dřevěný odpadkový koš. Koš nabízí nepřeberné množství variant barvy konstrukce, latí či typu konstrukce. Kupujte koš přímo od výrobce.

  1 987 Kč
  2 405 Kč s DPH

  Nový typ kulatého koše Isa se dřevěným obložením. Účelnost a vysoká odolnost proti vandalismu a korozi jsou samozřejmostí . Koš Isa přináší vysokou odolnost a snadnou instalaci, kotvení koše je možné šrouby či betonováním. 

  2 333 Kč
  2 823 Kč s DPH

  Parkový koš Box jednoduchého moderního tvaru. Ukotven na jedné noze, s vyjímatelnou pozinkovanou nádobou. Velmi odolný proti vandalismu.Kotvení koše je zajištěno betonováním nobo kotvení šrouby.

  2 747 Kč
  3 324 Kč s DPH

  Venkovní odpadkový koš Zoop. Klasický jednoduchý koš, který je pevně zabudovaný s vyjímatelnou pozinkovanou nádobou a výklopnou stříškou. 

  4 061 Kč
  4 914 Kč s DPH

  Odpadkový koš Thor je robustní a přesto elegantní konstrukce jednoduchého tvaru a provedení. V ocelovém plášti koše  jsou z přední strany umístěna otvíratelná uzamykatelná dvířka v provedení z dřevěnou výplní, skrývající vyjímatelnou nádobu s pozinkovaného plechu.

  4 061 Kč
  4 914 Kč s DPH

  Odpadkový koš Gena je robustní a přesto elegantní konstrukce jednoduchého tvaru a provedení. V ocelovém plášti koše  jsou z přední strany umístěna otvíratelná uzamykatelná dvířka v provedení z kovu, skrývající vyjímatelnou nádobu s pozinkovaného plechu. Dále je možnost zvolit  variantu koše s popelníkem cigaret  na  horní části stříšky.

  3 110 Kč
  3 764 Kč s DPH

  Ocelový plášť tohoto koše vykresluje moderní, přesto však téměř klasickou konturu . Jednoduché dřevěné obložení dotváří nenásilný charakter koše. Je předurčen k instalaci v nejrůznějších městských či parkových prostředích.

  2 160 Kč
  2 614 Kč s DPH

  Odpadkový koš dřevěný kulatý Luco  Nový typ kulatého koše se dřevěným obložením, ukazuje že nutnost pojmout větší objem odpadků nemusí být v rozporu s elegantním a současným designem. Koš Luco přináší vysokou odolnost a snadnou instalaci , kotvení koše je možné šrouby či betonováním. 

  2 376 Kč
  2 875 Kč s DPH

  Odpadkový koš Luco dřevěný kulatý . Venkovní odpadkový koš Luco ve variantě se stříškou a nebo popelníkem . Plášť koše z dřevěných  latí , dřevo smrkové nebo tropické Meranti .Pevně zabudovaný s vyjímatelnou pozinkovanou nádobou.

  2 812 Kč
  3 403 Kč s DPH

  Parkový odpadkový koš kulatý Talia je vhodný do centra města, na zastávku, ke vchodům budov nebo k dětskému hřišti. Obložení dřevěnými latěmi, které jsou ošetřeny lazurou s UV ochranou. Kovová konstrukce odpadkového koše je pozinkována nebo lakována  vypalovanou  barvou.

  3 447 Kč
  4 171 Kč s DPH

  Odpadkový koš Net s dřevěným obložením. Ocelový plášť tohoto koše vykresluje moderní, přesto však téměř klasickou konturu. Jednoduché dřevěné obložení dotváří nenásilný charakter koše. Je předurčen k instalaci v nejrůznějších městských či parkových prostředích.

  2 290 Kč
  2 770 Kč s DPH

  Venkovní odpadkový koš Lux tento odpadkový koš moderního designu. Dřevěné latě koše tak vhodně doplní veřejná prostranství. Pevně zabudovaný s vyjímatelnou pozinkovanou nádobou.

  2 927 Kč
  3 542 Kč s DPH

  Moderní venkovní odpadkový koš

  4 171 Kč
  5 047 Kč s DPH

  Venkovní bezúdržbový odpadkový koš Terst je vhodný především do venkovních prostor. Masivní ocelová konstrukce odpadkového koše. Geometricky tvarované tělo s měkce zaoblenými hranami technologicky vychází z ohýbaného ocelového plechu. Nosná část ukrývá pozinkovanou nádobu. Celek je příkladem elegantního koše s opravdu vysokou odolností proti vandalismu.

  5 018 Kč
  6 072 Kč s DPH

  Parkový ocelový odpadkový koš. Antivandal je vhodný především do venkovních prostor. Masivní ocelová konstrukce odpadkového koše. Geometricky tvarované tělo s měkce zaoblenými hranami technologicky vychází z ohýbaného ocelového plechu.

  4 391 Kč
  5 313 Kč s DPH

  Odpadkový koš Railo je elegantní koš moderního tvaru z masivním ocelovým pláštěm. V ocelovém těle ze stříškou z vyjímatelnou nádobu s pozinkovaného plechu. Dále je možnost zvolit variantu na kotvení koše šrouby nebo můžete použít verzi k zabetonování.

  2 081 Kč
  2 519 Kč s DPH

  Řada odpadkových košů Paloma ukazuje, že nutnost pojmout větší objem odpadků nemusí být v rozporu s elegantním a současným designem. Koš Paloma přináší vysokou odolnost a snadnou instalaci.

  2 499 Kč
  3 023 Kč s DPH

  Elegantní odpadkový koš Jumbo je vyroben z dřevěného korpusu na ocelové kostry koše. Osazeno na ocelové noze.

  3 858 Kč
  4 668 Kč s DPH

  Řada odpadkových košů Deluxe v mnoha tvarových i materiálových variantách. Zjemňující dřevěné lamely, technicistně čistý drážkovaný plech či zajímavě průhledný tahokov přinášejí vždy jiný, avšak elegantní efekt. Účelnost a vysoká odolnost proti vandalismu a korozi jsou samozřejmostí.

  3 335 Kč
  4 035 Kč s DPH

  Odpadkový koš s dřevěným obložením do veřejných prostorů. Designový odpadkový koš vhodný do centra města, na zastávku, ke vchodům budov nebo k dětskému hřišti. Venkovní koš s otočnou stříškou a včetně pozinkované nádoby.

  3 048 Kč
  3 687 Kč s DPH

  Venkovní odpadkový koš dřevěný vhodný do centra města, na zastávku, ke vchodům budov nebo k dětskému hřišti. Obložení kvalitními smrkovými latěmi nejvyšší jakosti, které jsou ošetřeny lazurou s UV ochranou.

  Zobrazeno 1 – 21 z 72 položek