Filtr

  Celkem 17 produktů
  5 018 Kč
  6 072 Kč s DPH

  Parkový ocelový odpadkový koš. Antivandal je vhodný především do venkovních prostor. Masivní ocelová konstrukce odpadkového koše. Geometricky tvarované tělo s měkce zaoblenými hranami technologicky vychází z ohýbaného ocelového plechu.

  4 391 Kč
  5 313 Kč s DPH

  Odpadkový koš Railo je elegantní koš moderního tvaru z masivním ocelovým pláštěm. V ocelovém těle ze stříškou z vyjímatelnou nádobu s pozinkovaného plechu. Dále je možnost zvolit variantu na kotvení koše šrouby nebo můžete použít verzi k zabetonování.

  4 171 Kč
  5 047 Kč s DPH

  Venkovní bezúdržbový odpadkový koš Terst je vhodný především do venkovních prostor. Masivní ocelová konstrukce odpadkového koše. Geometricky tvarované tělo s měkce zaoblenými hranami technologicky vychází z ohýbaného ocelového plechu. Nosná část ukrývá pozinkovanou nádobu. Celek je příkladem elegantního koše s opravdu vysokou odolností proti vandalismu.

  3 792 Kč
  4 589 Kč s DPH

  Corsa je vzhledově atraktivní koš válcového tvaru. Uvnitř koše pozinkovaná vložka na odpad. Vhodný jak do exteriéru, tak interiéru. Ocelový plášt koše ošetřen vypalovanou barvou. Koš Corsa je příkladem elegantního koše s opravdu vysokou odolností .

  4 172 Kč
  5 049 Kč s DPH

  Koš Filipo je příkladem elegantního koše s opravdu vysokou odolností. Vzhledově atraktivní koš válcového tvaru. Uvnitř se nachází koše pozinkovaná vložka na odpad. Vhodný jak do exteriéru, tak interiéru. Ocelový plášť koše je ošetřený vypalovanou barvou. Koš je možné dodat i s popelníkem.

  3 507 Kč
  4 244 Kč s DPH

  Artis je vzhledově jednoduchý koš válcového tvaru. Uvnitř koše pozinkovaná vložka na odpad. Vhodný jak do exteriéru, tak interiéru. Ocelový plášt koše ošetřen vypalovanou barvou. Koš Artis je příkladem elegantního moderního koše s vysokou odolností.

  1 809 Kč
  2 189 Kč s DPH

  Nejprodávanější typ odpadkového koše s popelníkem v ČR.  

  Akce
  1 228 Kč 1 021 Kč
  1 235 Kč s DPH

  Velice jednoduchý a účelový odpadkový koš pro snadnou manipulaci v provedení retro stylu. Odpadkový koš v retro stylu.  

  1 545 Kč
  1 870 Kč s DPH

  Venkovní odpadkový koš závěsný je vhodný do venkovních prostor.  Odpadkový koš s jednoduchým ale moderním desingem.

  2 530 Kč
  3 061 Kč s DPH

  Nostalgicky laděný model odpadkového koše představuje jedinečné řešení určené především pro veřejná prostranství, zóny,nebo historicky laděné městské zástavby. Najde uplatnění především tam, kde je nutné dbát na citlivé začlenění nádob na sběrodpadu. Koš je uzamykatelný pomocí univerzálního zámku.                           

  1 074 Kč
  1 300 Kč s DPH

  Koš je vybaven vyjímatelným popelníkem, který lze zavěsit dovnitř, nebo ven.

  1 815 Kč
  2 196 Kč s DPH

  Jedna nádoba odpadkového koše je vybavena popelníkem. Konstrukce je připravena k montáži pomocí šroubů. Povrchová úprava nádoby je opatřena kvalitní vypalovanou barvou.

  2 709 Kč
  3 278 Kč s DPH

  Nejprodávanější venkovní dřevěný odpadkový koš. Koš nabízí nepřeberné množství variant barvy konstrukce, latí či typu konstrukce. Kupujte koš přímo od výrobce.

  2 200 Kč
  2 662 Kč s DPH

  Parkový odpadkový koš je vhodný do venkovních prostor. Odpadkový koš s jednoduchým designem. Uvnitř koše vyjímatelná vložka z pozinkovaného plechu o objemu 60 l.

  2 355 Kč
  2 849 Kč s DPH

  Kovový odpadkový koš vybavený vložkou z pozinkovaného plechu. Tento model koše je vhodný do všech typů venkovních prostranství. Povrchová úprava rámu práškovou barvou. Robustní konstrukce zajišťuje dostatečnou stabilitu.

  3 110 Kč
  3 764 Kč s DPH

  Ocelový plášť tohoto koše vykresluje moderní, přesto však téměř klasickou konturu . Jednoduché dřevěné obložení dotváří nenásilný charakter koše. Je předurčen k instalaci v nejrůznějších městských či parkových prostředích.

  3 447 Kč
  4 171 Kč s DPH

  Odpadkový koš Net s dřevěným obložením. Ocelový plášť tohoto koše vykresluje moderní, přesto však téměř klasickou konturu. Jednoduché dřevěné obložení dotváří nenásilný charakter koše. Je předurčen k instalaci v nejrůznějších městských či parkových prostředích.

  Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek