Proč koupit Designové lavičky právě od nás ? Nejširší nabídka moderních laviček všech možných druhů. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu. Charakteristickým znakem Designových laviček většiny modelů je kombinace kovu s masivním dřevem, případně s tvarovanou dřevěnou lamelou. Od počátku výroby je hlavní důraz kladen vedle...

Proč koupit Designové lavičky právě od nás ? Nejširší nabídka moderních laviček všech možných druhů. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu. Charakteristickým znakem Designových laviček většiny modelů je kombinace kovu s masivním dřevem, případně s tvarovanou dřevěnou lamelou. Od počátku výroby je hlavní důraz kladen vedle kvality na osobitý design výrobků. Všechny modely laviček, které nabízíme si také sami vyrábíme. Ceny jsou proto výrazně nižší než u různých prodejců.

Více...

Filtr

  Celkem 36 produktů
  2 324 Kč
  2 812 Kč s DPH

  Řada laviček Rocco III bez opěradla zad. Lavička s průběžným pásem dřevěných latí spojujícím sedák a opěradlo do jednoho elegantního celku, jenž zapůsobí ve všech typech veřejných prostor. Vysoce odolná proti vandalismu a nepřízni počasí.

  3 447 Kč
  4 171 Kč s DPH

  Designová lavička Rocco s područkou je příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

  3 361 Kč
  4 067 Kč s DPH

  Designová lavička Rocco je  příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

  4 182 Kč
  5 060 Kč s DPH

  Parková lavička Gold je svým designem výrazná, přesto příjemná lavička s velmi širokými možnostmi uplatnění. Kombinace elegantních křivek , lavička moderního vzhledu a lehkými retro prvky.

  4 067 Kč
  4 921 Kč s DPH

  Designová lavička Siena bez opěradla jako moderní prvek do venkovních prostorů  . Dlouhé rovné linie, vykreslené podélně členěným pásem dřeva. Oboustranná lavička bez opěradla vytvářejí tuto neobyčejnou řadu sedacích prvků, která opouští běžné měřítko a stává se sama objektem v krajině.

  5 970 Kč
  7 224 Kč s DPH

  Designová lavička Siena jako moderní prvek do venkovních prostorů. Dlouhé rovné linie, vykreslené podélně členěným pásem dřeva. Jednostranná lavička s převýšeným opěradlem vytvářejí tuto neobyčejnou řadu sedacích prvků, která opouští běžné měřítko a stává se sama objektem v krajině.

  3 629 Kč
  4 391 Kč s DPH

  Designová lavička Malaga je moderní podobou klasické, po dlouhé léta oblíbené lavičky. Ocelová nosná konstrukce ve spojení s hustě osázenými lamelami tvoří na pohled vzdušný prvek, který je však dostatečně pevný na to, abychom ho mohli umístit na nádraží a do parků. Vyjímat se bude skvěle také na Vašich zahradách či terasách.

  2 333 Kč
  2 823 Kč s DPH

  Parková lavička Marco II bez opěradla s moderním tvarem designem lavička jednoduchého elegantního tvaru. Sedák i tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici i v parcích.

  3 275 Kč
  3 962 Kč s DPH

  Designová lavička Marco III se ukazuje, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Odolnost a pevnost lavičky se snoubí s čistotou jejich tvarů. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva nebo úzké lamely ze stejného materiálu, jež jsou skrytě a přitom pevně spojeny s nosnou kostrou. 

  3 447 Kč
  4 171 Kč s DPH

  Designové lavičky Marco s područkou se ukazuje, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Odolnost a pevnost lavičky se snoubí s čistotou jejich tvarů. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva nebo úzké lamely ze stejného materiálu, jež jsou skrytě a přitom pevně spojeny s nosnou kostrou.

  3 707 Kč
  4 485 Kč s DPH

  Lavička Club je moderní podobou klasické, oblíbené lavičky. Lavička je určena pro všechny typy veřejných prostor. Odolnost a pevnost této lavičky zaručuje její ocelová konstrukce k pevnému zabudování.

  3 447 Kč
  4 171 Kč s DPH

  Parková lavička Griffin příjemná, opticky lehká lavička současného výrazu. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici

  4 234 Kč
  5 123 Kč s DPH

  Lavička jako moderní prvek do venkovních prostorů . Dlouhé rovné linie, vykreslené podélně členěným pásem dřeva. Jednostranná lavička s převýšeným opěradlem vytvářejí tuto neobyčejnou řadu sedacích prvků, která opouští běžné měřítko a stává se sama objektem v krajině.

  3 447 Kč
  4 171 Kč s DPH

  Parková lavička Santana je z řady nových moderních lehkých laviček s latěmi, poskytuje příjemné posezení. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje venkovní prostranství.

  3 672 Kč
  4 443 Kč s DPH

  Parková lavička Caro  je  z řady nových moderních lehkých laviček s latěmi, poskytuje příjemné posezení. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje venkovní prostranství. 

  2 497 Kč
  3 021 Kč s DPH

  Parková lavička Base II  je řada lehkých nových laviček s latěmi ze smrkového dřeva nebo tropické dřevo Meranti. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady.

  2 851 Kč
  3 450 Kč s DPH

  Lavička Cascada je moderní lavička elegantního tvaru . Sedák i opěradlo lavičky tvoří desky z kvalitního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici.

  6 739 Kč
  8 155 Kč s DPH

  Kovové části lavičky Omega jsou vyrobeny z ocele , která je ošetřena vypalovanou barvou nebo žárově zinkována. Lavička svojí nápadnou elegancí vhodně doplní moderní i klasickou architekturu. Lavičky této řady jsou vysoce odolná proti vandalismu a poskytuje pohodlné posezení.

  2 333 Kč
  2 823 Kč s DPH

  Univerzální parková lavičky řady Pluto je určena do všech typů venkovních prostředí, kde je žádán co nejsnadnější přístup z obou stran pro snazší úklid. Nádraží, letiště, autobusové terminály, ale i frekventovaná náměstí či ulice mohou těžit z těchto vlastností.

  3 154 Kč
  3 816 Kč s DPH

  Parková lavička Avenaue s područkami má moderní neotřelí design, přesto příjemná lavička s velmi širokými možnostmi využití. Kombinace elegantních křivek bočnic z ocele, moderního vzhledu a vysoké odolnosti.

  3 607 Kč
  4 364 Kč s DPH

  Lavička Paula inspirovaná estetikou uskladněného dřeva je tvořena masivním roštem z dřevěných desek pevně stažených šesticí nerezových šroubů. Mohutný blok spočívá na opticky subtilních ocelových nožkách, jako by se v celé své těžkopádnosti nad dlažbou vznášel. Lavička je modulová, lze řadit do nejrůznějších lineárních nebo uzavřených sestav. 

  Zobrazeno 1 – 21 z 36 položek