Designové lavičky

Nejširší nabídka moderních laviček všech možných druhů. Lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu. Charakteristickým znakem Designových laviček většiny modelů je kombinace kovu s masivním dřevem, případně s tvarovanou dřevěnou lamelou. Od počátku výroby je hlavní důraz kladen vedle kvality na osobitý design výrobků. Všechny modely laviček, které nabízíme si také sami vyrábíme. Ceny jsou proto výrazně nižší než u různých prodejců.

Celkem 30 produktů
2 400 Kč
2 904 Kč s DPH

Řada laviček Rocco III bez opěradla zad. Lavička s průběžným pásem dřevěných latí spojujícím sedák a opěradlo do jednoho elegantního celku, jenž zapůsobí ve všech typech veřejných prostor. Vysoce odolná proti vandalismu a nepřízni počasí.

3 446 Kč
4 170 Kč s DPH

Designová lavička Rocco s područkou je příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

3 460 Kč
4 187 Kč s DPH

Designová lavička Rocco je  příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

4 700 Kč
5 687 Kč s DPH

Parková lavička Gold je svým designem výrazná, přesto příjemná lavička s velmi širokými možnostmi uplatnění. Kombinace elegantních křivek , lavička moderního vzhledu a lehkými retro prvky.

4 200 Kč
5 082 Kč s DPH

Designová lavička Siena bez opěradla jako moderní prvek do venkovních prostorů  . Dlouhé rovné linie, vykreslené podélně členěným pásem dřeva. Oboustranná lavička bez opěradla vytvářejí tuto neobyčejnou řadu sedacích prvků, která opouští běžné měřítko a stává se sama objektem v krajině.

6 900 Kč
8 349 Kč s DPH

Designová lavička Siena jako moderní prvek do venkovních prostorů. Dlouhé rovné linie, vykreslené podélně členěným pásem dřeva. Jednostranná lavička s převýšeným opěradlem vytvářejí tuto neobyčejnou řadu sedacích prvků, která opouští běžné měřítko a stává se sama objektem v krajině.

2 400 Kč
2 904 Kč s DPH

Parková lavička Marco II bez opěradla s moderním tvarem designem lavička jednoduchého elegantního tvaru. Sedák i tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici i v parcích.

3 290 Kč
3 981 Kč s DPH

Designová lavička Marco III se ukazuje, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Odolnost a pevnost lavičky se snoubí s čistotou jejich tvarů. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva nebo úzké lamely ze stejného materiálu, jež jsou skrytě a přitom pevně spojeny s nosnou kostrou. 

3 450 Kč
4 175 Kč s DPH

Designové lavičky Marco s područkou se ukazuje, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Odolnost a pevnost lavičky se snoubí s čistotou jejich tvarů. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva nebo úzké lamely ze stejného materiálu, jež jsou skrytě a přitom pevně spojeny s nosnou kostrou.

3 500 Kč
4 235 Kč s DPH

Lavička Club je moderní podobou klasické, oblíbené lavičky. Lavička je určena pro všechny typy veřejných prostor. Odolnost a pevnost této lavičky zaručuje její ocelová konstrukce k pevnému zabudování.

4 234 Kč
5 123 Kč s DPH

Lavička jako moderní prvek do venkovních prostorů . Dlouhé rovné linie, vykreslené podélně členěným pásem dřeva. Jednostranná lavička s převýšeným opěradlem vytvářejí tuto neobyčejnou řadu sedacích prvků, která opouští běžné měřítko a stává se sama objektem v krajině.

3 550 Kč
4 296 Kč s DPH

Parková lavička Santana je z řady nových moderních lehkých laviček s latěmi, poskytuje příjemné posezení. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje venkovní prostranství.

3 990 Kč
4 828 Kč s DPH

Parková lavička Caro  je  z řady nových moderních lehkých laviček s latěmi, poskytuje příjemné posezení. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje venkovní prostranství.  

2 700 Kč
3 267 Kč s DPH

Parková lavička Base II  je řada lehkých nových laviček s latěmi ze smrkového dřeva nebo tropické dřevo Meranti. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady.

2 850 Kč
3 449 Kč s DPH

Lavička Cascada je moderní lavička elegantního tvaru . Sedák i opěradlo lavičky tvoří desky z kvalitního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici.

6 740 Kč
8 155 Kč s DPH

Kovové části lavičky Omega jsou vyrobeny z ocele , která je ošetřena vypalovanou barvou nebo žárově zinkována. Lavička svojí nápadnou elegancí vhodně doplní moderní i klasickou architekturu. Lavičky této řady jsou vysoce odolná proti vandalismu a poskytuje pohodlné posezení.

2 500 Kč
3 025 Kč s DPH

Univerzální parková lavičky řady Pluto je určena do všech typů venkovních prostředí, kde je žádán co nejsnadnější přístup z obou stran pro snazší úklid. Nádraží, letiště, autobusové terminály, ale i frekventovaná náměstí či ulice mohou těžit z těchto vlastností.

3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Parková lavička Avenaue s područkami má moderní neotřelí design, přesto příjemná lavička s velmi širokými možnostmi využití. Kombinace elegantních křivek bočnic z ocele, moderního vzhledu a vysoké odolnosti.

3 650 Kč
4 417 Kč s DPH

Lavička Paula inspirovaná estetikou uskladněného dřeva je tvořena masivním roštem z dřevěných desek pevně stažených šesticí nerezových šroubů. Mohutný blok spočívá na opticky subtilních ocelových nožkách, jako by se v celé své těžkopádnosti nad dlažbou vznášel. Lavička je modulová, lze řadit do nejrůznějších lineárních nebo uzavřených sestav. 

3 280 Kč
3 969 Kč s DPH

Lavička One inspirovaná estetikou uskladněného dřeva je tvořena masivním roštem z dřevěných desek pevně stažených šesticí nerezových šroubů. Mohutný blok spočívá na opticky subtilních ocelových nožkách, jako by se v celé své těžkopádnosti nad dlažbou vznášel. Lavička je modulová,lze řadit do nejrůznějších lineárních nebo uzavřených sestav.

6 500 Kč
7 865 Kč s DPH

Moderní ocelová lavička z dřevěným sedákem

2 990 Kč
3 618 Kč s DPH

Lavička parková Pluto II je z řady nových lehkých laviček s latěmi poskytuje příjemné posezení. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady.

3 110 Kč
3 763 Kč s DPH

Parková lavička Prima s moderním tvarem područky. Lavička jednoduchého elegantního tvaru s integrovanými područkami do nosné konstrukce. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici i v parcích.

3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Parková lavičky Levit je z řady nových lehkých  laviček s latěmi poskytuje příjemné posezení. Lavička je vybavená loketními područkami pro pohodlnější vstávání  z lavičky. Subtilní a však dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady.

3 100 Kč
3 751 Kč s DPH

Lavička parková Canet je z řady nových lehkých  laviček s latěmi poskytuje příjemné posezení. Lavičky jsou vybavená loketními područkami pro pohodlnější vstávání  z lavičky. Subtilní, a však dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady.

3 990 Kč
4 828 Kč s DPH

Parkový model lavičky Luco s opěradlem zad je z řady nových moderních  laviček s latěmi, poskytuje příjemné posezení. Lavička je vevariantě s opěradlem zad tak i bez opěradla.Robustní, a odolná konstrukce lavičky proti vandalizmu nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady. 

3 300 Kč
3 993 Kč s DPH

Parkový model lavičky Luco II bez opěrky zad je z řady nových moderních  laviček s latěmi ,poskytuje příjemné posezení. Lavička je vevariantě s opěradlem zad tak i bez opěradla.Robustní, a odolná konstrukce lavičky proti vandalizmu nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady. 

3 900 Kč
4 719 Kč s DPH

Designový model lavičky Carmel je z řady nových lehkých  laviček s latěmi poskytuje příjemné posezení. Subtilní, a však dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady. 

2 900 Kč
3 509 Kč s DPH

Lavička bez opěradla Royal jako moderní prvek všech venkovních prostorů. Dlouhé rovné linie lavičky, vykreslené podélně členěným pásem dřeva. Oboustranná lavička bez opěradla vytváří tuto neobyčejnou řadu sedacích prvků.

3 500 Kč
4 235 Kč s DPH

Lavička Delta je robustní, téměř monumentální lavice jednoduchého výrazu. Masivní sedák a opěrák z dřevěných profilů nesou dvě jednoduché kovové bočnice. Tvar lavice je navržen tak, aby vyhověl i specifickému sezení mladé generace - zvýšený sed na opěradle s nohama na sedáku.

Zobrazeno 1 – 30 z 30 položek