Lavičky s plastem / recyklátem

Naše řada laviček s plastem nabízí nekompromisní životnost a odolnost proti vandalům. V naší nabídce je nejširší nabídka laviček s plastem v ČR. Všechny modely plastových laviček, které nabízíme v našem e-shopu, si také sami vyrábíme. Plastové latě jsou vyráběny z recyklovaného plastu. Ceny jsou proto významně nižší než u různých prodejců. Výrobou našeho sortimentu se zabýváme již řadu let a můžeme s klidem říci, že kvalita je zaručenaLavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu. Lavičky jsou vhodné na zahradu, do parku i na náměstí či autobusové zastávky.

Celkem 17 produktů
6 750 Kč
8 168 Kč s DPH

Kovová lavička s masivní ocelovou konstrukcí s úpravou kovu vypalovanou barvou nebo žárového zinku. Na sedací a ploše lavičky je plný recyklovaný plast. Kotvení lavičky je šrouby nebo verze určená pro zabetonováním. Vysoká odolnost lavičky proti vandalismu a povětrnostním vlivům.

4 631 Kč
5 603 Kč s DPH

Nízkonákladová ocelová lavička Astra bez opěradla je ekologická, nenáročná na údržbu, odolná vůči povětrnostním vlivům, houbám a plísním. Nohy lavičky jsou vyrobeny z velmi kvalitní ocele, prkna z recyklovaného plastu hnědé barvy. Lavička Astra se vyznačuje dlouhou životností a odolností proti vandalismu.

4 150 Kč
5 022 Kč s DPH

Betonová lavička Recyklát s bezúdržbovým plastovým recyklátem. V nabídce hladký i vymývaný beton. Délka plastových prken 1700 a nebo 2000mm.

6 412 Kč
7 758 Kč s DPH

Litinová lavička Park s recyklovaným plastem na sedáku a opěradlem.

5 201 Kč
6 293 Kč s DPH

Jednoduchá plastová lavička odolná proti vandalům.

4 755 Kč
5 754 Kč s DPH

Kovová lavička s masivní ocelovou konstrukcí s úpravou kovu vypalovanou barvou nebo žárového zinku. Na sedací a ploše lavičky je plný recyklovaný plast.

4 969 Kč
6 013 Kč s DPH

 Moderní model městských laviček Fany z plastovým prkem. Tento model lavičky šetří finanční náklady a náklady na budoucí opravy.

5 521 Kč
6 681 Kč s DPH

Lavičky s ocelovou konstrukcí s povrchovou úpravou vypalovanou barvou nebo v úpravě žárového zinku. Na sedací a opěrné ploše lavičky je plný recyklovaný plast.

5 900 Kč
7 139 Kč s DPH

Trubková lavička Marko s masivní ocelovou konstrukcí s povrchovou úpravou kovu komaxit nebo žárového zinku. Na sedací a opěrné ploše lavičky jsou prkna s bezúdržbového recyklovaného plastu. Kotvení lavičky je zaručeno šrouby a k dispozici máme i verzi určenou k zabdetonování.

4 364 Kč
5 280 Kč s DPH

Venkovní kovová lavička Lea je vyrobena z masivní ocele o průměru 60 mm. Sedák tvoří plastová prkna/ recyklát . Lavičku je možno k podkladu kotvit šrouby nebo můžete volit verzi určenou pro zabetonování!

12 724 Kč
15 397 Kč s DPH

Vandalům odolný zahradní set, vhodný nejen do parků, ale i do měst.

6 145 Kč
7 435 Kč s DPH

Moderní vzhled lavičky Antivandal i vynikající ergonomii a hlavně vysoká odolnost použitých materiálů. Tak pohodlné a odolné parkové lavičky by jste nečekali. Pás masivních plastových recyklátů posazených na opticky masivní konstrukci z jaklu 60 x 60 mm. Lavička je vycoce odolná a díky propracované ergonomii neobyčejně pohodlná.

11 839 Kč
14 325 Kč s DPH

Model laviček a stolu čtvercového tvaru s plastovým recyklátem na stole a sedací ploše. Díky svému tvaru se skvěle hodí na zahrádky restaurací, k rychlým občerstvením nebo na odpočívadla u cyklostezek. 

11 758 Kč
14 227 Kč s DPH

Souprava Sun s plastovým recyklátem je vhodná na všechny typy veřejných prostor, zahradní restaurace, veřejná hřiště, cyklostezky a zejména tam, kde hrozí zvýšené nebezpečí vandalismu. Odolnost a pevnost této soupravy zaručuje její ocelová konstrukce z masivní ocele a plastový-bezúdržbový recyklát. 

4 754 Kč
5 752 Kč s DPH

Moderní betonová lavička Golem vychází z modelu lavičky Klasik a tím vznikla velice krásná a pohodlná lavička s moderním designem. Na veškeré betonové bočnice lavičky je poskytována záruku 5 let.

Zobrazeno 1 – 15 z 17 položek