Zahrazovací sloupky a zábrany

Aby bylo ve městě či obci bezpečno, využívají se zpravidla takzvané zahrazovací sloupky. Jejich úkolem je nejen zajištění bezpečnosti, ale také oddělují soukromé prostory od veřejných. Ať už mluvíme o skladech, venkovních zařízeních nebo o podzemních garážích, všude si najdou své využití a všude jsou zapotřebí. Zpravidla jsou zvýrazněny výstražnými barvami, aby došlo k jejich včasnému rozpoznání a zamezilo se tak nepříjemné nehodě.

Součástí naší nabídky jsou také parkovací dorazy, parkovací zábrana nebo parkovací sloupek sklopný, který využijete na nejednom parkovišti ve městě či obci. Parkovací zábrana sklopná však může sloužit i k osobním účelům, pakliže potřebujete vymezit své zakoupené parkovací místo na často přeplněném parkovišti.

Parkovací zábrany/dorazy

Parkovací sloupky a zábrany

Parkovací sloupky jsou určeny k zahrazení prostoru, kde nechcete jiná vozidla. Také vymezují parkovací místa. Díky paměťové hmotě a ohebnosti nedojde při najetí k poškození vozidla, protože se sloupek jednoduše ohne. K zamezení parkování na vyhrazených místech použijte také parkovací zábrany a dorazy.

Parkuje vám někdo na místě? Máte vyhrazené místo pro zaměstnance a chcete je mít pro ně volné? Pak si pořiďte parkovací zábrany. Nabízíme je hned v několik typech a provedeních. Kovové konstrukce fungují na zámek a blokují parkovací místo, takže vám již nikdo nebude parkovat, kde nemá. Další oblíbenou součástí městského mobiliáře jsou zábradlí.

Zahrazovací sloupky

Zahrazovací sloupky

Součástí městského mobiliáře jsou nejen stojany na kola nebo stojany na pytle, ale také zahrazovací sloupky, které mají velice důležitý úkol. Jejich hlavní funkcí je zajišťovat bezpečnost a oddělit soukromé prostory od veřejných. Ať už mluvíme o skladových prostorách, venkovních zařízeních, komerčních prostorách nebo o parkovištích a podzemních garážích, všude najdou své využití. Dokonce mohou sloužit i k osobním účelům.

Zahrazovací sloupky či kovová zábrana jsou zpravidla zvýrazněny výstražnými barvami, aby nedocházelo k jejich přehlédnutí. Díky barevným pruhům se hravě a zavčasu rozpoznají, tudíž se předejde nemilé nehodě. Kovová zábrana či parkovací sloupky je součástí námi nabízeného sortimentu městského mobiliáře. Nahlédněte do naší nabídky a pořiďte i do vašeho města doplněk, který nemá plnit estetickou, ale spíše bezpečnostní funkci. Zajistěte i ve vaší obci či městě bezpečí.

Zábradlí

Městská zábradlí jsou vyrobeny z oceli a konstrukční materiál je jekl a trubka s povrchovou úpravou komaxit nebo žárového zinku. Máme 6 barevných odstínů a v případě jiné barvy jsme rádi zpracujeme individuální kalkulaci na míru. Jedná se o univerzální prvky městského mobiliáře, které je možnost kdykoliv v budoucnu doplnit o další zábradlí, aby vše působilo jednotně.

Celkem 17 produktů
2 973 Kč
3 598 Kč s DPH

Zábrana vjezdu/patník je vyrobena z ocelového profilu svařeného do tvaru U. K podkladu je upevněna kotevními destičkami s otvory pro šrouby nebo možnost varianty určené k zabetonování.

3 054 Kč
3 695 Kč s DPH

Ocelový sloupek jednoduchého kruhového tvaru je vhodný v jakémkoliv venkovním prostoru. Možnost pevného kotvení, šrouby nebo betonováním. Sloupek je opatřený nástřikem práškového vypalovacího laku. K dispozici i sloupek ošetřen zinkováním. 

2 170 Kč
2 625 Kč s DPH

Parkovací ocelový sloupek Masiv pevný se základní deskou, umožňuje sloupek dle potřeby demontovat. Povrchová úprava prášková barva nebo ošetřen zinkováním.

2 170 Kč
2 625 Kč s DPH

Ocelový masivní zahrazovací sloupek o výšce 1 000 mm s ocelovým zakončením. Kotvení sloupku šrouby nebo můžete zvolit variantu pro zabetonování.

2 491 Kč
3 014 Kč s DPH

Ocelový zahrazovací sloupek o celkové výšce 1100 mm opravdu masivní konstrukce ocelového sloupku,který je vhodný zejména tam kde hrozí jejich poškození. Sloupek je vhodný na parkoviště,do nákupních center apod.

1 720 Kč
2 081 Kč s DPH

Základní zahrazovací sloupek.

2 138 Kč
2 586 Kč s DPH

Základní parkovací sloupek

2 523 Kč
3 053 Kč s DPH

Pevný parkovací sloupek, který zabezpečí vaše parkovací místo. Reflexní červené pruhy jsou nalepeny dle předpisu.

3 740 Kč
4 525 Kč s DPH

Mechanická sklopná parkovací zábrana s povrchovou úpravou pozink. Zamykání visacím zámkem, který je součástí balení. Dodání včetně upevňovacího materiálu. 

3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Parkovací zábrana typ B trvalé zabezpečí volné parkovací místo pro vaše vozidlo nebo zabrání průjezdu cizích aut do vjezdů.

3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Nový typ parkovací zábrany, který trvalé zabezpečí volné parkovací místo pro vaše vozidlo nebo zabrání průjezdu cizích aut do vjezdů.

8 580 Kč
10 382 Kč s DPH

Dvouramenná parkovací zábrana Duo   Dvouramenná parkovací zábrana je velice praktická parkovací zábrana pro vymezení dvou míst na parkování.   Rozměry d x š x v: 240 x 25 x 92 cm Barva Metalicky stříbrná  

1 309 Kč
1 584 Kč s DPH

Pevná ocelová zábrana Malá Pevná zábrana malá. Zábrana slouží na trvalé ohraničení silnic, parkovišť nebo parků. Výrobek lze buď zabetonovat nebo jen pohodlně přišroubovat. Průměr trubky 50 mm. Povrchová úprava zábrany -žárově zinkované.

2 750 Kč
3 328 Kč s DPH

Parkovací zábrana typ S - sklopný sloupekParkovací zábrana typ S - sklopný sloupek je určen k jednoduchému vymezení vašeho parkovacího místa nebo k zabránění nežádoucímu vjezdu aut. Rozměry d x š x v: 14 x 14 x 60 cm Barva Metalicky stříbrná

1 540 Kč
1 863 Kč s DPH

Pevná ocelová zábrana Velká Pevná ocelová zábrana veká. Zábrana slouží na trvalé ohraničení silnic, parkovišť nebo parků. Výrobek lze buď zabetonovat nebo jen pohodlně přišroubovat. Průměr trubky 50 mm. Povrchová úprava zábrany -žárově zinkované.

Zobrazeno 1 – 15 z 17 položek