Parkové stoly jsou prvkem městského mobiliáře stejně jako např. parkové lavičky. A přesto se bezpochyby jedná o zajímavou a žádanou součást venkovních prostor. Naše společnost Kovo-art proto připravila pro obce i města širokou nabídku parkových stolů. Parkové stoly máme v provedení betonové,kovové a litinové. Všechny druhy stolů je možné vybrat ...

Parkové stoly jsou prvkem městského mobiliáře stejně jako např. parkové lavičky. A přesto se bezpochyby jedná o zajímavou a žádanou součást venkovních prostor. Naše společnost Kovo-art proto připravila pro obce i města širokou nabídku parkových stolů. Parkové stoly máme v provedení betonové,kovové a litinové. Všechny druhy stolů je možné vybrat variantu i s plastovým recyklátem .Zároven u nás můžete také nakoupit parkové lavičky, které stejně jako i stoly si výhradně vyrábíme sami .

Více...

Filtr

  Celkem 11 produktů
  3 840 Kč
  4 646 Kč s DPH

  Masivní betonový stůl. Vhodný doplněk k lavičkám řady Klasik nebo Elegance.

  4 657 Kč
  5 635 Kč s DPH

  Elegantní parkový stůl vhodný do zámeckých zahrad. Vhodný doplněk k lavičce Schonbrunn.

  4 182 Kč
  5 060 Kč s DPH

  Elegantní parkový stůl z řady Centrum účelně doplňuje ostatní prvky této řady městského mobiliáře. Stůl je vyrobený z smrkového dřeva, které je ošetřeno ochrannou lazurou s UV ochrannou. Kovové části jsou lakovány práškovou barvou nebo ošetřeny zinkem.  

  4 467 Kč
  5 405 Kč s DPH

  Moderní stůl vhodný nejen na zahradu.

  3 897 Kč
  4 715 Kč s DPH

  Moderní vzdušný stůl.

  4 467 Kč
  5 405 Kč s DPH

  Stůl litinový Park, Desku stolu tvoří masivní dřevěná latě, která jsou ošetřeny 3 x nátěrem lazurou. Kotvení stolu je možné šrouby.

  3 707 Kč
  4 485 Kč s DPH

  Designem jednoduchý kovový stůl.

  4 182 Kč
  5 060 Kč s DPH

  Stůl Merida se skládá se ze dvou krajních rámů z ocelových profilů do kterých jsou upevněny nerezovými  šrouby dřevěné latě stolu.

  4 039 Kč
  4 887 Kč s DPH

  Parkový stůl Lozano se skládá se ze dvou krajních rámů z ocelových profilů  do kterých jsou upevněny nerez šrouby dřevěné latě stolu v délce 1500 mm upravené 3 x lazurou do různých barevných odstínů případně jsou nahrazeny plasty,recykláty. Všechny kovové části stolu jsou ošetřeny práškovou barvou nebo pozinkovány.

  3 792 Kč
  4 589 Kč s DPH

  Elegantní parkový stůl Madrid vhodně doplňuje ostatní prvky městského mobiliáře. Je vhodným doplnkem k parkovým lavičkám. 

  2 851 Kč
  3 450 Kč s DPH

  Masivní dřevěný stůl vhodný k lavičkám Jana nebo Alena. Stůl je vyrobený z kvalitního smrkového dřeva.

  Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek