Přístřešky na kola

Ať venku panuje chladná zima nebo jenom nevlídné, propršené letní počasí, kola se zrovna neradují. Při jakékoliv nepřízni počasí si přejí jediné - kvalitní přístřešek, který by je ochránil nejen před neutichajícím deštěm, ale tak před sněhem, silným větrem nebo krupobitím. Splňte jim proto jejich přání a pořiďte svému sportovnímu vybavení přístřešek na kolo, na který od prvního okamžiku nedáte dopustit. Přístřešky na kola jsou totiž plně funkčním výrobkem, který poskytne ochranu nejen klasickým kolům, ale i populárním koloběžkám nebo jinému podobnému vybavení.

Přístřešek na kola umožňuje skutečně velkou variabilitu počtu uložených kol a dalšího sportovního zařízení. Námi nabízená nová řada modulárních přístřešků je vyráběna z ocelových konstrukcí a opatřena komaxitem nebo zinkem zajišťujících vyšší ochranu i odolnost. Zadní a boční stěny jsou tvořeny dřevěnou nebo ocelovou výplní.

Skladujte vaše kola konečně v suchu. Nejvíce jsou oblíbené pro komerční využití, například u venkovního fitness či jiného sportoviště, obchod, školu či firmu.

Přístřešek je dodávána v rozloženém stavu a montáž provádíme na místě zpravidla na hotové předbetonované patky provedené investorem. Na přání provedeme i betonáž patek.

Celkem 8 produktů
86 908 Kč
105 159 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek na kola řady Lido z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

82 770 Kč
100 152 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro kola Wood z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

85 984 Kč
104 041 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek na kola Duo z ocelové konstrukce.

95 727 Kč
115 829 Kč s DPH

Venkovní přístřešek Milano II pro 12 kol.

51 920 Kč
62 823 Kč s DPH

Venkovní přístřešek Milano pro 6 kol.

57 000 Kč
68 970 Kč s DPH

Přístřešek na kola Bridge I z ocelovou konstrukcí, která je chráněna žárovým zinkem nebo vypalovaným lakem a plechovou střechou. Tak vznikl elegantní přístřešek na kola dynamického tvaru, s robustní nosnou konstrukcí.

89 000 Kč
107 690 Kč s DPH

Oboustranný přístřešek na kola Bridge II z ocelovou konstrukcí, která je chráněna žárovým zinkem nebo vypalovaným lakem a plechovou střechou. Tak vznikl elegantní přístřešek na kola dynamického tvaru s robustní nosnou konstrukcí až pro 15 kol.

104 000 Kč
125 840 Kč s DPH

Moderní a zároveň robustní přístřešek na kola Velo. Přístřešek je určen pro 12 kol.

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek