Autobusové zastávky a přístřešky

Autobusové zastávky, přístřešky na kola a kontejnery jsou navrhnuty z jednoduché a lehké konstrukce, která je z dřevěného nebo ocelového materiálu, které jednoduše ukotvit a namontovat na předem připravené místo. Materiály, které volíme, jsou odolné vůči vandalům a klimatickým a povětrnostním podmínkám. Na výrobky poskytujeme standardní 2 letou záruku.

Přístřešky na kontejnery

Přístřešky na kontejnery

Novinka roku 2020. Nová řada přístřešků optimalizovaných na kontejnerové stání. Jednoduchý, avšak účinný modulární systém, který umožňuje vytvářet sestavy pro různý počet kontejnerových stání. Ocelové konstrukce mohou být opatřeny komaxitem nebo zinkem. Zadní a boční stěny jsou tvořeny dřevěnou nebo ocelovou výplní.

Přístřešky na kola

Přístřešky na kola

Novinka roku 2020. Nová řada modulárních přístřešků na kola, která umožňuje velkou variabilitu počtu uložených kol. Ocelové konstrukce mohou být opatřeny komaxitem nebo zinkem. Zadní a boční stěny jsou tvořeny dřevěnou nebo ocelovou výplní.

Turistické přístřešky

Turistické přístřešky/cyklopřístřešky

Novinka roku 2020. Jednoduché přístřešky vhodné na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící občany proti nepřízni počasí. Svým designem, konstrukcí a materiálovým řešením vhodný spíše do venkovského prostředí. Konstrukce přístřešku je složena z rámu svařených z ocelových profilů, na kterých jsou upevněny nosníky nesoucí střechu a dřevěnou výplňí. Ocelová nosná konstrukce je opatřena práškovým vypalovacím lakem nebo zinkem. Výplně stěn z masivního dřeva, případně jejich kombinace. Lavičky a stůl  je tvořený ze zaoblených latí z masivního dřeva připevněných nerezovými vruty k nosné konzolové konstrukci. Dále jsou součástí posezení stojany na kola a odpadkový koš na tříděný odpad.

Celkem 14 produktů
49 000 Kč
59 290 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Wood z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

49 000 Kč
59 290 Kč s DPH

Venkovní ocelový modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Duo z ocelové konstrukce pro jakýkoliv veřejný prostor.

40 000 Kč
48 400 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Lido z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

109 000 Kč
131 890 Kč s DPH

Venkovní přístřešek pro odpadové kontejnery Oslo z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

102 000 Kč
123 420 Kč s DPH

Venkovní přístřešek pro odpadové kontejnery Steel z ocelové konstrukce pro jakýkoliv veřejný prostor.

39 000 Kč
47 190 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek bez stríšky pro odpadové kontejnery Lido II z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

43 000 Kč
52 030 Kč s DPH

Venkovní ocelový modulární přístřešek bez stríšky pro odpadové kontejnery Wood II z ocelové konstrukce pro jakýkoliv veřejný prostor.

51 500 Kč
62 315 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro kola Wood z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

43 000 Kč
52 030 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek bez stříšky pro odpadové kontejnery Duo z ocelové konstrukce pro jakýkoliv veřejný prostor.

53 500 Kč
64 735 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek na kola Duo z ocelové konstrukce.

64 000 Kč
77 440 Kč s DPH

Jednoduchý přístřešek Vario II vhodný na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící cestující proti nepřízni počasí.

68 000 Kč
82 280 Kč s DPH

Jednoduchý přístřešek Vario III vhodný na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící cestující proti nepřízni počasí.

78 000 Kč
94 380 Kč s DPH

Jednoduchý přístřešek Vario IV vhodný na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící cestující proti nepřízni počasí.

49 000 Kč
59 290 Kč s DPH

Zákldní model řady Vario  - přístřešek Vario I vhodný na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící cestující proti nepřízni počasí.

Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek