Autobusové zastávky a přístřešky

Čekat na autobus v dešti - to je pěkná otrava! Stejně tak nepříjemné je vynášení odpadků do mokrých, klouzavých nebo zmrzlých kontejnerů, které jsou často pokáleny poletujícími ptáky. A o kolech, jež jsou díky vystavení vnějším vlivům také ve špatném stavu, o tom ani nemluvit! Všem zmiňovaným scénářům však lze hravě předcházet, a to autobusovými zastávkami, přístřešky na kola nebo přístřešky na kontejnery nebo turistické přístřešky, které budou čekající lidi i běžné věci chránit před nepřízní počasí. Zlepšete kvalitu žití ve vaší obci či městě tím, že do tohoto řešení zainvestujete.

Naše výroba autobusové zastávky využívá jednoduché a překvapivě lehké konstrukce. Ta je zpravidla z dřevěného nebo ocelového materiálu, jehož lze hravě ukotvit a namontovat na předem připravené místo. Materiály volíme takové, aby hravě odolávaly nejen vandalům, ale také klimatickým a povětrnostním podmínkám.

Přístřešky na kontejnery

Přístřešky na kontejnery

Ekologie na prvním místě! Třídí se odpad i ve vašem městě či obci? Kontejnery jistě mají své čestné místo u obchodu nebo u hodně obydleného sídliště. Obecně platí, že čím blíže lidem budou, tím pravděpodobnější bude jejich pravidelné naplňování tříděným odpadem. Vytvořte pro své občany ještě lepší podmínky pro třídění toho, co každý den vyhazují. Opatřete kontejnery přístřešky, které je navíc ochrání před venkovními podmínkami. Jsou stejně důležité jako třeba přístřešky na kola nebo přístřešky pro turisty.

Přístřešky na kontejnery jsou novinkou roku. Nabízíme unikátní novou řadu přístřešků, které jsou optimalizované na kontejnerové stání. Celkový systém je velice jednoduchý, přesto nadmíru účinný. Umožňuje vytvářet sestavy pro různý počet kontejnerových stání. Ocelové konstrukce jsou opatřeny komixatem nebo zinkem a zadní, respektive boční stěny jsou tvořeny dřevěnou nebo ocelovou výplní.  Vytvořte občanům lepší podmínky pro třídění odpadu a zároveň tím kontejnery ochraňte před nepřízní počasí. 

Přístřešky na kola

Přístřešky na kola

Ať venku panuje chladná zima nebo jenom nevlídné, propršené letní počasí, kola se zrovna neradují. Při jakékoliv nepřízni počasí si přejí jediné - kvalitní přístřešek, který by je ochránil nejen před neutichajícím deštěm, ale tak před sněhem, silným větrem nebo krupobitím. Splňte jim proto jejich přání a pořiďte svému sportovnímu vybavení přístřešek na kolo, na který od prvního okamžiku nedáte dopustit. Přístřešky na kola jsou totiž plně funkčním výrobkem, který poskytne ochranu nejen klasickým kolům, ale i populárním koloběžkám nebo jinému podobnému vybavení.

Přístřešek na kola umožňuje skutečně velkou variabilitu počtu uložených kol a dalšího sportovního zařízení. Námi nabízená nová řada modulárních přístřešků je vyráběna z ocelových konstrukcí a opatřena komaxitem nebo zinkem zajišťujících vyšší ochranu i odolnost. Zadní a boční stěny jsou tvořeny dřevěnou nebo ocelovou výplní.

Skladujte vaše kola konečně v suchu. Nejvíce jsou oblíbené pro komerční využití, například u venkovního fitness či jiného sportoviště, obchod, školu či firmu.

Turistické přístřešky

Turistické přístřešky/cyklopřístřešky

Novinka roku 2020. Jednoduché přístřešky vhodné na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící občany proti nepřízni počasí. Svým designem, konstrukcí a materiálovým řešením vhodný spíše do venkovského prostředí. Konstrukce přístřešku je složena z rámu svařených z ocelových profilů, na kterých jsou upevněny nosníky nesoucí střechu a dřevěnou výplňí. Ocelová nosná konstrukce je opatřena práškovým vypalovacím lakem nebo zinkem. Výplně stěn z masivního dřeva, případně jejich kombinace. Lavičky a stůl  je tvořený ze zaoblených latí z masivního dřeva připevněných nerezovými vruty k nosné konzolové konstrukci. Dále jsou součástí posezení stojany na kola a odpadkový koš na tříděný odpad.

Celkem 22 produktů
68 264 Kč
82 599 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Reo z ocelové konstrukce s plechovou střechou a dřevěnou výplní.

68 264 Kč
82 599 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Sun z ocelové konstrukce s plechovou střechou a plechovou výplní.

82 892 Kč
100 299 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Nero z ocelové konstrukce s plechovou střechou a drátěnou výplní.

93 863 Kč
113 574 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Flex z ocelové konstrukce s plechovou střechou a plechovou výplní.

91 425 Kč
110 624 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Metal z ocelové konstrukce s plechovou střechou a plechovou výplní.

59 168 Kč
71 593 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Wood z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

59 168 Kč
71 593 Kč s DPH

Venkovní ocelový modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Duo z ocelové konstrukce pro jakýkoliv veřejný prostor.

48 300 Kč
58 443 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro odpadové kontejnery Lido z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

131 618 Kč
159 257 Kč s DPH

Venkovní přístřešek pro odpadové kontejnery Oslo z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

123 165 Kč
149 030 Kč s DPH

Venkovní přístřešek pro odpadové kontejnery Steel z ocelové konstrukce pro jakýkoliv veřejný prostor.

47 093 Kč
56 982 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek bez stríšky pro odpadové kontejnery Lido II z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

65 296 Kč
79 008 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek na kola řady Lido z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

51 923 Kč
62 826 Kč s DPH

Venkovní ocelový modulární přístřešek bez stríšky pro odpadové kontejnery Wood II z ocelové konstrukce pro jakýkoliv veřejný prostor.

62 186 Kč
75 245 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek pro kola Wood z ocelové konstrukce vyplněný smrkovými latěmi pro jakýkoliv veřejný prostor.

51 923 Kč
62 826 Kč s DPH

Venkovní modulární přístřešek bez stříšky pro odpadové kontejnery Duo z ocelové konstrukce pro jakýkoliv veřejný prostor.

Zobrazeno 1 – 15 z 22 položek