Naše firma KOVO-ART přichází na trh z novou řadou laviček určených především pro naše starší spoluobčany. Nová výrobní řada nese název Lavičky pro seniory. Ergonomie laviček je přizpůsobena pro snazší usedání a vstávání vyšší polohou sedáku, jeho menším sklonem nebo speciálními područkami. Lavičky pro seniory jsou tak mimořádně komfortní a to ne...

Naše firma KOVO-ART přichází na trh z novou řadou laviček určených především pro naše starší spoluobčany. Nová výrobní řada nese název Lavičky pro seniory. Ergonomie laviček je přizpůsobena pro snazší usedání a vstávání vyšší polohou sedáku, jeho menším sklonem nebo speciálními područkami. Lavičky pro seniory jsou tak mimořádně komfortní a to nejen pro seniory. Ucelená řada laviček nabízí nejen speciální lavičku pro seniory, ale i klasickou lavičku s běžnou ergonomií, takže lze v jedné lokalitě kombinovat obě verze, neboť veřejný prostor není nikdy tvořen pouze pro seniory, ale potkávají se zde různé generace. Mladý tým KOVO-ART myslí do budoucna a váží si moudrosti stáří, které chce seniorům alespoň trochu ulehčit.

Více...

Filtr

  Celkem 11 produktů
  3 230 Kč
  3 909 Kč s DPH

  Model lavičky je speciálně vytvořeno pro seniory. Při jejich navrhování myslel tým designérů hlavně na starší spoluobčany. Ergonomie je přizpůsobena pro snazší usedání a vstávání vyšší polohou sedáku, vyvýšení o 100 mm, poskytuje požadovanou komfort seniorům. Lavičky řady Trends jsou tak mimořádně komfortní a to nejen pro seniory.

  3 607 Kč
  4 364 Kč s DPH

  Ergonomie lavičky je přizpůsobena pro snažší usedání a vstávání vyšší polohou sedáku, jeho menším sklonem nebo speciálními područkami. Lavičky Carmens jsou tak mimořádně komfortní a to nejen pro seniory.

  4 067 Kč
  4 921 Kč s DPH

  Tento model je odvozen od lavičky Leona. Tato lavička je speciálně vytvořeno pro seniory. Díky svému vyvýšení sedáku o 50 mm, a vhodnými područkami poskytuje požadovaný komfort seniorům ale ne jen jim.

  3 753 Kč
  4 541 Kč s DPH

  Lavičky typ Woods - řada lehkých laviček s latěmi poskytuje příjemné posezení. Subtiní, avšak dostatečně odolná konstukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje parky a zahrady. Lavičky Woods je možné volit s područkami, nebo bez područek.Díky svému zvýšenému sedáku o 100 mm a vhodnými područkami poskytuje požadovaný komfort seniorům...

  3 649 Kč
  4 415 Kč s DPH

  Model lavičky speciálně upraven pro seniory Teraxs. Tento model  moderního designu přináší eleganci do každého venkovního i vnitřního prostoru. Celková odolnost je i při zachování optické lehkosti samozřejmostí.

  3 544 Kč
  4 288 Kč s DPH

  Robustní seniorská lavička s područkami, vyrobená z kvalitního dřeva a ocelových svarků. Dřevo je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Ocelová konstrukce je lakována práškovou barvou s podkladním žárovým zinkem, který zaručuje mimořádnou odolnost vůči korozi.

  3 450 Kč
  4 175 Kč s DPH

  Moderní lavička pro seniory. Zvýšená verze lavičky Cool.

  3 607 Kč
  4 364 Kč s DPH

  Seniorská řada lavičky model Bolzans. Venkovní lavičky vhodné do parků či zahrad nebo pěších zón a obcí. Kvalitní provedení lavičky s vysokou životností je vhodným řešením pro vybavení domovů pro seniory, měst a parků .Díky svému vyvýšení o 50 mm, poskytuje požadovanou komfort seniorům. Nohy lavičky jsou ošetřeny práškovou vypalovanou barvou a žárově...

  3 335 Kč
  4 035 Kč s DPH

  Model venkovní kovové lavičky z kvalitní ocelové konstrukce s povrchovou úpravou práškového laku nebo upraveno pozinkováním. Lavička je uzpůsobena pro pohodlné sezení seniorů a to zvýšeným sedákem. Lavičky lze k zemi kotvit šrouby nebo zabetonováním!

  3 398 Kč
  4 111 Kč s DPH

  Ergonomie laviček je přizpůsobena pro snazší usedání a vstávání vyšší polohou sedáku, jeho menším sklonem. Lavičky model Lota jsou mimořádně komfortní a to nejen pro seniory.

  4 694 Kč
  5 680 Kč s DPH

  Lavička z masivní ocelové konstrukce s povrchovou úpravou práškového laku.

  Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek