Parkovací sloupky jsou určeny k zahrazení prostoru, kde nechcete jiná vozidla. Také vymezují parkovací místa. Díky paměťové hmotě a ohebnosti nedojde při najetí k poškození vozidla, protože se sloupek jednoduše ohne. K zamezení parkování na vyhrazených místech použijte také parkovací zábrany.

Parkovací zábrany Parkuje vám někdo na místě? Máte vy...

Parkovací sloupky jsou určeny k zahrazení prostoru, kde nechcete jiná vozidla. Také vymezují parkovací místa. Díky paměťové hmotě a ohebnosti nedojde při najetí k poškození vozidla, protože se sloupek jednoduše ohne. K zamezení parkování na vyhrazených místech použijte také parkovací zábrany.

Parkovací zábrany Parkuje vám někdo na místě? Máte vyhrazené místo pro zaměstnance a chcete je mít pro ně volné? Pak si pořiďte parkovací zábrany. Nabízíme je hned v několik typech a provedeních. Kovové konstrukce fungují na zámek a blokují parkovací místo, takže vám již nikdo nebude parkovat, kde nemá

Více...

Filtr

Celkem 12 produktů
1 350 Kč
1 634 Kč s DPH

Parkovací ocelový sloupek Masiv pevný se základní deskou, umožňuje sloupek dle potřeby demontovat. Povrchová úprava prášková barva nebo ošetřen zinkováním.

Akce
3 400 Kč 1 747 Kč
2 114 Kč s DPH

Mechanická sklopná parkovací zábrana s povrchovou úpravou pozink. Zamykání visacím zámkem, který je součástí balení. Dodání včetně upevňovacího materiálu. 

Akce
2 900 Kč 2 074 Kč
2 509 Kč s DPH

Parkovací zábrana typ B trvalé zabezpečí volné parkovací místo pro vaše vozidlo nebo zabrání průjezdu cizích aut do vjezdů.

2 900 Kč
3 509 Kč s DPH

Nový typ parkovací zábrany, který trvalé zabezpečí volné parkovací místo pro vaše vozidlo nebo zabrání průjezdu cizích aut do vjezdů.

7 990 Kč
9 668 Kč s DPH

Dvouramenná parkovací zábrana Duo   Dvouramenná parkovací zábrana je velice praktická parkovací zábrana pro vymezení dvou míst na parkování.   Rozměry d x š x v: 240 x 25 x 92 cm Barva Metalicky stříbrná  

2 500 Kč
3 025 Kč s DPH

Parkovací zábrana typ S - sklopný sloupek Parkovací zábrana typ S - sklopný sloupek je určen k jednoduchému vymezení vašeho parkovacího místa nebo k zabránění nežádoucímu vjezdu aut. Rozměry d x š x v: 14 x 14 x 60 cm Barva Metalicky stříbrná

1 600 Kč
1 936 Kč s DPH

Zahrazovací sloupek s flexibilním kloubem ZAHRAZOVACÍ SLOUPEK S FLEXIBILNÍM KLOUBEM A OKEM PRO ŘETĚZ - PR. 10CM, VÝŠKA 120CM. Zahrazovací sloupek s flexibilním kloubem minimalizuje možné škody na vozidle při jeho náhodném najetí nebo přejetí na vyhrazeném prostoru. Sloupek se následně díky sklápěcímu mechanismu automaticky narovná. Rozměry v x ø:...

1 200 Kč
1 452 Kč s DPH

Pevná ocelová zábrana Malá Pevná zábrana malá. Zábrana slouží na trvalé ohraničení silnic, parkovišť nebo parků. Výrobek lze buď zabetonovat nebo jen pohodlně přišroubovat. Průměr trubky 50 mm. Povrchová úprava zábrany -žárově zinkované.

1 350 Kč
1 634 Kč s DPH

Pevná ocelová zábrana Velká Pevná ocelová zábrana veká. Zábrana slouží na trvalé ohraničení silnic, parkovišť nebo parků. Výrobek lze buď zabetonovat nebo jen pohodlně přišroubovat. Průměr trubky 50 mm. Povrchová úprava zábrany -žárově zinkované.

1 850 Kč
2 239 Kč s DPH

Zábrana vjezdu/patník je vyrobena z ocelového profilu svařeného do tvaru U. K podkladu je upevněna kotevními destičkami s otvory pro šrouby nebo možnost varianty určené k zabetonování.

600 Kč
726 Kč s DPH

Parkovací reflexní doraz - žlutý Parkovací doraz reflení žlutý je vhodný všude tam, kde je potřeba vymezit parkovací místa pro automobily. Doraz funguje zároveň jako ochranný obrubník a tím zabraňuje škodám na objektech a majetku. Rozměry  - 78 x 6 x 8 cm Barva - Žlutá

580 Kč
702 Kč s DPH

Parkovací doraz v černé barvě¨   Parkovací doraz CARSTOP je vhodný všude tam, kde je potřeba vymezit parkovací místa pro automobily. Doraz funguje zároveň jako ochranný obrubník a tím zabraňuje škodám na objektech a majetku.   Rozměry  - 78 x 6 x 8 cm Barva - Černá 

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek