Parkovací sloupky a zábrany

Parkovací sloupky jsou určeny k zahrazení prostoru, kde nechcete jiná vozidla. Také vymezují parkovací místa. Díky paměťové hmotě a ohebnosti nedojde při najetí k poškození vozidla, protože se sloupek jednoduše ohne. K zamezení parkování na vyhrazených místech použijte také parkovací zábrany a dorazy.

Parkuje vám někdo na místě? Máte vyhrazené místo pro zaměstnance a chcete je mít pro ně volné? Pak si pořiďte parkovací zábrany. Nabízíme je hned v několik typech a provedeních. Kovové konstrukce fungují na zámek a blokují parkovací místo, takže vám již nikdo nebude parkovat, kde nemá. Další oblíbenou součástí městského mobiliáře jsou zábradlí.

Celkem 8 produktů
3 740 Kč
4 525 Kč s DPH

Mechanická sklopná parkovací zábrana s povrchovou úpravou pozink. Zamykání visacím zámkem, který je součástí balení. Dodání včetně upevňovacího materiálu. 

3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Parkovací zábrana typ B trvalé zabezpečí volné parkovací místo pro vaše vozidlo nebo zabrání průjezdu cizích aut do vjezdů.

3 190 Kč
3 860 Kč s DPH

Nový typ parkovací zábrany, který trvalé zabezpečí volné parkovací místo pro vaše vozidlo nebo zabrání průjezdu cizích aut do vjezdů.

8 580 Kč
10 382 Kč s DPH

Dvouramenná parkovací zábrana Duo   Dvouramenná parkovací zábrana je velice praktická parkovací zábrana pro vymezení dvou míst na parkování.   Rozměry d x š x v: 240 x 25 x 92 cm Barva Metalicky stříbrná  

2 750 Kč
3 328 Kč s DPH

Parkovací zábrana typ S - sklopný sloupekParkovací zábrana typ S - sklopný sloupek je určen k jednoduchému vymezení vašeho parkovacího místa nebo k zabránění nežádoucímu vjezdu aut. Rozměry d x š x v: 14 x 14 x 60 cm Barva Metalicky stříbrná

1 309 Kč
1 584 Kč s DPH

Pevná ocelová zábrana Malá Pevná zábrana malá. Zábrana slouží na trvalé ohraničení silnic, parkovišť nebo parků. Výrobek lze buď zabetonovat nebo jen pohodlně přišroubovat. Průměr trubky 50 mm. Povrchová úprava zábrany -žárově zinkované.

1 540 Kč
1 863 Kč s DPH

Pevná ocelová zábrana Velká Pevná ocelová zábrana veká. Zábrana slouží na trvalé ohraničení silnic, parkovišť nebo parků. Výrobek lze buď zabetonovat nebo jen pohodlně přišroubovat. Průměr trubky 50 mm. Povrchová úprava zábrany -žárově zinkované.

2 973 Kč
3 598 Kč s DPH

Zábrana vjezdu/patník je vyrobena z ocelového profilu svařeného do tvaru U. K podkladu je upevněna kotevními destičkami s otvory pro šrouby nebo možnost varianty určené k zabetonování.

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek