Dětské lavičky

Naše řada dětských laviček a setů je určena pro základní, mateřské školy a školky. Lavičky mají menší sedací výšku a barevné provedení latí. Dětské lavičky jsou opatřeny zinkovým nebo komaxitovým nátěrem. Na lavičky je poskytována záruka 2 roky. I děti si zaslouží mít své posezení! Ať už v oblíbeném městském parku, na zahradě mateřské školy nebo na dětském hřišti, kde si dají po absolvování kolotoče, skluzavky či vahadlové houpačky na chvilku pauzu. Dětské lavičky jsou tím ideálním kandidátem! Jsou barevné a velikostně perfektní. Sídlit mohou ve městě, v obci, ale také na vaší zahradě nebo na soukromém pozemku školy či školky.

Dětské lavice jsou součástí i naší nabídky. Námi nabízená řada laviček a setů je určená především pro základní školy a mateřské školky, ale jinému využití se nebrání. Je pro ně specifická menší sedací výška a také zmiňované a velmi působivé barevné provedení latí, aby lahodily dětskému oku. Zpravidla jsou opatřeny zinkovým nebo komaxitovým nátěrem a zdárně odolávají nepřízni počasí. I na dětské lavičky poskytujeme několikaletou záruku - v tomto případě dva roky.

Celkem 9 produktů
4 310 Kč
5 215 Kč s DPH

Dětská venkovní lavička Ema Dětská venkovní lavička Ema s opěrkou zad, vhodná  pro mateřské školy, dětská hřiště i zahradu .Lavičky jsou opatřeny nátěry splňující požadavky normy PN/EN71 bezpečnost hraček. Velmi pohodlná a kvalitní lavička. Kotvení lavičky e zajištěno šrouby a k dipozici verze určená i k zabetonování.

3 507 Kč
4 243 Kč s DPH

Dětská parková lavička Edita Dětská lavička bez opěradla zad,  je vhodná  pro mateřské školy , školy, dětská hřiště i vaši zahradu . Lavičky jsou opatřeny nátěry splňující požadavky normy PN/EN71 bezpečnost hraček.

3 945 Kč
4 773 Kč s DPH

Dětská zahradní lavička Zora Dětská venkovní lavička Zora s opěrkou zad, vhodná  pro mateřské školy, dětská hřiště i zahradu . Lavičky jsou opatřeny nátěry splňující požadavky normy PN/EN71 bezpečnost hraček.

4 529 Kč
5 480 Kč s DPH

Dětská venkovní lavička Ester Dětská venkovní lavička Ester s opěrkou zad, vhodná  pro mateřské školy, dětská hřiště i zahradu . Lavičky jsou opatřeny nátěry splňující požadavky normy PN/EN71 bezpečnost hraček.

4 369 Kč
5 286 Kč s DPH

Dětská venkovní lavička Dita Dětská venkovní lavička Dita s opěrkou zad, vhodná  pro mateřské školy, dětská hřiště i zahradu . Lavičky jsou opatřeny nátěry splňující požadavky normy PN/EN71 bezpečnost hraček. Lavička moderního designu s opěrkou zad.

3 799 Kč
4 597 Kč s DPH

Dětská parková lavička Michaela Dětská parková lavička bez opěradla, vhodná  pro mateřské školy, dětská hřiště i zahradu . Lavičky jsou opatřeny nátěry splňující požadavky normy PN/EN71 bezpečnost hraček..

3 580 Kč
4 331 Kč s DPH

Dětská zahradní lavička Sara Dětská venkovní lavička Sara bez opěradla, vhodná  pro mateřské školy, dětská hřiště i zahradu . Lavičky jsou opatřeny nátěry splňující požadavky normy PN/EN71 bezpečnost hraček.

7 598 Kč
9 193 Kč s DPH

Dětské posezení lavičky se stolem Manka Dětské dřevěné sezení Manka je vyrobeno z masivního smrkového dřeva s ocelovou konstrukcí. Dřevo je povrchově upraveno ekologickou, zdravotně nezávadnou barvou Díky pevnému spojení stolu s lavičkami je zajištěna dobrá stabilita sestavy . Jemně zaoblené hrany dřevěných částí setu.

10 958 Kč
13 259 Kč s DPH

Dětské dřevěné zahradní souprava Rumcajs je vyrobeno z masivního smrkového dřeva s ocelovou konstrukcí. Dřevo je povrchově upraveno ekologickou, zdravotně nezávadnou barvou. Set se skládá s lavičky s opěrkou a lavičky bez opěradla a stolu.

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek