Popelnice a kontejnery

Plastová popelnice má své místo u každého sídliště nebo rodinného domu. Zatímco některá je určená na směsný odpad, jiné jsou na odpad tříděný. A právě ty se stávají čím dál více žádané. Lidé dnes dbají na ekologii a třídí odpad. Podpořte i vy ekologické myšlení svých občanů a investujte do popelnice 80 l. Zatímco žlutá popelnice bude určená na plast, modrá popelnice na papír a zelená popelnice na sklo.

Popelnice a kontejnery nabízíme v mnoha variantách (kromě nich najdete v nabídce i dřevěné koše, venkovní koše na tříděný odpad nebo kovové koše). Jsou určeny nejen pro vnitřní, ale také pro venkovní prostory, kde dochází k recyklaci odpadu, ať už v menších nebo větších objemech. Součástí nabídky jsou popelnice na plast, popelnice na sklo nebo popelnice na papír, jež mohou sídlit nejen na městských či obecních pozemcích, ale také na sídlištích, u nákupních center, u kanceláří, rodinných domů nebo v blízkosti studentských kolejí či škol. KOVO-ART je pro recyklaci odpadů – co vy? Vyberte si z mnoha druhů a objemů košů.

Celkem 3 produktů
1 690 Kč
2 045 Kč s DPH

Plastový kontejner o 80 L - barvy modré . Praktický kontejner vyrobený z polypropylenu. Barva modrá - pro třídění papíru.

1 390 Kč
1 682 Kč s DPH

Plastový kontejner o 80 L - barvy zelené . Praktický  pojizdný kontejner vyrobený z polypropylenu. Barva zelená - pro třídění skla.

1 390 Kč
1 682 Kč s DPH

Plastový pojizdný kontejner o objemu 80 L - barvy žluté . Praktický kontejner vyrobený z polypropylenu. Barva žluté- pro třídění plastů.

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek