Turistické přístřešky/cyklopřístřešky

Novinka roku 2020. Jednoduché přístřešky vhodné na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící občany proti nepřízni počasí. Svým designem, konstrukcí a materiálovým řešením vhodný spíše do venkovského prostředí. Konstrukce přístřešku je složena z rámu svařených z ocelových profilů, na kterých jsou upevněny nosníky nesoucí střechu a dřevěnou výplňí. Ocelová nosná konstrukce je opatřena práškovým vypalovacím lakem nebo zinkem. Výplně stěn z masivního dřeva, případně jejich kombinace. Lavičky a stůl  je tvořený ze zaoblených latí z masivního dřeva připevněných nerezovými vruty k nosné konzolové konstrukci. Dále jsou součástí posezení stojany na kola a odpadkový koš na tříděný odpad.

Celkem 4 produktů
102 860 Kč
124 460 Kč s DPH

Jednoduchý přístřešek Vario II vhodný na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící cestující proti nepřízni počasí.

109 288 Kč
132 239 Kč s DPH

Jednoduchý přístřešek Vario III vhodný na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící cestující proti nepřízni počasí.

125 360 Kč
151 686 Kč s DPH

Jednoduchý přístřešek Vario IV vhodný na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící cestující proti nepřízni počasí.

78 752 Kč
95 290 Kč s DPH

Zákldní model řady Vario  - přístřešek Vario I vhodný na turistické trasy, cyklostezky či benzínové pumpy s velkou variabilitou provedení chránící cestující proti nepřízni počasí.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek