Lavička Rocco III

Řada laviček Rocco III bez opěradla zad. Lavička s průběžným pásem dřevěných latí spojujícím sedák a opěradlo do jednoho elegantního celku, jenž zapůsobí ve všech typech veřejných prostor. Vysoce odolná proti vandalismu a nepřízni počasí.

Poptávka

Vzorník RALVzorník RAL

Sdílet:

3 949 Kčbez DPH
4 779 Kč s DPH

Kovo-ART

Poptávka

Poptávka produktu


Lavička Rocco III

Lavička Rocco III

Řada laviček Rocco III bez opěradla zad. Lavička s průběžným pásem dřevěných latí spojujícím sedák a opěradlo do jednoho elegantního celku, jenž zapůsobí ve všech typech veřejných prostor. Vysoce odolná proti vandalismu a nepřízni počasí.

bez speciálních znaků

* Povinná pole

Storno 

Technická specifikace

  • Hmotnost: 45 kg
  • Délka latí: 1500, 1750 a 1950 mm
  • Celková délka: 1600, 1850 a 2050 m
  • Šířka latí: 100 mm
  • Tloušťka latě: 35 mm
  • Výška sedací plochy: 440 mm
  • Hloubka: 400 mm
  • Konstrukce: jekl 40 x 40 mm
  • Možnost kotvení: Ano
  • Záruka: 2 roky

Povrchová úprava latí

Latě lavičky jsou třikrát ošetřeny vysoce kvalitní a ekologicky šetrnou lazurou německé značky Remmers řady Induline. Lazura chrání venkovní nábytek před UV zářením a povětrnostními vlivy.

Druh dřeva

Lavička je v základním provedení nabízena ve smrkovém dřevě. Možné jsou i varianty z tvrdého dřeva jako je např. akát, dub či tropické dřevo. Pro varianty z tvrdého dřeva vytváříme kalkulace na míru dle dostupnosti na trhu.

Povrchová úprava konstrukce

Lavičku nabízíme v 6 barevných odstínech, které tvoří prášková barva (komaxit). Další možností je použití žárového zinku za příplatek 300 Kč s DPH. V případě zájmu o produkt v jiné barvě, Vám připravíme kalkulaci na míru.

Ukotvení

Je nabízeno ve dvou variantách. Volné ložení s předpřipravenými otvory pro připevnění k podkladu a s prodlouženými nohami o 350 mm pro účely zabetonování.

Dodání

Lavička je dodávána v rozmontovaném stavu s předvrtanými otvory a spojovacím materiálem. Za příplatek 99 Kč s DPH je možné dodat lavičku smontovanou.

 

Fotografie je ilustrační

v základním provedení nabízena ve smrkovém dřevě. Možné jsou i varianty z tvrdého dřeva jako je např. akát, dub či tropické dřevo. Pro varianty z tvrdého dřeva vytváříme kalkulace na míru dle dostupnosti na trhu.</p>
<p><strong>Povrchová úprava konstrukce</strong></p>
<p>Lavičku nabízíme v 6 barevných odstínech, které tvoří prášková barva (komaxit). Další možností je použití žárového zinku za příplatek 300 Kč s DPH. V případě zájmu o produkt v jiné barvě, Vám připravíme kalkulaci na míru.</p>
<p><strong>Ukotvení</strong></p>
<p>Je nabízeno ve dvou variantách. Volné ložení s předpřipravenými otvory pro připevnění k podkladu a s prodlouženými nohami o 350 mm pro účely zabetonování.</p>
<p><strong>Dodání</strong></p>
<p>Lavička je dodávána v rozmontovaném stavu s předvrtanými otvory a spojovacím materiálem. Za příplatek 99 Kč s DPH je možné dodat lavičku smontovanou.</p>
<p> </p>
<p><em>Fotografie je ilustrační</em></p>

Hmotnost:21 kg
Výška sedáku:450 mm
Délka:1580,1840 a 2040 mm
Hloubka:400 mm
Rozměry latí:1500 x 100 x 35 mm (d x š x t)
Typ použitého dřeva:smrkové nebo tropické Meranti
Úprava kovu:vypalovaná barva nebo žárový zinek
Konstrukce:jekl 40 x 40 mm
Záruka:2 roky

Designová lavička Rocco je  příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

5 197 Kč

Designová lavička Rocco s područkou je příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu.

5 450 Kč

Související produkty