Zajistěte dostatečný komfort i ve vašem městě, investujte do správného a kvalitního posezení. Nabízí se například kovové dvojlavičky, které jsou součástí městského či obecního mobiliáře stejně jako dřevěné lavičky, lavičky se stolem nebo kovové lavičky bez opěradla. Své místo si najdou v nejrůznějších lokalitách města. Ocení je občané nejen na území dětských hřišť, kde si mohou odpočinout a odkud mohou sledovat ratolesti dovádějící na kolotočích či skluzavkách. Využití budou mít i na náměstích, v městských parcích nebo na cyklostezkách, kde budou sloužit k odpočinku vášnivých sportovců.

Nabízíme kovové dvojlavičky v kvalitním provedení. Při výrobě každého jednoho produktu dbáme na pečlivost i na celkový, dokonalý design. Výrobky se pyšní skvělou stabilitou, pevností, také vysokou odolností vůči vandalismu i nepřízni počasí, jako je déšť, sníh nebo krupobití.

Celkem 8 produktů
6 758 Kč
8 177 Kč s DPH

Lavička z masivní ocelové konstrukce s povrchovou úpravou práškového laku.

8 025 Kč
9 711 Kč s DPH

Lavička Polar estetická dvojlavička jednoduchého elegantního tvaru z netradiční masivní kostrou lavičky. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva.

6 899 Kč
8 348 Kč s DPH

Jednoduchá dvoulavička vhodná do všech prostranství.

19 570 Kč
23 680 Kč s DPH

Moderní šestihranná lavička

12 108 Kč
14 651 Kč s DPH

Dvojlavička Quantum s opěradlem určena do všech typů prostor, kde je požadavek na spojení pohodlného odpočinku a příjemného posezení.

13 939 Kč
16 866 Kč s DPH

Dvojlavička Meteor s opěradlem určena do všech typů prostor, kde je požadavek na spojení pohodlného odpočinku a příjemného posezení.

8 434 Kč
10 205 Kč s DPH

Lavička Zlín II, klasika český parků, jednoduchý funkční design.

9 490 Kč
11 482 Kč s DPH

Kovové části lavičky Omega jsou vyrobeny z ocele , která je ošetřena vypalovanou barvou nebo žárově zinkována. Lavička svojí nápadnou elegancí vhodně doplní moderní i klasickou architekturu. Lavičky této řady jsou vysoce odolná proti vandalismu a poskytuje pohodlné posezení.

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek