Filtr

  Celkem 19 produktů
  2 405 Kč
  2 910 Kč s DPH

  Ocelová konstrukce je práškově lakována nebo jenom žárově zinkována.

  3 032 Kč
  3 669 Kč s DPH

  Univerzální model lavičky MONO jsou vhodná pro vnitřní i venkovní prostory,lavičky jsou s mírně futuristickým designem.jednoduchý ale moderní design.

  3 241 Kč
  3 922 Kč s DPH

  Lavičky model Taka modulová lavčka pro lidi, kteří ocení několik důležitých věcí: cena, kvalita, design a praktičnost. Minimalismus lavičky Taka  dodává lehce hrubý vzhled, který bude vhodný  jak do  parků ,zahrad, nástupišt nebo nákupních  center. Bez zbytečných područek  a opěradel, ideálním řešením pro ty, kteří si chtějí na chvíli odpočinout.

  3 440 Kč
  4 162 Kč s DPH

  Lavička Dakote je robustní lavička čistého designu přináší nevšední design do veřejných prostor a parků. Svařenec lavičky je velmi odolný proti vandalismu a tím je před určen do veřejných prostor.

  2 593 Kč
  3 137 Kč s DPH

  Kombinace ocelové konstrukce a dřevěných prvků v různých odstínech dohromady tvoří dokonalý elegantní vzhled každé lavičky.

  2 875 Kč
  3 479 Kč s DPH

  Bezopěradlová lavička vycházející z řady laviček Agora. Díky vyváženým tvarům a decentnímu vzhledu kovových bočnic dobře zapadá jak do moderního tak i historického prostředí. Model odolné lavičky bez opěradla.

  3 126 Kč
  3 782 Kč s DPH

  Parková lavička bez opěradla zad. Řada lavičky Dynamic je univerzální ekonomická lavička vhodná do venkovních prostor s větším nebezpečím poškození a vandalizmu. Robustní  ocelová konstrukce je opatřena vypalovaným lakem nebo zinkem a doplněna masivními dřevěnými prkny ošetřenými lazurovacím lakem.

  2 812 Kč
  3 403 Kč s DPH

  Lavička Brusel poskytuje příjemné posezení v parku i na ulici. Lavičku je možné dodat i ve variantě s plastovým recyklátem nebo ocelovým roštem. Lavičku je možné volit s područkami, nebo bez područek a patří mezi cenově nejdostupnější lavičky na trhu.

  3 021 Kč
  3 656 Kč s DPH

  Kovové lavičky Setra je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory. Jednoduchý, ale moderní design. Lavička je  vyrobena z vysoce kvalitních materiálů.

  2 405 Kč
  2 910 Kč s DPH

   Lavička Simpl v kombinaci  dřeva a kovu splňuje náročné požadavky na moderní a atraktivní vzhled, funkčnost a odolnost.

  2 509 Kč
  3 036 Kč s DPH

  Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

  2 661 Kč
  3 220 Kč s DPH

  Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor. Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

  2 842 Kč
  3 439 Kč s DPH

  Pás subtilních dřevěných lamel posazených na opticky lehké konstrukci z pásoviny charakterizuje tuto lavičku. Model lavičky s područkou a opěradlem . Vychází z estetiky klasického zahradního nábytku a vnáší zahradní atmosféru a pohodlí i do veřejných prostor.Vysoká odolnost lavičky je zaručena.

  4 495 Kč
  5 439 Kč s DPH

  Lavička Centrum 2 dvoulavička pro lidi, kteří ocení několik důležitých věcí: cena, kvalita, design a praktičnost. Je z levnějších modelů, které jsou také velmi moderní.

  2 927 Kč
  3 542 Kč s DPH

  Moderní masivní kovová lavička

  3 345 Kč
  4 048 Kč s DPH

  Lavičky řady Lomelo - pro všechny typy veřejných prostor zejména tam, kde hrozí zvýšené nebezpečí vandalismu. Odolnost a pevnost této lavičky zaručuje její ocelová konstrukce z masivního jaklu k pevnému zabudování.

  3 398 Kč
  4 111 Kč s DPH

  Kovová lavička Leona II - bezopěradlový model lavičky která vznikla na základě požadavku zákazníků jako doplněk k designové lavičce Leona. Variantně může mít i oboustranné provedení.

  2 324 Kč
  2 812 Kč s DPH

  Řada laviček Rocco III bez opěradla zad. Lavička s průběžným pásem dřevěných latí spojujícím sedák a opěradlo do jednoho elegantního celku, jenž zapůsobí ve všech typech veřejných prostor. Vysoce odolná proti vandalismu a nepřízni počasí.

  2 333 Kč
  2 823 Kč s DPH

  Parková lavička Marco II bez opěradla s moderním tvarem designem lavička jednoduchého elegantního tvaru. Sedák i tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici i v parcích.

  Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek