Filtr

Celkem 53 produktů
2 575 Kč
3 115 Kč s DPH

Lavičky modelové řady Trend jsou jedním z nejoblíbenějších produktů v našem sortimentu. Lavičky jsou vhodné pro venkovní prostory tak i pro interiéry nákupních center a moderních budov. Charakteristickými rysy tohoto modelu jsou především ostré tvary a jednoduchý moderní design.

2 817 Kč
3 409 Kč s DPH

Kovová část lavičky Inter je tvořena práškovou vypalovanou barvou nebo žárovým zinkem. Lavička je určena k zabetonování do země.

3 680 Kč
4 453 Kč s DPH

Parková lavička Reila je vyrobena z kvalitních kovových profilů. Verze pro zabetonování či přichycení k zemi šrouby. 

3 117 Kč
3 771 Kč s DPH

Klasické parkové lavičky v moderním pojetí, tak by se dala charakterizovat lavička Verona. Široké dřevěné latě zajišťují pohodlí a dostatečnou odolnost pro umístění do veřejných prostor. Bočnice z ocelových profilů dodají lavičce vzdušný vzhled.

3 361 Kč
4 067 Kč s DPH

Designová lavička Rocco je  příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

3 447 Kč
4 171 Kč s DPH

Designová lavička Rocco s područkou je příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

3 447 Kč
4 171 Kč s DPH

Designové lavičky Marco s područkou se ukazuje, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Odolnost a pevnost lavičky se snoubí s čistotou jejich tvarů. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva nebo úzké lamely ze stejného materiálu, jež jsou skrytě a přitom pevně spojeny s nosnou kostrou.

3 275 Kč
3 962 Kč s DPH

Designová lavička Marco III se ukazuje, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Odolnost a pevnost lavičky se snoubí s čistotou jejich tvarů. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva nebo úzké lamely ze stejného materiálu, jež jsou skrytě a přitom pevně spojeny s nosnou kostrou. 

4 182 Kč
5 060 Kč s DPH

Parková lavička Gold je svým designem výrazná, přesto příjemná lavička s velmi širokými možnostmi uplatnění. Kombinace elegantních křivek , lavička moderního vzhledu a lehkými retro prvky.

3 707 Kč
4 485 Kč s DPH

Lavička Club je moderní podobou klasické, oblíbené lavičky. Lavička je určena pro všechny typy veřejných prostor. Odolnost a pevnost této lavičky zaručuje její ocelová konstrukce k pevnému zabudování.

3 447 Kč
4 171 Kč s DPH

Parková lavička Griffin příjemná, opticky lehká lavička současného výrazu. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici

2 549 Kč
3 084 Kč s DPH

Moderní kovová lavička

Zobrazeno 1 – 12 z 53 položek