Filtr

Celkem 46 produktů
2 865 Kč
3 467 Kč s DPH

Lavičky modelové řady Trend jsou jedním z nejoblíbenějších produktů v našem sortimentu. Lavičky jsou vhodné pro venkovní prostory tak i pro interiéry nákupních center a moderních budov. Charakteristickými rysy tohoto modelu jsou především ostré tvary a jednoduchý moderní design.

2 800 Kč
3 388 Kč s DPH

Kovová část lavičky Inter je tvořena práškovou vypalovanou barvou nebo žárovým zinkem. Lavička je určena k zabetonování do země.

3 600 Kč
4 356 Kč s DPH

Parková lavička Reila je vyrobena z kvalitních kovových profilů. Verze pro zabetonování či přichycení k zemi šrouby. 

3 120 Kč
3 775 Kč s DPH

Klasické parkové lavičky v moderním pojetí, tak by se dala charakterizovat lavička Verona. Široké dřevěné latě zajišťují pohodlí a dostatečnou odolnost pro umístění do veřejných prostor. Bočnice z ocelových profilů dodají lavičce vzdušný vzhled.

3 460 Kč
4 187 Kč s DPH

Designová lavička Rocco je  příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

3 446 Kč
4 170 Kč s DPH

Designová lavička Rocco s područkou je příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

3 450 Kč
4 175 Kč s DPH

Designové lavičky Marco s područkou se ukazuje, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Odolnost a pevnost lavičky se snoubí s čistotou jejich tvarů. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva nebo úzké lamely ze stejného materiálu, jež jsou skrytě a přitom pevně spojeny s nosnou kostrou.

3 290 Kč
3 981 Kč s DPH

Designová lavička Marco III se ukazuje, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Odolnost a pevnost lavičky se snoubí s čistotou jejich tvarů. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva nebo úzké lamely ze stejného materiálu, jež jsou skrytě a přitom pevně spojeny s nosnou kostrou. 

4 700 Kč
5 687 Kč s DPH

Parková lavička Gold je svým designem výrazná, přesto příjemná lavička s velmi širokými možnostmi uplatnění. Kombinace elegantních křivek , lavička moderního vzhledu a lehkými retro prvky.

3 500 Kč
4 235 Kč s DPH

Lavička Club je moderní podobou klasické, oblíbené lavičky. Lavička je určena pro všechny typy veřejných prostor. Odolnost a pevnost této lavičky zaručuje její ocelová konstrukce k pevnému zabudování.

2 676 Kč
3 238 Kč s DPH

Moderní kovová lavička

3 550 Kč
4 296 Kč s DPH

Parková lavička Santana je z řady nových moderních lehkých laviček s latěmi, poskytuje příjemné posezení. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje venkovní prostranství.

3 990 Kč
4 828 Kč s DPH

Parková lavička Caro  je  z řady nových moderních lehkých laviček s latěmi, poskytuje příjemné posezení. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje venkovní prostranství.  

2 320 Kč
2 807 Kč s DPH

Kromě retro stylu poskytuje lavička Zahradní i vynikající ergonomii tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

3 590 Kč
4 344 Kč s DPH

Lavička s příjemným designem. Lavička patří mezi naše nejoblíbenější produkty.

3 860 Kč
4 671 Kč s DPH

Kromě moderního stylu poskytuje lavička Leona i vynikající ergonomii – tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

2 760 Kč
3 340 Kč s DPH

Subtilní bočnice lavičky Lido jsou z kovu, svými jemnými křivkami, zajišťují přesně tu správnou podporu deskám sedáku a opěráku, aby sezení na lavičce bylo maximálně pohodlné.  

2 780 Kč
3 364 Kč s DPH

Parková lavička Base s područkou je z řady lehkých nových laviček s latěmi ze smrkového dřeva nebo tropické dřevo Meranti. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady.

2 700 Kč
3 267 Kč s DPH

Parková lavička Gres je z řady nových lehkých  laviček s latěmi poskytuje příjemné posezeníí. Lehká, a však dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu venkovních prostorů. 

2 760 Kč
3 340 Kč s DPH

Parková lavička Gress II je z řady nových lehkých laviček s latěmi poskytuje příjemné posezení. Lavička je vybavená loketními područkami pro pohodlnější vstávání  z lavičky. Subtilní a však dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady. 

3 550 Kč
4 296 Kč s DPH

Parková lavička Woody - lehká jednoduchá lavička čistých tvarů splňuje základní ergonomické požadavky.Kromě stylu i vynikající ergonomie – tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

Zobrazeno 1 – 21 z 46 položek