Filtr

  Celkem 53 produktů
  2 575 Kč
  3 115 Kč s DPH

  Lavičky modelové řady Trend jsou jedním z nejoblíbenějších produktů v našem sortimentu. Lavičky jsou vhodné pro venkovní prostory tak i pro interiéry nákupních center a moderních budov. Charakteristickými rysy tohoto modelu jsou především ostré tvary a jednoduchý moderní design.

  2 817 Kč
  3 409 Kč s DPH

  Kovová část lavičky Inter je tvořena práškovou vypalovanou barvou nebo žárovým zinkem. Lavička je určena k zabetonování do země.

  3 680 Kč
  4 453 Kč s DPH

  Parková lavička Reila je vyrobena z kvalitních kovových profilů. Verze pro zabetonování či přichycení k zemi šrouby. 

  3 117 Kč
  3 771 Kč s DPH

  Klasické parkové lavičky v moderním pojetí, tak by se dala charakterizovat lavička Verona. Široké dřevěné latě zajišťují pohodlí a dostatečnou odolnost pro umístění do veřejných prostor. Bočnice z ocelových profilů dodají lavičce vzdušný vzhled.

  3 361 Kč
  4 067 Kč s DPH

  Designová lavička Rocco je  příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

  3 447 Kč
  4 171 Kč s DPH

  Designová lavička Rocco s područkou je příjemná, opticky lehká moderní lavička současného výrazu. Designově neobvyklým, avšak velmi příjemným a ergonomickým prvkem je zalomení zadní části opěradla směrem do zadu.

  3 447 Kč
  4 171 Kč s DPH

  Designové lavičky Marco s područkou se ukazuje, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Odolnost a pevnost lavičky se snoubí s čistotou jejich tvarů. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva nebo úzké lamely ze stejného materiálu, jež jsou skrytě a přitom pevně spojeny s nosnou kostrou.

  3 275 Kč
  3 962 Kč s DPH

  Designová lavička Marco III se ukazuje, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Odolnost a pevnost lavičky se snoubí s čistotou jejich tvarů. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva nebo úzké lamely ze stejného materiálu, jež jsou skrytě a přitom pevně spojeny s nosnou kostrou. 

  4 182 Kč
  5 060 Kč s DPH

  Parková lavička Gold je svým designem výrazná, přesto příjemná lavička s velmi širokými možnostmi uplatnění. Kombinace elegantních křivek , lavička moderního vzhledu a lehkými retro prvky.

  3 707 Kč
  4 485 Kč s DPH

  Lavička Club je moderní podobou klasické, oblíbené lavičky. Lavička je určena pro všechny typy veřejných prostor. Odolnost a pevnost této lavičky zaručuje její ocelová konstrukce k pevnému zabudování.

  3 447 Kč
  4 171 Kč s DPH

  Parková lavička Griffin příjemná, opticky lehká lavička současného výrazu. Sedák i opěradlo tvoří desky z masivního dřeva. Od pohledu lehká, vystavěná konstrukce bez zbytečností poskytuje překvapivě pohodlné sezení v parku i na ulici

  2 549 Kč
  3 084 Kč s DPH

  Moderní kovová lavička

  3 447 Kč
  4 171 Kč s DPH

  Parková lavička Santana je z řady nových moderních lehkých laviček s latěmi, poskytuje příjemné posezení. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje venkovní prostranství.

  3 672 Kč
  4 443 Kč s DPH

  Parková lavička Caro  je  z řady nových moderních lehkých laviček s latěmi, poskytuje příjemné posezení. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje venkovní prostranství. 

  2 306 Kč
  2 790 Kč s DPH

  Kromě retro stylu poskytuje lavička Zahradní i vynikající ergonomii tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

  3 440 Kč
  4 162 Kč s DPH

  Lavička s příjemným designem. Lavička patří mezi naše nejoblíbenější produkty.

  3 858 Kč
  4 668 Kč s DPH

  Kromě moderního stylu poskytuje lavička Leona i vynikající ergonomii – tak pohodlnou lavičku jste nečekali.

  2 670 Kč
  3 230 Kč s DPH

  Subtilní bočnice lavičky Lido jsou z kovu, svými jemnými křivkami, zajišťují přesně tu správnou podporu deskám sedáku a opěráku, aby sezení na lavičce bylo maximálně pohodlné.  

  2 722 Kč
  3 293 Kč s DPH

  Parková lavička Base s područkou je z řady lehkých nových laviček s latěmi ze smrkového dřeva nebo tropické dřevo Meranti. Subtilní, avšak dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady.

  2 497 Kč
  3 021 Kč s DPH

  Parková lavička Gres je z řady nových lehkých  laviček s latěmi poskytuje příjemné posezeníí. Lehká, a však dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu venkovních prostorů. 

  2 678 Kč
  3 241 Kč s DPH

  Parková lavička Gress II je z řady nových lehkých laviček s latěmi poskytuje příjemné posezení. Lavička je vybavená loketními područkami pro pohodlnější vstávání  z lavičky. Subtilní a však dostatečně odolná konstrukce lavičky nabízí zajímavou proměnu a velmi vkusně rozšiřuje variabilitu celé této řady. 

  Zobrazeno 1 – 21 z 53 položek