- Nové
Přístřešek na 12 kol Moss III
Uzavřený uzamykatelný box na kola v kategorii přístřešků pro bezpečné parkování až 12 jízdních...
Uzavřený uzamykatelný box na kola v kategorii přístřešků pro bezpečné parkování až 12 jízdních kol. Ocelová konstrukce z jeklu 40×40 mm, vodorovné dřevěné opláštění a pultová střecha z trapézového plechu – vhodné pro bytové domy, školy, firmy i veřejné prostory. Součástí dodávky jsou také stojany na kola pro 12 kol.
Moss III je přístřešek na kola navržený jako uzavřený uzamykatelný cyklo box pro parkování až 12 jízdních kol. Oproti otevřeným přístřeškům nabízí vyšší ochranu proti odcizení i nepříznivému počasí a zároveň působí moderně díky kombinaci oceli a dřeva.
Konstrukce je vyrobena z odolných ocelových profilů jekl 40×40 mm. Povrchovou úpravu lze zvolit žárovým zinkem nebo komaxitem dle RAL pro dlouhou životnost při celoročním venkovním použití.
Stěny jsou opláštěné vodorovným dřevěným obkladem, který dodává přístřešku elegantní vzhled a umožňuje jeho přirozené začlenění do okolního prostředí.
Pultová střecha z trapézového plechu zajišťuje spolehlivý odvod vody a chrání kola před deštěm i sněhem. Provedení je navrženo s důrazem na minimální nároky na údržbu.
Přístřešek je doplněn dveřmi s možností uzamčení, takže uložená kola jsou chráněna nejen proti povětrnosti, ale i proti odcizení. Díky tomu celý přístřešek funguje jako praktický box na kola.
Kotvení je řešeno šrouby do předbetonovaných patek (kotevní materiál není součástí dodávky). Přístřešek dodáváme v rozloženém stavu, montáž obvykle provádíme na místě na připravené patky. Na přání zajistíme i betonáž patek.
Fotografie je ilustrační.
Uzavřený uzamykatelný box na kola v kategorii přístřešků pro bezpečné parkování až 12 jízdních...
Přístřešek na kola Cyklo II pro 20 jízdních kol nabízí spolehlivou ochranu před deštěm i sluncem....
Moderní uzamykatelný přístřešek Bergen V pro bezpečné parkování až 20 jízdních kol. Robustní...
Uzamykatelný přístřešek na kola Sani jako praktický box na kola pro chráněné parkování až 30...
Přístřešek na kola Bridge I z ocelovou konstrukcí, která je chráněna žárovým zinkem nebo...
Moderní a zároveň robustní přístřešek na kola Velo. Přístřešek je určen pro 12 kol. Součástí...
Přístřešek na kola Cyklo III pro 20 kol – stabilní ocelová konstrukce, trapézová střecha a...