Koš na tříděný odpad Pera III
Koš je vhodný na tříděný odpad do venkovních i vnitřních reprezentativních prostor. Doporučujeme...
Koš je vhodný na tříděný odpad do venkovních i vnitřních reprezentativních prostor. Doporučujeme na autobusové zastávky, obchodní centra, před nemocnice či obecní úřad či, školu. Koš Pera III má čtyři kusy pozinkovaných nádob a každá o objemu 65 l.
Štítky s označením odpadu si můžete libovolně vybrat.
Technické parametry:
Povrchová úprava latí
Latě koše jsou třikrát ošetřeny vysoce kvalitní a ekologicky šetrnou lazurou německé značky Remmers řady Induline. Lazura chrání venkovní nábytek před UV zářením a povětrnostními vlivy.
Druh dřeva
Koš je v základním provedení nabízen ve smrkovém dřevě. Možné jsou i varianty z tvrdého dřeva jako je např. akát, dub či tropické dřevo. Pro varianty z tvrdého dřeva vytváříme kalkulace na míru dle dostupnosti na trhu.
Povrchová úprava konstrukce
Koš nabízíme v 6 barevných odstínech, které tvoří prášková barva (komaxit). V zinkové úpravě je příplatek 300 Kč bez DPH. V případě zájmu o produkt v jiné barvě, Vám připravíme kalkulaci na míru.
Ukotvení
Je nabízeno ve dvou variantách. Volné ložení s předpřipravenými otvory pro připevnění k podkladu a s prodlouženou nohou pro účely zabetonování.
Dodání
Koš je dodáván ve smontovaném stavu.
Fotografie je ilustrační
Koš je vhodný na tříděný odpad do venkovních i vnitřních reprezentativních prostor. Doporučujeme...
Odpadkový koš Luco II dřevěný kulatý koš s výklopnou střechou. Venkovní odpadkový koš Luco II ve...
Venkovní odpadkový koš na tříděný odpad Metal VII s ocelovým obložením koše. Koš je vybaven...
Venkovní koš s ocelovým obložením je vhodný do všech venkovních prostorů. Koš nabízí nepřeberné...
Štíhlá proporce a moderní tvar dělá z tohoto praktického koše krásnou věc. Díky vyspělému...
Venkovní odpadkový koš na tříděný odpad Recyklát VIII s plastovým obložením koše. Koš je vybaven...
Plastový koš Prima Linea je velice oblíbený a rozšířený typ koše. Koše jsou odolné vůči...