KovoFit Veslař

Venkovní posilovací  stroj Veslař. Stroj slouží k procvičování pasu, zad, paží, ramen, břišních svalů, hýžďových svalů a dolních končetin.Veslovací stroj na procvičení svalstva celého těla.

Více informací

  • bez montáže
  • s montáží

Dostupnost: 2-8 týdnů

18 182 Kč bez DPH
22 000 Kč s DPH

Technické parametry a funkce stroje:

Funkce: Veslovací stroj na procvičení svalstva celého těla 

Použití: Sedněte si na sedák, uchopte shora držadla a chodidla položte na stoupačky. Táhněte ruce dozadu přičemž se bude nadzvedávat sedák. Pomalu se vraťte do původní pozácie. Cvičíte s vlastní hmotností.

Provádění: Doporučujeme 3 série vždy po 10 cvicích s minutovou přestávkou mezi sériemi a dále podle fyzického stavu cvičící osoby. Cvičení provádějte rytmicky a tak, aby nedocházelo k nadměrnému vyvíjení síly. Budete-li cítit jakoukoliv bolest, cvičení přerušte.

Poznámka: Maximální hmotnost uživatele je 150 kg. Druhé osobě je zakázán vstup do vzdálenosti 2m od uživatele. Zařízení smí bez dozoru užívat pouze osoby starší 14 ti let. Jiné než uvedené použití je zakázané.

Norma: EN 957

Nosnost: 150 kg

 

Popis:

Popis / Zařazení cvičební stroj
Rozměr 1240 / 860 / 690 mm
Volná plocha 4200 x 3900 mm
Věková kategorie 14+
Záruční doba 24 měsíců
Materiál ocel s povrchovou úpravou, plast

 

Certifikáty

Konstrukcí jednotlivých posilovacích strojů tyto spadají do kategorizace dle normy ČSN EN 957: Stacionární tréninková zařízení. Podle této normy jsou všechny stroje certifikovány.Všechny výrobky jsou certifikovány TÜV Rheinland a splňují normy EN 957.

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

K pokladně