Jezdec SM110

Venkovní posilovací fitness stroj Jezdec pro posílení a rozvoj svalů dolních končetin a sedacího svalstva. Stroj je standardně nabízený žluto-černé barvě.

Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy ([email protected])

Poptávka

Vzorník RALVzorník RAL

Sdílet:

25 199 Kčbez DPH
30 491 Kč s DPH

Inter Atletika

Funkce: jezdec - posílení svalstva rukou, nohou a břicha

Použití: Sedněte si na sedadlo a oběma rukama uchopte ručky. Chodidla položte na stoupačky a zapřete se nohama směrem dopředu.

Provádění: Doporučujeme 3 série vždy po 10 cvicích s minutovou přestávkou mezi sériemi a dále podle fyzického stavu cvičící osoby. Cvičení provádějte rytmicky a tak, aby nedocházelo k nadměrnému vyvíjení síly. Budete-li cítit jakoukoliv bolest, cvičení přerušte.

Poznámka: Maximální hmotnost uživatele je 150 kg. Druhé osobě je zakázán vstup do vzdálenosti 2m od uživatele. Zařízení smí bez dozoru užívat pouze osoby starší 14 ti let. Jiné než uvedené použití je zakázané. 

Certifikáty

Konstrukcí jednotlivých posilovacích strojů tyto spadají do kategorizace dle normy ČSN EN 957: Stacionární tréninková zařízení. Podle této normy jsou všechny stroje certifikovány.Všechny výrobky jsou certifikovány TÜV Rheinland a splňují normy EN 957.

Rozměry:916 x 800 x 1119 mm
Hmotnost:45 kg
Úprava kovu:vypalovaná barva nebo žárový zinek
Záruka:2 roky
Norma:ČSN EN 957
Doporučený věk:14 +
Montáž:Lze objednat i bez montáže
Nosnost:150 kg

Související produkty