Novinka

Zastávkový přístřešek Falun I

Zastávkový přístřešek Falun I z masivní ocelové kontrukce, chráněna žárovým zinkem nebo vypalovaným lakem.

Poptávka

Vzorník RALVzorník RAL

Sdílet:

55 000 Kčbez DPH
66 550 Kč s DPH

Kovo-ART

Masivní ocelová konstrukce zastávkového přístřešku Falun I je kvůli vysoké odolnosti vůči korozi i oděru povrchově chráněna žárovým zinkem nebo vypalovaným lakem. Součástí přístřešku je lavička upevněná na zadní stěnu.

Svislé výplně přístřešku tvoří  dřevo a je maximálně odolný vůči vandalismu. Dřevěná část přístřešku je ošetřena lazurou Remmers

Kotvení je pomocí chemické kotvy do předbetonovaných patek pod povrch pomocí 12 kotevních sad .. Kotevní materiál je součástí dodávky. Čekárna je dodávána v rozloženém stavu a montáž provádíme na místě zpravidla na hotové předbetonované patky provedené investorem. Na přání provedeme i betonáž patek.

Ocelová konstrukce zastávkového přístřešku Falun I je vyrobena z robustních jaklových profilů 80×40 mm. Kvůli vysoké odolnosti vůči korozi i oděru povrchově chráněna žárovým zinkem nebo vypalovaným barvou dle vzorníku RAL..

Čekárna je dodávána v rozloženém stavu a montáž provádíme na místě zpravidla na hotové předbetonované patky provedené investorem. Na přání provedeme i betonáž patek.

Tento typ zastávky vám můžeme dodat i v rozměrech dle vašich potřeb a
požadavků.

Hmotnost:380 kg
Délka:2000 mm
Hloubka:1950 mm
Výška:2550 mm
Konstrukce:jekl 80x40 mm
Záruka:2 roky

Související produkty