Pro ty, kteří se chtějí udržet v kondici a jejich cílem je zdravý životní styl, je připravena řada SE KovoFit. Celokovové provedení s pevnou konstrukcí všech částí, které odolá vandalům i nepříznivým povětrnostním podmínkám, je vhodné umístit jako samostatný fitpark do malých i městských parků, ale i jako doplněk stávajících hřišť a sportovišť.

Pro ty, kteří se chtějí udržet v kondici a jejich cílem je zdravý životní styl, je připravena řada SE KovoFit. Celokovové provedení s pevnou konstrukcí všech částí, které odolá vandalům i nepříznivým povětrnostním podmínkám, je vhodné umístit jako samostatný fitpark do malých i městských parků, ale i jako doplněk stávajících hřišť a sportovišť.

Více...

Filtr

Celkem 16 produktů
26 000 Kč
31 460 Kč s DPH

Posilování a rozvoj svalů horních končetin, hrudníku a zad, zvyšování kardiopulmonální kapacity. Tento stroj napomáhá posilování a rozvoj svalů horních částí těla – hrudníku, bicepsů, tricepsů, zad a ramen. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

17 000 Kč
20 570 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Odrážedlo pro posílení a rozvoj svalů dolních končetin, sedacího svalstva. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

19 000 Kč
22 990 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Twist/Surf na posílení a rozvoj svalů břicha, boků, stehen, pánve a sedacího svalstva. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

15 500 Kč
18 755 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Bradla. Posílení a rozvoj svalů horních končetin, hrudníku. Pro dvě osoby v různých výškách. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

18 182 Kč
22 000 Kč s DPH

Venkovní posilovací  stroj Veslař slouží k procvičování pasu, zad, paží, ramen, břišních svalů, hýžďových svalů a dolních končetin. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

22 000 Kč
26 620 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Volant na posílení a procvičení kloubu ramen. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

16 942 Kč
20 500 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Předkopavač na posílení dolních končetin. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

21 000 Kč
25 410 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Svislá rotace na posílení svalů horních končetin a uvolnění páteře. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

14 463 Kč
17 500 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Hyperextenze na posílení zádových svalů. Pro dvě osoby v různých výškách. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

16 942 Kč
20 500 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Střečink pro protažení svalstva. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

28 000 Kč
33 880 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Kormidlo na posílení a procvičení kloubu ramen. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

19 000 Kč
22 990 Kč s DPH

Venkovní fitness stroj Lavice na posílení a rozvoj břišního svalstva. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

16 500 Kč
19 965 Kč s DPH

Venkovní posilovací fitness stroj Rotoped na procvičení svalstva dolních končetin a kardio trénink. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

23 000 Kč
27 830 Kč s DPH

Venkovní posilovací stroj Stepper/Předkopavač je určený na posílení dolních končetin. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

18 500 Kč
22 385 Kč s DPH

Venkovní  posilovací stroj Běžec napomáhá rozvinout a udržet si aerobní schopnosti, dále podporovat intersegmentální koordinaci a rovnováhu a mobilizovat klouby horních i dolních končetin. Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

3 306 Kč
4 000 Kč s DPH

Informační tabule k produktům KovoFIT Při objednávce sestavy skládající se z více kusů Vám nabízíme výrazné slevy (fitness@kovo-art.cz)

Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek