Pro ty, kteří se chtějí udržet v kondici a jejich cílem je zdravý životní styl, je připravena řada SE KovoFit. Celokovové provedení s pevnou konstrukcí všech částí, které odolá vandalům i nepříznivým povětrnostním podmínkám, je vhodné umístit jako samostatný fitpark do malých i městských parků, ale i jako doplněk stávajících hřišť a sportovišť.

Pro ty, kteří se chtějí udržet v kondici a jejich cílem je zdravý životní styl, je připravena řada SE KovoFit. Celokovové provedení s pevnou konstrukcí všech částí, které odolá vandalům i nepříznivým povětrnostním podmínkám, je vhodné umístit jako samostatný fitpark do malých i městských parků, ale i jako doplněk stávajících hřišť a sportovišť.

Více...

Filtr

Celkem 17 produktů

Posilování a rozvoj svalů horních končetin, hrudníku a zad, zvyšování kardiopulmonální kapacity. Tento stroj napomáhá posilování a rozvoj svalů horních částí těla – hrudníku, bicepsů, tricepsů, zad a ramen. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací fitness stroj Odrážedlo pro posílení a rozvoj svalů dolních končetin, sedacího svalstva. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací fitness stroj Twist/Surf na posílení a rozvoj svalů břicha, boků, stehen, pánve a sedacího svalstva. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací fitness stroj Bradla. Posílení a rozvoj svalů horních končetin, hrudníku. Pro dvě osoby v různých výškách. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací  stroj Veslař slouží k procvičování pasu, zad, paží, ramen, břišních svalů, hýžďových svalů a dolních končetin. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací fitness stroj Volant na posílení a procvičení kloubu ramen. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě.

Venkovní posilovací fitness stroj Masáž, který slouží k uvolnění svalstva zad. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací stroj Předkopavač na posílení dolních končetin. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací stroj Svislá rotace na posílení svalů horních končetin a uvolnění páteře. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací stroj Hyperextenze na posílení zádových svalů. Pro dvě osoby v různých výškách. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací stroj Střečink pro protažení svalstva. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací fitness stroj Kormidlo na posílení a procvičení kloubu ramen. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní fitness stroj Lavice na posílení a rozvoj břišního svalstva. Stroj je standardně nabízený v antracitové barvě. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací fitness stroj Rotoped na procvičení svalstva dolních končetin a kardio trénink. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní posilovací stroj Stepper/Předkopavač je určený na posílení dolních končetin. Stroj je standardně nabízen v antracitové barvě. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Venkovní  posilovací stroj Běžec napomáhá rozvinout a udržet si aerobní schopnosti, dále podporovat intersegmentální koordinaci a rovnováhu a mobilizovat klouby horních i dolních končetin. Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Informační tabule k produktům KovoFIT Cena na dotaz (fitness@kovo-art.cz)

Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek