Autobusové zastávky a přístřešky jsou navrhnuty z jednoduché a lehké konstrukce, která je z dřevěného nebo ocelového materiálu. Proto lze autobusové zastávky jednoduše ukotvit a namontovat na předem připravené místo. Materiály, které volíme na autobusové zastávky, jsou odolné vůči vandalům a klimatickým a povětrnostním podmínkám.

Celkem 10 produktů

Tvarově zajímavý a přitom velice jednoduchý přístřešek k autobusovým zastávkám chránící cestující proti nepřízni počasí. Svým moderním designem, konstrukcí je vhodný do menších obcí.

Svařovaná ocelová konstrukce je lakovaná 1x komaxitovou barvou. Standartním příslušenství je lavička upevněná ke konstrukci, desky smrk 2 x bezbarvý lazurovací lak.

Svařovaná ocelová konstrukce je lakovaná komaxitovou barvou. Standartním příslušenstvím je lavička upevněná ke konstrukci desky.

Svařovaná ocelová konstrukce je lakovaná komaxitovou barvou. Standardním příslušenstvím je lavička upevněná ke konstrukci, desky smrk 2 x bezbarvý lazurovací lak.

Svařovaná ocelová konstrukce autobusové zastávky je lakovaná komaxitovou bavou.Standartním příslušenství je lavička upevněná ke konstrukci, desky smrk 2 x bezbarvý lazurovací lak.

Svařovaná ocelová konstrukce je lakovaná komaxitovou barvou. Standardní příslušenství je lavička upevněná ke konstrukci, desky smrk 2 x bezbarvý lazurovací lak. Dodatečné příslušenství: koš na odpadky a vývěska na jízdní řád. Ukotvení: uchycení do betonových patek pomocí chemických kotev.

Svařovaná ocelová konstrukce je lakovaná komaxitovou barvou. Standardním příslušenstvím je lavička upevněná ke konstrukci, desky smrk 2 x bezbarvý lazurovací lak. Možnost povrchové úpravy žárovým zinkováním. Dodatečné příslušenství: koš na odpadky, vývěska na jízdní řád, nebo také titulková cedule. Ukotvení: součástí dodávky zastávky je základový rám,...

Konstrukce přístřešku na kola je navržena z jeklových profilů 80×40. Šikmá střecha, výplň bočnic a zadní stěny jsou z průsvitného polykarbonát síly 10 mm uchyceného v hliníkových profilech.

Svařovaná ocelová konstrukce je lakovaná komaxitovou barvou. Standardním příslušenstvím je lavička upevněná ke konstrukci, desky smrk 2x bezbarvý lazurovací lak.

Jednoduchý přístřek vhodný k terminálům.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek